783 Shares 5282 views

Gry dla każdego smaku, krzyżówki

Jeśli otworzysz swój własny biznes, zwykle nie myśleć o szczegółach, ale już nie w sprawie zbliżenia reprezentowane są nieistotne. Aby nie dezorientować czytelników nie jasne fabrykacjami, wytłumaczę na przykładzie. Około dziesięciu lat temu urodził się stworzyć swój sen magazyn rozrywkowy. Krótko mówiąc, chciałbym zobaczyć w tym czasopiśmie wydrukowano i krzyżówki i krzyżówki i dowcipy i wiadomości o gwiazdach. W ciągu dziesięciu lat mam stopniowo zbliżył się do realizacji swojego marzenia. Tu przyszedł dzień, kiedy prawie wszystko przygotowane do wydania 1st Journal: personel zatrudniony, podpisał kontrakt z drukarni. Chociaż nie było luki w sekcji z skanvordov i inne rozrywki. Pilnie potrzebne specjalistę, który może skutecznie i, co ważniejsze, aby szybko tworzyć krzyżówki i krzyżówki o żądanej liczby liter.

Pozwólcie mi wyjaśnić. Krzyżówka – bardzo specyficzna nisza, to nie uczestniczy wielu autorów jako rysunek dowolny skanvordov lub krzyżówka Creator wymaga poważnych zdolności umysłowych. Krótko mówiąc, chciałem znaleźć taką osobę, bez względu na to, co może być krzyżówki oraz, w szczególności, do mojego magazynu, wychodząc z częstotliwością 1 razy w tygodniu.

Po tych wydarzeń minęły 2 lata. Zgodnie z wynikami dzisiejszych czytelników ankietach pozycji z krzyżówki jest jednym z szacunkiem i masy.

Jeśli otworzyć firmę, zwykle nie myśli się o małe rzeczy, które już nie, ponieważ podejście wydaje się taki mały. Aby nie mylić czytelników myśleć abstrakcyjnie, a nie iść, jak mówią, w bawełnę, opiszę wszystko. Około 10 lat temu miałem zamiar wydać swój własny magazyn. Przez dziesięć lat mam krok po kroku zbliżała się do realizacji tej wizji. Po prostu, chciałem mieć ten magazyn były żarty i krzyżówki i krzyżówki oraz artykuły o gwiazdach show-biznesu. A oto przyszedł czas, kiedy prawie wszystko przygotowane do wydania 1st dziennik: stan powstaje, umowa zawarta z wydawnictwem. Ale był jeden pominięcie w sekcji z skanvordov i inne rozrywki intelektualnej. Pilnie potrzebna osoba, która jest w stanie profesjonalnie, a co ważniejsze, aby szybko tworzyć krzyżówki i krzyżówki w odpowiednim szeregu liter.

Pozwólcie mi wyjaśnić. Krzyżówka – raczej nietypowe niszy autorstwa, to nie uczestniczy wielu specjalistów jak utworzenie każdej krzyżówce lub skanvordov wymaga twórca niezwykłych zdolności intelektualnych. Krótko mówiąc, starałem się znaleźć kogoś, kto byłby w stanie zrobić japońskie krzyżówki dla naszej publikacji, która jest publikowana co tydzień.

Szukaj postanowiono uczynić z internetu. Musiałem spędzić dużo czasu zanim znalazłem odpowiedniego artysty. Tutaj wszystko było po prostu – iść do sub – krzyżówki do druku, studiował prawo. skanvordov stronie i krzyżówka podobała mi dzieła autora, wówczas bez wątpienia o umiejętnościach potencjalnego pracownika do stworzenia naszego pisma. Silniejszy niż przyciąga japońskie krzyżówki. Nie mogę powiedzieć, że ten trend jest nowy i świeży, a przecież takie krzyżówki lubiłem bardziej niż tradycyjne.

Po omówieniu możliwości współpracy z autorem, dostałam od niego pierwszy japoński krzyżówkę.

Od tego czasu minęły dwa lata. Zgodnie z wynikami dzisiejszych sondażach i ocenie czytelników, kierując się do krzyżówki i jest uważany za pierwszy z ulubionych.