771 Shares 2925 views

Oszałamiająca Barbie – lalka kolekcja Unikalna konstrukcja

Piękno Barbie już dawno przeszła do historii jako najbardziej znanych i sprzedając lalki na świecie. Atrakcyjne zdjęcia i różnorodność kostiumów przyczynić się do tego, że fani lalki przekształcić poważnych kolekcjonerów. Dlatego deweloperzy wypuścił serię zabawek Barbie różnych kierunków stylistycznych każdego roku.


Rewelacyjny wygląd kolekcjonowania lalek

Na pierwszy „lalek kolekcjonerskich stał się znany w latach 70-tych ubiegłego wieku. Oprogramowanie rozwoju firmy „Mattel» wydała pierwszy zbiór Barbie. Kolekcjonowania lalek zjednoczeni przez wspólną nazwą – „Time Capsule”.

Po 10 latach nastąpił Barbie „Holiday” – lalka kolekcjonerska w elegancki uroczyście ubrani we wspaniałej sukni balowej. Ekskluzywna seria wciąż ewoluuje i dziś ma ponad 10 pozycji. Postępując zgodnie z globalną sprzedaż firmy byli zadowoleni z modelu Barbie miłośników porcelany, zwany „Błękitna rapsodia”. Począwszy od lat 90-tych, wszystkie ubrania i akcesoria stworzyć światowej sławy projektantów dla Barbie. Kolekcjonowania lalek „Holiday” Barbie już wygląda bardziej nowoczesny i zaawansowany.

seria kolekcjonerska

Dziś Barbie jest bardzo różny, a nie jako marionetki 20. wieku. Nowy „oddech” w zbieraniu deweloperzy wykonane, aby zaoferować kupującym nową serię o nazwie „Modelka”. Na aukcji Przybliżony koszt zaczyna się od $ 500 za kolekcję. Popularność hobby ze względu na nietypowy sposób prezentacji firmy lalkowy „Mattel”. Jej istota polega na umieszczeniu na niej nazwa kolekcji etykiety „label” pewnego koloru. Wszystkie produkty są zwykle podzielone na kategorie, powodując wartości parametrów i Barbie. Kolekcjonowania lalek można odróżnić po kolorze etykiety na przykład złoto lub różowym. W sumie są 4 kategorie i 2 serii Exclusive.

Zabawki, które można kupić za rozsądną cenę i niemal w każdym dużym sklepie, mają etykietę różowe na pudełku z Barbie. kolekcja lalek przedstawił kilka serii model:

  • "I Love Lucy";
  • „Księżniczka”.

Pomimo dostępności „Pink” Barbie różni się znacząco od normy, nekollektsionnyh. Różnica jest w luksusowe sukienki, ekskluzywne akcesoria, opracowanie najdrobniejszych szczegółach.

Edycje limitowane

Wraz z „Pink” kolekcja wyszedł, a inne – bardziej ograniczone pod względem liczby lalek:

  • „Srebro”;
  • "Gold";
  • "Platinum".

Plus, bez żadnych ograniczeń dotyczących obrotu swojej serii „Black Label” Barbie. Kolekcjonowania lalek są zjednoczeni wrażeń życie pop. Wszystkie ubrania, akcesoria i ogólny styl uosabia wizerunek gwiazdy show-biznesu.

„Srebro” Seria zawiera lalki z tematem „życzenia urodzinowe”. Każda z kolekcji Barbie jest dostępna w ilości do 50 tys. Sztuk. Nabycie takiej zabawce jest problematyczne, ponieważ w porównaniu do „pink” przedstawiciela. „Gold” seria jest podzielona na dwie podkategorie: Wzór chwili i modelka. Liczba dostępnych Barbie 2 razy mniej niż lalek świadczonych etykietę srebra.

Najbardziej rzadka kolekcja

„Platinum” Barbie – limitowana edycja, jest najmniejsze ze wszystkich. Nie ma więcej niż 1 tys. Świat lalek słynny glamour. Jest Barbie, której utworzenie było Bob Mackie.

Pomimo różnicy kategoriach przedstawiciele kolekcji są znacznie droższe w porównaniu do standardowych lalek serii. Bardzo często można spotkać całkiem wysokiej jakości podróbki, więc nabyć wyłączne diva najlepiej w specjalistycznych sklepach.

„Balet” Series

W 2015 roku trafił do sprzedaży nowy Lalka Barbie – tancerz. Kolekcjonerska seria nazywa się „Gwiazda baletu.” Zabawki cecha jest to, że lalka ma przegubowy bazę, a cały obraz szczegółowo opracowany. Odzież – ubrać delikatne dźwięki z spektakularne bujnej wad, rajstop, i, oczywiście, baletki. Fryzura z przedstawicielami szeregu znajduje się równo rozmieszczone z zawiesiny hodowano perłowej, lub włosy gładkie fale spada z powrotem. Elementy dekoracyjne w sukni baletowej – najdrobniejszych oczkach, jedwabną wstążką i cekinami.

Barbie może wykonywać rzeczywiste pozycje baletowe, dzięki ulepszonej konstrukcji zawiasów. Balet Życzenia różni wyrafinowania i tkliwość, jest wielkim atutem każdej kolekcji lalek. Zabawka sprzedawana jest w eleganckim pudełku z wizerunkiem dumnych białych ptaków – Swans – Postacie baletowe.

Kolekcję „Czerwony Dywan”

Pamiętne i spektakularny wygląd „Hollywood” Barbie lalka. Kolekcjonerska ( „czerwony dywan”) przedstawiciel serii wyglądają jak prawdziwe gwiazdy, na sobie ekskluzywne stroje. Red Carpet – jest uosobieniem kobiecości, smaku i stylu. Każda z 4 lalek (później dodano kolejne 2) są sprzedawane oddzielnie. Bill Grinning projektant, stworzył tę kolekcję, wybrano niektóre wspaniałe obrazy z niezwykłych akcesoriów, fryzury i ubrania nadające się do stron świeckich oraz do dostarczania nagród filmowych.

Pierwszy obraz – Barbie w złocie Slinky sukienka z przepięknym cięcia. Jej buty na wysokim obcasie z paskami, kolczyki – w postaci kropli, złota bransoletka. Inna lalka-blondynka w jasnym kolorze niebieskim, spektakularny sposób poza skalę. Jasny i elegancki wygląda Barbie w zielonej sukni z idealnie dopasowanych akcesoriów. Oczywiście, nie bez jego pink – Barbie-kolorowym symbolem. Zbiór ten posiada strój, gorset z plisami akcentujący talię. Zbiór został wydany w 2014 roku i wywołała poruszenie nie tylko wśród kolekcjonerów, ale tylko wśród fanów popularnej lalki.