95 Shares 5423 views

Kasandra Keyn (Cassandra Cain) – DC Comics charakter

W uniwersum DC Comics, nowe postacie pojawiają się rzadko. Ma to na celu nie raz mylić czytelników, i dlatego dość trudno wymyślić naprawdę ciekawy superbohatera.


Nowy Betgerl Kasandra Keyn, pojawiła się na łamach komiksów w 1999 roku, stał się najbardziej udanych innowacji DC w ciągu ostatnich dwóch dekad. Niespokojny biografia dziewczyna dokonała jej ulubieńcem wielu czytelników na całym świecie.

DC Comics wszechświat

Wydawca komiksów DC rozrywki – jest to jeden z dwóch najbardziej znanych firm na świecie specjalizujących się w tworzeniu komiksów. Jest nim ludzkość powinna być wdzięczna za pojawienie się Superman, Batman, Flash, Green Lantern i John Constantine.

Wszystkie znaki komiks wydawców książek są ze sobą powiązane i należą do jednego uniwersum DC.

Wokół każdego superbohatera jest zawsze niewielka liczba jego współpracowników i asystentów. Superman jest jego kuzyn, Supergirl, Lois Leyn Kapitan Marvel, Wonder Woman i inni członkowie Justice League. Co najmniej znany z Mrocznego Rycerza Gotham City – komisarza Dzheyms Gordon, Catwoman, Robin i Betgerl. Jeśli Gordon i Selina Kyle – a konkretne osoby, to maski i Robin Betgerl w różnych okresach ukrywając całkowicie różnych ludzi z ich skomplikowanym losie.

Nowy superheroine DC nazwie Kasandra Keyn

Ta dziewczyna jest czwartym w historii Gotham Betgerl.

Po raz pierwszy pojawił się na stronach 567-tego wydania komiksu o Batmanie w lipcu 1999 roku

„Rodzice” panno Kane to młody amerykański ilustrator Damion Scott, Kelli Pakett pisarz i redaktor Jordan B. Garfinkel.

Warto zauważyć, że był to pierwszy solowy Betgerl dla których seria komiksowa został utworzony.

Pochodzenie bohaterki i jej dzieciństwa

Rodzice przyszłość Betgerl, na tyle dziwnie, był dość dobrze znani przestępcy: zabójca z Chin w imieniu Lady Shiva i inne równie dobrze znany zabójca devid keyn.

Jeszcze przed narodzinami dziewczynki, jej ojciec planował wyrastają z niego idealną Protector Ra Al Ghul. Na podstawie umowy z Lady Shiva, tak szybko, jak urodził Cassandra, Dawid wziął ją do siebie i zaczął podnoszenia. Jako ojciec naciskiem na rozwój umiejętności bojowych swego dziecka i nie zajmuje się córką nauczania zdolność mówienia, mózg dziecka nastąpiły zasadnicze zmiany, a później Cassandra opracowany dysleksję.

Pomimo faktu, że młoda panna Kane nie był w stanie mówić, czytać i pisać, jej mózg jest kompensowana w tym zdolności do rozpoznawania mowy ciała innych ludzi, jak również do przewidywania ich działań.

Kiedy Cassandra miał tylko pięć lat, Devid Keyn zaczął ją zabrać ze sobą do „pracy” do córki zaczynają traktować innych zabójstw jako normalne zjawisko.

Trzy lata później, wysłał dziewczynę zabić Fayzula. Jako posłuszny córki, Kasandra Keyn wypełnił polecenie ojca, ale zdając sobie sprawę, że takie morderstwo w rzeczywistości czuła niechęć do niego i uciekł z papieżem i jego wspaniałych planów.

Cassandra w Bat-rodziny

Następujących dziewięciu latach samodzielnego życia spędził podróżując Cassandra świat. Po raz w Gotham, podeszła bliżej Barbara Gordon, ukrywając się pod pseudonimem hakerów Oracle. Po uratowała jej ojczyma Barbara – James Gordon – od ojca, Batman zauważył ją i zaproponował, by stać się nową Betgerl.

Cassandra udaje się mocno związać z Oracle i The Dark Knight, Bryus Ueyn a później stał się jego oficjalnym przybrany ojciec.

Z biegiem czasu, Kasandra Keyn tak skutecznie walczył z przestępczością Gotham, ojczym pozwala mu działać niezależnie, czy to nie będzie walczyć zbyt niebezpiecznych złoczyńców takich jak Joker.

Tymczasem Devid Keyn postanawia wrócić do swojego dziecka „prawo” sposób. Uwikłać Kobieta z Batmanem, wysyła Mroczny rycerz nagrany pierwszy zabójstwa Cassandry. Jednak to nie działa, ale wręcz przeciwnie, tylko jednoczy przybranego ojca i córkę.

Później, bohaterka komiksów pod wpływem potężnego telepatką który przywraca normalne funkcjonowanie mózgu, a ona uczy się mówić, ale traci zdolność do przewidywania działań ludzi i „czytać” je. Batman stara się pomóc jego podopiecznego do zdobycia nowych umiejętności, ale to było zbyt kojarzy na zgubionych. Później miała do czynienia z matką biologiczną, i ofiarowała ją uczyć, jeśli w końcu Kasandra walczyć z nią.

Czas mijał, a ucząc się dobrze walczyć, panno Kane Wayne wszedł do walki z matką. Jednak niszczące poczucie winy, że nigdy nie opuścił jej od Fayzula morderstwa, powodując dziewczynki myśli samobójcze. W związku z tym, że ulegli Lady Shiva, pozwalając się zabić. Zdając sobie sprawę córki nastroju, matka ożywił ją i zmusił ją, by walczyć w pełni sił. W rezultacie, Cassandra wygrał.

Później Betgerl stanie uratować z więzienia Bruce Wayne, udowadniając, że prawdziwym mordercą – własnego ojca, Dawida.

Kasandra zabójcy League

Przesyłanie jego biologicznego rodzica w więzieniu i radzić sobie z tendencjami samobójczymi, Kasandra Keyn był w stanie skupić się na walce z przestępczością.

Dołączenie Ligi sprawiedliwości, to już dawno opuścił Gotham i brał udział w wielu ważnych misjach.

Wracając do domu, dowiedziała się, że cała rodzina Bat-lewo na wakacjach, i zwalczanie przestępczości w Gotham Harvey Dent, po raz kolejny pokonał jego schizofrenii. Potem sam Cassandra patroluje ulice miasta, aż pewnego dnia sprawca nazwany Deathstroke nie wprowadza ją do leku, czyniąc zło dziewczynę.

Pod wpływem narkotyków Cassandra opuszcza Bat-rodziny i dołączył do League of morderców. Pracując na nich, to sprawia, że wiele przestępstw, a nawet starają się zniszczyć Supergirl. Jednak Robin nie pozostawia próby ratowania dziewczyny i znalezienie antidotum, wprowadza go do swojego przyjaciela.

czarny nietoperz

Odzyskiwanie i powrocie do Bat-rodziny, Cassandra dręczony wyrzutami sumienia za swoje czyny i chce odnaleźć ojca i Deathstroke, które są częściowo do winy we wszystkim, co zrobiła. Znalazł David Kane, pokonała go w uczciwej walce, ale nie zabić.

W kolejnych wydaniach komiksu była liderem z zewnątrz, a także uczestniczył w sieci organizacji.

Podczas pozornej śmierci Batman Cassandry bardzo zasmucony i tak oddał kostium Betgerl byłą dziewczynę Robin – Stefani Braun, walczył z przestępczością pod spoiler ps. Ta sama pani Kane Wayne udał się do Hong Kongu, gdzie kontynuował walkę ze złoczyńcami w zwykłej czarnej szacie. Później odkryła, Robin i dał jej zaawansowany kombinezon Betgerl.

Na początku nie chciała go używać, ale aby stać się przedstawiciel korporacji „Batman” w Hong Kongu, to jednak zaczęła się umieścić na nim, i podjęły imię bohaterskiego Czarny bat.

Walka pod nowym pseudonimem, był w stanie rozładować wiele niebezpiecznych przestępców Kasandra keyn. DC Comics ostatnich lat opisują chwilowy powrót bohaterki w Gotham City, gdzie walczy z architektem złoczyńcą.

Ciekawostki

  • Pierwszy romantyczny pasja stała się bohaterką klon Supermana – Conner Kent.
  • Pierwsze słowo dziewczyna powiedziała, posiadające zdolność do mówienia, to „Stop”.
  • Pomimo smukłej figurze, Cassandra Cain lubi dobrze zjeść.

  • Postać ta pojawiła się w komiksie "Batman", "Batman "" Legends of the Dark Knight", "Justice League Elite" i "Korporacja" Batmana
  • ulubiony lody Kasandry – czekolada, bo woli nie pili kawę i herbatę „Assam”.
  • Panna Kane Wayne był trzymany zamieszania, jak wielu fikcyjnych bohaterów. „Instrumenty śmierci” – Kassandra Keyn jest czasami określane przez autora serii książek przez pomyłkę. Błąd ten wynika z faktu, że pisarz nick eposu – Kassandra Kler.

Pomimo dość zabawny biografii twórcy kinovselennoy DC wątpliwości, że charakter Cassandra pojawi się w nim w niedalekiej przyszłości. Pomimo tego, panno Kane Wayne nadal zyskuje coraz więcej fanów na całym świecie, a kto wie, może zmienić zdanie na jej koncie w przyszłości zarządzania DC Entertainment.