187 Shares 8477 views

Jak wyciągnąć siatkowy-siatki na ogrodzeniu: krok po kroku opis zaleceń i opinii

Jeśli to konieczne, należy zainstalować właściciele ogrodzenie terenów prywatnych myśleć o pytanie, jak zrobić tanie i niezawodne strażnika. Z tego oczek siatki pasuje idealnie. Instalacja takiej struktury mógł wziąć każdy, konieczne jest, aby mieć pod ręką minimum narzędzi.


Poszanowaniem technologii montażu i wyborze materiału wysokiej jakości, będzie w stanie dokonać płot, który potrwa około 20 lat. Ważne jest, aby zapytać, jakie rodzaje siatek dzisiaj można znaleźć w sprzedaży. Opanowania technologii potrzebnych do pracy w szczegółach, aby uniknąć błędów.

siatka mesh gatunkowo

Przed pociągnięcie oczek-siatki na ogrodzenia, ważne jest, aby zrozumieć jego odmian. Materiał ten jest wykonany z ocynkowanego i czarny, co skutkuje pogorszeniem jakości produktu może się zmieniać. Z czarnego drutu jest dość tani, ale jest krótkotrwałe i ostatecznie pokryty rdzą, które mogą wystąpić po pierwszym deszczu lub mgły, podczas gdy w ciągu 4 lat materiał może w pełni wejść w ruinę.

Przedłużyć żywotność siatki ocynkowanej nie można, pokrywając je z gumy ciekłej lub farby. Należy to zrobić przed wstęg instalacyjnych, a po chwili zostać zaktualizowane od czasu warstwy ochronnej. Przed pociągnięcie oczek-siatki na ogrodzeniu, trzeba dowiedzieć się więcej, i że materiał ze stali ocynkowanej jest non-niekorodujący, więc gotów służyć dłużej. Koszty takiej siatki trochę droższe, ale nie wymagają leczenia.

Ogrodzenia wykonane z siatki ocynkowanej atrakcyjny wygląd i schludny. Klasyfikowanie siatka może być więcej, a wielkość komórki, wysokość walca i grubość drutu. W odniesieniu do komórek, a następnie mogą mieć rozmiary, które są w zakresie od 10 do 65 mm, a średnica drutu wynosi od 1 do 5 mm. wysokość cewki może wynosić od 0,8 do 2 m. Jednakże, najbardziej popularnym materiałem jest, których wysokość wynosi 1,5 m. Standardowa długość rolki wynosi 10 m. Przy rzędu walców można nabyć 20 m. Materiał ten jest droższy niż mniejszych komórkach ponieważ zwiększa zużycie surowców.

Jak wyciągnąć netto: krok po kroku opisem. Spawanie haki do podpór

Jeśli podnieść Cię na pytanie, jak wyciągnąć siatkowy-siatki na ogrodzeniu, konieczne jest, aby rozpocząć pracę z hakami przyspawanych do podpór. Gdy beton jest zagęszczony, co wydarzy się w około tydzień, można kontynuować pracę. Mocowanie siatki można osiągnąć za pomocą zacisków lub drutem, ale najlepiej używać haków.

Sprzedaż może być postrzegane rur spawanych profili z hakami, ale jeśli masz obecności w spawarce, byłoby tańsze zrobić to sam. Do tego celu stali segmenty prętowe, gwoździe, śruby lub grubości drutu. Zbliży się wszystkiego, co może być przyspawany do rury i zginać. Trzy hak musi być zainstalowany na wsporniku 2 m wysokości. Odległość od gruntu pierwszego zaczepu powinien wynosić 15 cm. Innym będzie znajdować się w przestrzeni z góry na 10 cm, a trzeci znajduje się w środku.

mocowanie siatki

W obliczu zadania przed sobą, w jaki sposób wyciągnąć siatkowy-siatki na ogrodzeniu, następnym krokiem jest przejście do swojego wierzchowca. W tym celu wałek jest wokół łożyska narożnego, konieczne jest, aby odwinąć materiał i umieścić na hakach komórek. z sieci w tym samym czasie musi być solidnie zamocowane. Następnie umieszcza się rurę twornika i zgrzewane. Ciągnięcie rolki siatki nie będzie zwisać.

Gdy jego koniec jest zamocowany, rolka może być przeniesiona do następnego wsparcia i po łagodnym odwijać go. Z kołnierzem na siatce położenie rury łączącej 15 cm kuwetach gwintowanego pręta stalowego. Spawać go, tym razem nie jest to konieczne. Pozwoli to siatka ciągnąć równo.

Raz to jest noszony na haku, pręt jest usuwany, a rolka jest rozwijana na inny lot, a teraz znowu trzeba wziąć zawór. Jeśli myślisz na pytanie, jak prawidłowo naciągnąć siatkę mesh-na ogrodzeniu, a następnie powyższy schemat powinien być stosowany, aż dojdziesz do końca ogrodzenia. Aby połączyć dwa obrazy, należy użyć przewodu od skrajnej pionowym rzędzie.

Jak wyeliminować zwiotczenie płótno

Nawet jeśli sieć będzie w stanie dobrze ciągnąć, z biegiem czasu może opadać. Dlatego podczas montażu należy zadbać o dodatkową siatkę mocującą pomiędzy podporami. W tym celu wybrano 6 mm drutu i urządzenia spawalniczego. Jeśli też są wśród tych, którzy zastanawiali się pytanie, jak wyciągnąć siatki mesh-własnymi rękami, konieczne jest, aby przewlec drut w drugim lub trzecim rzędzie komórek poziomo. Element ten powinien znajdować się wzdłuż ogrodzenia.

W tych miejscach, w których sieć jest w sąsiedztwie biegunów przewody powinny być zgrzewane. Dolna krawędź tkaniny sieciowej wzmocnione w ten sam sposób. W końcowym etapie należy zagiąć haczyki. Tkanina ogrodzenie musi być mocno przymocowane do podpór, w którym siatka nie będzie zginać i sag.

Ostatnim etapem

Po zakończeniu ogrodzenia, można wykonać wykończenia. W tym celu, kapsle z tworzyw sztucznych są umieszczane na rurach, słupy są zabarwione, a górna siatka anteny skręcone cewki 2 i schylił się. Na to możemy założyć, że montaż ogrodzenia jest zakończona.

Urządzenie ogrodzenia siatki

Jeśli jesteś zainteresowany próbkowania urządzenie z siatki-siatki, konieczne jest, aby wiedzieć, że pierwszym etapem powinno być, aby wyposażyć odcinek. Aby to zrobić, słupy są montowane. Można to zrobić po części czyszczącej roślinności. Terytorium jest wypoziomowana, master musi określić położenie podpór końcowych. Rury do nich musi mieć większy przekrój niż pośredni. Pogłębienie ich potrzeby innych.

Na wspornikach pośrednich powszechnie stosowane profilowanej rury o przekroju kwadratowym o boku 40 mm. A dla lepszego kątowe słupki się rury, którego przekrój 60 x 40 mm. Ponadto muszą one być dłuższe niż 20 cm. Jeśli przed obliczu zadania, jak prawidłowo zainstalować ogrodzenie z łańcucha-link ogrodzenia, następnie trzeba oczyścić rury plamy ropy i skali, zagruntowane je i pozostawić do wyschnięcia. Korzystanie z wiertarki w otworach wiertniczych ziemi na dnie napełnia poduszkę z piasku i dobrze zagęszczony. Następnie dodaje się profilowane rury należy umieścić na poziomie.

Przestrzeń wypełniona żwirowniach, które uprzednio być mieszane z glebą. Wypełnienie powinno być przeprowadzone na 2/3 głębokości. Pozostałą przestrzeń jest wypełniona zaprawą betonową. Pionowe kolumny na tym etapie powinna być sprawdzana raz jeszcze i dopasuj je w razie potrzeby. Gdy roztwór utwardza dystansowe mogą być usunięte i gotowe do znaczników pod biegunów pośrednich.

Zamontowania wsporników pośrednich

Między kolumnami narożnych musi ciągnąć linę odchodzenia od podłoża 15 cm. Linia podzielić na segmenty, które odpowiadają szerokości zakresu. Optymalna szerokość próbek odległości 2,5 m. Jeżeli wartość ta jest zwiększona, siatkę luzu.

Jak jest poprawny montaż, dokręcić siatki, siatki, można dowiedzieć się, czy przeczytać artykuł. Na miejscu kołki, które są zainstalowane w etapie znakowania należy wywiercić otwory do słupków pośrednich i przygotowanie ich do poduszki, zgodnie z powyższym sposobem. W celu uczynienia go łatwiej kontrolować górną krawędź wież można ciągnąć linę pomiędzy skrajnymi biegunami. Należy teraz zainstalować rury, wyrównaj je pionowo i elewacja wlać ziemi i żwiru, a na górze wypełnienia i wygładzenia powierzchni betonu.

wniosek

Ogrodzenie z łańcucha-link ogrodzenia w letnim domku będzie najbardziej efektywne rozwiązanie. Ten płot nie będzie cień rośliny uprawne. Ponadto podejście jest trudne przez płot, który pozwoli Ci uniemożliwić wjazd osobom nieuprawnionym do tego terytorium. Korzystać z takich zabezpieczeń może być i do zagospodarowania w miejscu. Montaż można zrobić samemu, że uratuje.