336 Shares 8921 views

Woda toaletowa „Fahrenheit” – zmysłowe i jasne elementy smakowe

Jeśli istnieją legendy marki, jeden z nich jest bez wątpienia na świecie Christian Dior. Minęło 67 lat od pierwszego pokazu mody z najbardziej utalentowanych, ale w tym czasie całkowicie nieznany projektant Kristiana Diora w Paryżu. Zaczął swoją podróż w dziedzinie mody wielki maestro, który w tym czasie przeszedł do czterdziestu, udało się w bardzo krótkim czasie, aby podbić świat. I to nie tylko ze względu na swoje unikalne kolekcje odzieży i akcesoriów. Nie mniej sławę przyniósł go do domu Dior linii perfum. Luksusowe marki wyświetlacz talent, nie tylko Kristiana Diora, ale Ferre, IV Sen Laurent i Dzhona Galyano.

Historia perfum od Diora

W 1947 roku, maestro stworzyła linię perfum, przypisany do kierowania jej do swego przyjaciela Serge Eftleru Luis, i poprosił go, aby stworzyć perfumy, „pachnący miłością.” Pierwszy eksperyment przekroczyła wszelkie oczekiwania – triumfalny sukces panny Dior uderzony i zwykli konsumenci i przedsiębiorstwa. Znacznie później Diorama, Diorella, Diorling, Dioressence i wiele więcej, stały się klasyczne smaki.

Praca na nowy perfum Christiana Diora chciał, żeby być dostępne dla każdej kobiety, ponieważ wierzył w tych samych perfum niezbędnych akcesoriów takich jak torebki czy buty. W związku z tym, w 1948 roku, w demokratycznym rejonie Nowego Jorku otwiera oddział, który rozpoczyna produkcję wody toaletowej – lekkie wersje zapachów.

perfumy męskie mają dużo marki. Ale pierwszy z nich – Eau Sauvage – przyszedł po śmierci Dior.

Legendarny zapach Christian Dior „Fahrenheit”

Najbardziej znany smak znanej marki została stworzona przez utalentowanego francuskiego perfum Jean Szakom Lewis i Maurice Roger w 1988 roku. Przez trzy miesiące, „Fahrenheit” pobił wszelkie rekordy sprzedaży, a do tej pory to wspaniała kompozycja jest uważana za jedną z najbardziej sprzedawany na całym świecie.

Woda toaletowa „Fahrenheit 32”

W 2007 roku firma produkuje radykalnie przeciwny do oryginalnego smaku. Nowa woda toaletowa – mroźny świeżość pod przykryciem orientalnym wzorem. Wartość „32” oznacza temperaturę topnienia lodu. Firmy reklamowe zapach udział aktora z Francji Arnaud de Valois.

Woda toaletowa „Fahrenheit 32„to kompozycja, w której dominuje kwiat pomarańczy, wanilia, wetiwer. Ten dzień i noc zapach, romantyczną randkę lub spotkanie biznesowe będą odpowiednie dla poczucia silniejszej płci.

Męska woda toaletowa „Fahrenheit”

21 lat (2009) po pojawieniu się legendarnego perfumy Dior perfumy domu wprowadził go do nowej wersji. To była woda toaletowa „Fahrenheit”. Autor odważny i mocny smak stał dyrektor artystyczny Fransua Demashi.

Ten zapach ma swój własny styl i szyk opisania. Wyrafinowane połączenie jaśminu i konwalii otoczony delikatną liście fiołka, goździków i gałki muszkatołowej. Koniec kompozycji jasne nasycony pióropusz oleistą sandałowe, cedr suche drewno, owoce ambrowe.

Woda toaletowa „Fahrenheit”: gdzie kupić i ile to kosztuje

Oczywiście, najlepiej jest zrobić takie zakupy w sklepie firmy, ale jeśli nie jest to możliwe, należy skontaktować się z certyfikowanym sklep internetowy, który zajmuje się luksusowych perfum. Woda toaletowa „Fahrenheit”, których cena waha się od 1700 do 2800 rubli, może być świetnym prezentem dla mężczyzny, którego kochała.