246 Shares 3038 views

Linn Berggren, były członek zespołu Ace of Base: biografia, życie osobiste

Dziś pokażemy, kto jest Linn Berggren. Biografia zostanie omówione poniżej. Urodziła się 31 października 1970 roku w Szwecji w Goeteborgu. Mówimy o byłego członka Ace of Base. Była w grupie między 1990 a 2007 r.


życiorys

Pełna nazwa dzisiejszej bohaterki – Malin Sofia Katarina Berggren. Piosenkarka uczestniczyła w grupie razem z Jonas – bratem Jenny – siostrą i Ulf Ekberg – wspólnego przyjaciela. Zanim pójdziemy na scenie, nasza bohaterka został studentem w Chalmers University of Technology w Goeteborgu. Studiowała być nauczycielem. Ponadto zaśpiewała jako część chórze kościelnym.

Po zespół Ace of Base (1990) podpisał kontrakt z wytwórnią z Danii o nazwie Mega Records, zatrzymała nauczanie. Jenny – jej siostra, powiedział prasie, że zawsze chciała być piosenkarką. Jednak Lynn nie sporządzanie takich oświadczeń. Wręcz przeciwnie, w 1997 roku, powiedziała, że ma chęć do śpiewania, ale nie być reprezentatywne dla sceny.

Rola grupy

Linn Berggren 1997 uczestniczył w wystawach zbiorowych, stojąc lub w miejscu o słabym oświetleniu lub za ukrywanie obiektów w scenie, na przykład zasłony. W klipie, była z dala od innych członków zespołu. Jej twarz była zamazana. Przez cały rok, nigdy nie dała wywiadów. Inni uczestnicy niechętnie wyjaśnić, co stało się głównym solistą. Szefowie wytwórni płytowej, producentów i menedżerów nazwany różne powody, dla zachowania naszej bohaterki. W 1997 roku odmówił udziału w ceremonii World Music Awards, gdzie został zaproszony artysta. Przedstawiciel duńskiej studiu nagraniowym Claes Cornelius wyjaśnił nieobecność wokalisty, który nie lubi stosować makijaż dla spektakli teatralnych.

Podczas uroczystości, zespół śpiewał kanion. W wywiadzie udzielonym w 1997 roku wokalista powiedział, że chce pozostać w cieniu. Kolejne 8 filmów o stowarzyszenia zostały wykonane z uwzględnieniem jej życzenia. Nasza bohaterka brakowało im. od śpiewaków twarzy był zamazany i smutny na materiałach promocyjnych. Kwiaty pokrycie płyta raz kolejny potwierdził to. W 1998 roku w Rzymie, podczas kręcenia teledysku do piosenki Cruel Summer, nasza bohaterka chciała uniknąć popadania w obiektyw kamery. Później, dyrektor dzieła Naydzhel Dik powiedział, że pokazał niezwykłą wytrwałość i bez wokalista nie pojawił się w kadrze.

Dzhenni Berggren na tym filmie musiał spełniać elementy muzyczne siostrę. Rok później magazyn „Bravo” twierdził, że nasza bohaterka jest poważnie chory. Publikacja opiera się na zespole mowy w Niemczech. Jako potwierdzenie naszego magazynu założenie opublikowane zdjęcia Lynn. Ulf Ekberg powiedział kiedyś, że piosenkarka cierpi na fobię kamer. Inne źródła podają, że boi się latać. To wyjaśnia brak go na wielu koncertach zespołu. Ta wersja jest wspierana przez fakt, że pojawia się w Lynn występy w miastach Kopenhadze i Goeteborgu, jak można dotrzeć bez samolotu. Członkowie grupy zauważyć, że piosenkarka zawsze była skromna i nieśmiała dziewczyna. Według nich, byłaby zachwycona gdyby Jenny prowadził grupę.

Tu należy pamiętać o jednej tragiczny przypadek. W 1994 roku, wentylator nożem zaatakował matkę Jenny. Po tym, Lynn zaczęła unikać miejsc publicznych. Atakujący była Niemka. Później został aresztowany. Policja twierdziła, że głównym celem jest atak miał być Lynn. Nasza bohaterka jest autorem kilka piosenek Ace of Base. Niektóre z nich nigdy wcześniej nie wykonywane publicznie. W połowie lat dziewięćdziesiątych Lynn autorem i wyprodukował kilka utworów. Weszli do albumu o nazwie The Bridge. Niektórzy fani dziwne zachowanie solistka związana jest z tekstami dziwny sposób.

Dzhenni Berggren w wywiadzie z 2005 roku zauważył, że Lynn jest jeszcze ukryte przed opinią publiczną, a także odmówić w wywiadzie dla mediów. Ostatni raz wystąpiła publicznie w 2002 roku. Czy to w niemieckiej telewizji. Nasza bohaterka stoi za zespołem do syntezatora, grając na tym instrumencie. Jeden wentylator udało się zrobić zdjęcie, w którym ona jest poza sceną i uśmiechów. W 2005 roku, w październiku i listopadzie, zespół trzech osób działała w Belgii. Lynn nie mógł uczestniczyć w koncercie. Po 2 latach zespół oficjalnie ogłosił odejście wokalisty z jej członkostwa. Przyczyny tego były nazywane inaczej.

Odstąpienie od zbiorowa

W 2006 roku, 20 czerwca, Ulf Ekberg w wywiadzie powiedział, że Malin Berggren postanowił wrócić na uniwersytet. Będzie jednak wziąć udział w pracach nad nowym albumem.

Zaprzeczył jego słowa w innym wywiadzie. W 2007 roku, 30 listopada, Ulf Ekberg zauważyć, że Lynn opuścił zespół na stałe. Według niego, piosenkarka nie będzie uczestniczyć w tworzeniu nowego albumu. Grupa już od jakiegoś czasu działała bez Lynn, jako trio. Zdjęcia z naszej bohaterki zniknął z materiałów promocyjnych.

życie osobiste

Mamy już powiedziano, kogo to Linn Berggren. Życie osobiste to będzie opisane dalej. Szczegóły tej sprawy są ukrywane przed opinią publiczną. W tym przypadku, pozostali członkowie zespołu otwarcie mówić o ich związku. Jonas Berggren zauważyć, że regularnie wydaje Lynn w 2015 roku. Według niego, dziewczynka cieszy się jego spokojne życie, bez zainteresowanie możliwym sławy i nie chce wrócić do muzyki. Lynn mówi wiele języków. Oprócz ojczystego, szwedzki, mówi angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski i francuski.

wokale

Linn Berggren zaśpiewał wiele piosenek dla zespołu. Istnieje bardzo niewiele kompozycje, w których niemożliwe jest, aby usłyszeć jej głos. Więc Fashion Party był pełen Jonas, Ulf i Jenny.

Wymiary Głębokość – utwór instrumentalny. Umysł mój piosenka wykonywana przez Jenny i Ulf. Pierwszy piosenkarz sam nagrał kilka piosenek.

songwriter

Linn Berggren jest autorem wielu utworów, które zostały napisane specjalnie dla tej grupy. Wśród nich: Strange Ways, Lapponia. Wraz z innymi członkami zespołu kompozycje zostały stworzone przez niego: Hear Me Calling Miłość w grudniu, piękny poranek, Zmień światłem. Lynn dokonał producent licznych piosenek. Na szczególną uwagę zasługuje kompozycja Sang. Piosenka została przeprowadzona w dniu 14 lipca 1997 roku, podczas obchodów urodzin szwedzkiej księżniczki Wiktorii -.