154 Shares 8957 views

Luzem gwiazdą papieru własnymi rękami: krok master class

Gwiazda z papieru nie tylko będą ozdobą nieruchomości w oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia, nadaje się do tworzenia klas dla dzieci. Luzem gwiazda jest po prostu z papieru ze swoimi rękami, a wspólne lekcje pomaga rozwijać wyobraźnię i umiejętności motorycznych dziecka na rękach.

Zwykła kartka papieru może być odpowiednia przestrzeń dla kreatywności. Nadając mu pożądany kształt, mogą być ozdobione rzemiosła, malarstwa markery, farby. Wyobraźnię i zręczność pomóc dziecku stworzyć arcydzieło. A jak zrobić gwiazdę objętości papieru, ten artykuł pokaże.

Materiały i narzędzia

Wszystkie narzędzia i materiały, które mogą być przydatne w pracy, można znaleźć w domu w ogóle. Dlatego, aby wykonać zadanie będzie absolutnie nikomu. Aby utworzyć gwiazdy potrzebują:

  • papier;
  • kątomierz;
  • kompasy;
  • nożyczki;
  • ołówek;
  • dekoracje.

Instrukcje dotyczące tworzenia gwiazd masowych

Rozpocząć produkcję rzemiosła z wyboru papieru. Do pracy może być stosowany jako zwykły arkusz i jasnym kolorowym papierze. Luzem gwiazdą papieru z rąk mogą być wykonane z wytrzymałego papieru do scrapbookingu, w tym przypadku, artefakt będzie wystarczająco gęsta, i może być stosowany jako element dekoracyjny wystroju pomieszczenia lub choinkowe zabawki.

Na odwrotnej stronie papieru kolorowego trzeba narysować okrąg o średnicy i zmieści wielkości gwiazdy. Dla tych celów dopasować kompas, ale jeśli nie, to można użyć spodka lub inny okrągły przedmiot. Następnie trzeba narysować linię od krawędzi do środka okręgu.

W drugim etapie linii użyteczne transportirnaya. Dzięki prostej Należy zauważyć, kąt równy 72 stopni, i narysować linię. W związku z tym, należy zaznaczyć cały obwód – dostać pięć linii.

Następnym krokiem jest połączyć wszystkie linie w gwiazdy. W sercu szczegółach trzeba wyciągnąć dodatkowe linie, jak pokazano na rysunku. Następnie koło zębate trzeba wyciąć i wygiąć na głównych liniach, tak aby rysunek spojrzenie do wewnątrz. Jeśli używany ciężki papier, a następnie zagiąć potrzebę znacznie bliższej współpracy, więc były one najbardziej widoczne. W tym celu można użyć dowolnego tępego przedmiotu (lina, odwrotnej stronie noża i tak dalej. D.).

Luzem gwiazdą papieru z rąk to dość szybko. Podsumowując, trzeba zrobić mały pętla pięknych rzemiosła można powiesić na choince lub gdziekolwiek indziej.

podwoić ilość

Opcja ta jest kontynuacją pierwszej instrukcji, który opowiada jak zrobić jedną część wypukłą. Ten warsztat wyjaśni jak zrobić podwójną ilość.

Według poprzedniego przykładu należy wykonać dwa podobny element. Szablon gwiazdek objętość papieru znajduje się poniżej. Jego różnica polega na tym, że istnieją dodatkowe elementy przeznaczone do klejenia części.

Wyciąć elementy wzoru niezbędne do kształtu i kleju na symetrycznym domieszkami. Pozostaje czekać, aż klej wyschnie, a pięcioramienna gwiazda z tomu papieru jest gotowy.

Gwiazdą stron książki

I chociaż ta gwiazda wygląda bardzo ładnie, wiele osób nie może być zadowolony z tego, co mają psuć książkę. Aby to zrobić, nie jest koniecznie, ponieważ mogą one zastąpić stare czasopisma, gazety i publikacje techniczne.

Myślę o tym, jak zrobić trójwymiarową gwiazdkę z papieru, należy najpierw zadbać o niezbędne materiały i narzędzia. Potrzebujesz luzem gwiazdę papieru, może być wytwarzany przez następujące klasy mistrzowskie pokazane powyżej. Ponadto, trzeba przygotować nożyczki, klej i starą książkę.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba produkować dużo papieru kulechkov. Dla każdego z nich trzeba prostokąt papieru równą jednej czwartej strony książki. Gdy wszystko jest gotowe dużo detali muszą być przyklejone do gwiazdy papieru, jak pokazano na zdjęciu. Wreszcie w kulechki należy zastosować trochę kleju i posypać brokatem rzemiosła.

Luzem gwiazdą papieru z rąk odbywa się szybko i łatwo. Tak, że staje się wspaniałą ozdobą pokoju, drzewa lub daru Bożego Narodzenia, można eksperymentować z kolorami i rozmiarach. Takie elementy mogą być połączone ze sobą za pomocą gwintów, kleju lub taśmy dwustronnej.