547 Shares 5262 views

Jak usunąć zmarszczki pod oczami: środki folk

Zmarszczki wokół oczu nieuchronnie nastąpić wraz z wiekiem. Niektórzy ludzie mają szczęście i zdarza się trochę później, ktoś mniej szczęścia – i zmarszczki zaczynają się pojawiać przed trzydziestu. Wraz z pojawieniem się pierwszych „jaskółek” wszystko stopniowo zacząć myśleć o tym, jak usunąć zmarszczki wokół oczu.

Przyczyny pojawienia się zmarszczek może być w złej kondycji skóry, negatywny wpływ kosmetyków, zły nawyk do zeza na słońcu lub śniegu. Poza pojawieniem się zmarszczek czołowych ciągły powtarzalny ruch oczu, które powodują stres i uszkodzenia oczodołu kolagenowych włókien mięśniowych i elastanu.

Skóra wokół oczu jest bardzo cienka i podatna na wysychanie, dlaczego to jest tak podatny na problem zmarszczek. Poza tym konieczne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że wraz z wiekiem, skóra zaczyna produkować mniej kolagenu, który sprawia, że skóra jędrna. Dlatego z wiekiem zmarszczki stają się głębsze.

Jest to profesjonalne kosmetyki, których działanie ma na celu wygładzenie zmarszczek. Możesz skontaktować się z salonu kosmetycznego lub klinice z plastiku dla bardziej radykalnego pomoc. Ale to jest środkiem ostatecznym.

Zacznij opieki skóry wokół oczu potrzebują więcej środków domu. Usunąć zmarszczki pod oczami od środków ludowej może być nie gorsze niż kosmetyki. Są zdolni do podejmowania zmarszczki mniej widoczne. Ponadto popularne recepty nie przyniesie szkody dla skóry, co może sprawić, lub nieprawidłowo podniósł leki kosmetyki garmonosoderzhaschie. Te ostatnie są szczególnie niebezpieczne, ponieważ są uzależniające i odmówić im tylko głębsze zmarszczki.

Jak usunąć zmarszczki pod oczami?

Pierwszy mądrość: skóra wokół oczu jest szczególnie potrzebują wilgoci. Od środków ludowej, które mogą poradzić sobie z tym, najbardziej skuteczne są aloes i olejki eteryczne.

Zaleca się, aby smarować skórę z aloesu na obszarach problemowych oka. Można to zrobić po prostu tylko karbowaną liści aloesu, wyciskając sok z niego na skórę powiek (ale upewnij się, że nie uderzył w oku).

Nie mniej wpływ mają naturalny olejek eteryczny. Kropla ręki ropy łatwo wcierać w skórę powiek. Medycyna ludowa zaleca do tych celów używać olejów moreli, migdałów i brzoskwini, a także olej z pestek winogron.

 

Nawiasem mówiąc, olej może walczyć i głębszych zmarszczek, ale stosuje je już nie posiadać, lecz jako część maski. Do wytwarzania takich masek jest niezbędnym składnikiem odżywczym 1 łyżka witaminy E (w postaci roztworu) zmieszanego z ilością rokitnika lub maśle kakaowym. Zastosuj maskę na skórę powiek. Przytrzymaj go przez około pół godziny i usunąć nadmiar tkanki. Ta procedura powinna być wykonana przed snem kilka razy w tygodniu.

Oliwa z oliwek jest dobra, aby umieścić na powieki jako kompres, który może być uzupełniony o lekkim masować powieki i obszary skóry wokół oczu. Może być również stosowany jako część maski. Mieszać oleju i 50 ml 10 ml witaminy E. lekko umieścić w obszarach zagrożonych i pozostawić do pięciu minut, reszty blot podpaski. Ta maska może odbywać się codziennie, najlepiej przed snem.

Dobry przepis na maskę oliwy z oliwek i kilkoma kroplami soku z cytryny. Aby utrzymać taką maskę na skórę wokół oczu przez około 10 minut, a następnie usunąć za pomocą wilgotnej ściereczki.

Ogólnie rzecz biorąc, dla wszelkich użytecznych maską oka, którego akcja ma na celu nawilżenie skóry, jak również jego moc. Oni też można przygotować samemu w domu. Na przykład ten przepis: miękiszu chleba pszennego zacieru z ciepłym mlekiem. Masa ta jest rozprowadzany wokół oczu i moczyć go tam przez piętnaście minut. Przemyć gorącą wodą.

Istnieje również sprawdzony przepis na ludzi: startego na drobnej tarce surowych ziemniaków wymieszanych z odrobiną śmietany. Otrzymaną mieszaninę miesza się delikatnie nałożony na skórę wokół oczu i pozostawić na 15 minut. Górne powieki w tym momencie mogą być pokryte z torebki herbaty lub plasterki ogórka świeżego.

„Spanish Maska”

Na pytanie, jak usunąć zmarszczki pod oczami jest bardzo dobra maska dla skóry suchej. fasola Cup moczyć w wodzie przez kilka godzin wody, następnie gotować je do stanu miękkiego. Wycierania ziaren przez sito i miesza się z soku z cytryny i pół łyżką (pokoju jadalnym), oleju z oliwek. Stosuje się przez 20 minut, a następnie płukanie wodą.

Maska z nasion lnu

Dwie łyżki nasion zalać dwie szklanki wody i gotować, aż len nie wrzeć. Ciepły (jeszcze gorące, jak to możliwe) nakłada się na masę powiek. Po upływie 20 minut, mogą być wypłukiwane z gorącej wody, zimnej wody płuczącej twarzy.

Tradycyjna medycyna zaleca się smarować skórę wokół oczu z żółtkiem. Jeśli są wystarczająco głębokie zmarszczki Żółtko wymieszać z olejem.

Korzystać z narzędzi, które preferują co najmniej raz w tygodniu, a na pytanie, jak usunąć zmarszczki pod oczami staną się o wiele mniej bolesne i pilne.