577 Shares 5737 views

Ćwiczenia, aby przywrócić wzrok

W dzisiejszych czasach trudno jest spotkać osobę, która nie została do problemów ze wzrokiem. W ogóle, ćwiczenia, aby przywrócić wizji powstały w czasach starożytnych. Ale w porównaniu do ostatniej osoby, otrzyma znacznie więcej informacji. I przychodzi do nas za pośrednictwem narządów wzroku. Oczywiście, wymaga to nasze oczy silne napięcie, a oczy często znudzi. Nawet osoba z doskonałego wzroku muszą odpocząć, w przeciwnym razie będzie on zapoznania się z objawami suchego oka, zaczerwienienie, zaburzeń widzenia na długich dystansach. W przypadku, gdy dana osoba ma problem, a następnie odpoczynek oczu jest koniecznością, a także ćwiczenia na przywrócenie wzroku. Istnieje cała procedura w celu poprawy wzroku. Ona stworzyła HS Bates i jego naśladowcą MD Corbet.


Więc uważają ćwiczenia, aby przywrócić wzrok przez Bates. ruchy oczu powinna być gładka. Ćwiczenie pierwsze. Usiądź prosto, rozluźnij mięśnie. Zamknij oczy rękami (nie palcami); nie naciskaj silnie dłonie do twarzy, muszą leżeć na twarzy delikatnie. Istotą ćwiczenia jest to, że nie powinno być żadnych luk, przez które gałki oczne, aby przejść światło. Po tym, zamknij oczy. Niższe łokcie na stole. Ważne jest, aby upewnić się, że szyja i kręgosłup były praktycznie w linii prostej. Całe ciało powinno być rozluźnione i oddychać spokojnie. A co najważniejsze, aby moje oczy w pełni zrelaksowany i wypoczęty, trzeba myśleć o czymś przyjemnym. Siedzieć tam przez jakiś czas, nawet na piętnaście do dwudziestu sekund, twoje oczy odpocząć, choć, oczywiście, lepiej jest siedzieć w taki sposób kilka minut. Po ćwiczenie jest zrobione, trzeba stopniowo swobodny dostęp światła do oczu: najpierw powoli wyjąć dłoń, pozostawić zamknięte oczy na chwilę. I dopiero wtedy można je otworzyć. To ćwiczenie nazywa Palming, stara się rozluźnić mięśnie oczu i szyi, co ułatwia krążenie krwi.

Innym ćwiczeniem: rozejrzeć, nie skupiając się na niczym szczególnym. Dlatego konieczne jest, aby zginać kolana; z dłoni powinien być nieco poniżej oka. Następnie trzeba otworzyć palce i obróć głowę w prawo i w lewo. Najważniejsze – w tym samym czasie, patrząc przez palce, a nie na nich. Wzrok nie powinna koncentrować się na jednej rzeczy. Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, powinien czuć, że twoje ręce są unoszące się w powietrzu.

Ćwiczenia do przywracania wzroku mogą być wykonywane w godzinach porannych, gdy jesteś jeszcze w łóżku. Jest to konieczne, aby odpowiednio rozciągają się, rolki z jednego boku na bok; ważne jest, aby nie wstrzymywać oddechu, oddychaj głęboko i równomiernie potrzebują. Otwórz szeroko oczy i usta. Kolejne sześć razy zazhmurte szybki, miganie (12 razy). „Proszę”, kilka słów w powietrzu, wyobrażając sobie, że Twój nos – długopis lub ołówek. Wykonaj ćwiczenie z „latających ręce”. Podsumowując, nie palming, co powinno zająć około pięciu minut.

Ćwiczenia, aby przywrócić wizja obejmuje również ćwiczenia dla brwi, ponieważ wszystko jest połączone w organizmie. Tak więc, w dolnej linii jest to, że trzeba podnieść brwi tak wysokie, jak to możliwe. Ważne jest, aby podążać za sensację, która pojawia się w górnej części uszu, bo wtedy trzeba będzie powtórzyć to bez podnoszenia brwi.

Nie zapominajcie, że dla właściwego reżimu pracy i odpoczynku oko ćwiczenia są potrzebne nie tylko w celu przywrócenia wzroku. Ważne jest, aby monitorować stan całości; Nie zapomnij o prawidłowym odżywianiu i aktywności ruchowej, ponieważ wszystko jest połączone w organizmie. Jest bardzo ważne, aby wzbogacić swoją dietę w witaminy, zwłaszcza tych niezbędnych dla oczu. Konieczne jest wzmocnienie całego ciała jako problem w jednej dziedzinie pociąga za sobą ogólne zaburzenia odporności i zaburzenia w zdrowiu.