808 Shares 7965 views

Ćwiczenia „Młot” – to świetny sposób, aby pompować wystarczająco masywne i piękne ręce.

Dość często, w siłowni, można usłyszeć standard i nudne pytania: „Jak mogę podkręcić bicepsy”, „Dlaczego to moja ręka przez kilka miesięcy nie rośnie” itp Należy rozumieć, że biceps – mięsień, który pompuje niezwykle trudne, więc .. każda osoba powinna podejść do szkolenia indywidualnie ręcznie. Na przykład, niektórzy ludzie mają wielkie bicepsy rośnie tylko na podstawowych ćwiczeń, podczas gdy inni – od ćwiczeń z izolacji, trzeci jest również konieczna przemienność i tych, i innych. W tym artykule omówimy ćwiczenia, które nie jest tylko baza, ale kiedy wykonano prawidłowo, zapewnia doskonałą izolację biceps.


Na początek przyjrzyjmy się, jakie są ćwiczenia mięśni grupa kręci „Hammer”. Główny ciężar, oczywiście, biceps, ale również dość silnie aktywowane przedramię. Ćwiczenia „Młot”, aby zrobić w środku mięśnia dwugłowego treningu. Najlepiej jest zacząć od realizacji tej części dźwigów lub pull-up, a następnie wykonać „Hammer” i zakończyć trening na ławce Scotta loki lub zagęszczony ciężarkach siedząc. To ćwiczenie może zarówno początkujących, jak i profesjonalnych kulturystów.

Technika tego ćwiczenia jest prosta nawet dla początkującego, najważniejsze – zablokować łokcie. Początkującym zaleca się wcisnąć je do ciała, aby zapewnić najbardziej prawidłowy trajektorii ruchu. Hantle podjąć tak, że dłonie są skierowane do wewnątrz, stopy ustaw nieznacznie węższa niż szerokość ramion, wyprostuj plecy i rozpocząć ćwiczenia. Na wdechu podnieś jedną rękę tak, że hantle niemal dotykając ramienia, ramię zablokować w tej pozycji przez ułamek sekundy, a następnie wydech i powrót do pozycji wyjściowej. Powtórz całą procedurę z drugiej strony.

Istnieje kilka innych odmian tego ćwiczenia. Na przykład, można wykonać biceps curl nie jest na linii, a w tym samym czasie. Ta opcja jest najczęściej używany przez profesjonalistów, ponieważ początkujących w ten sposób nie będzie w stanie przestrzegać prawidłowej techniki. Inna opcja – do zwijania się do wewnątrz, a nie równolegle do siebie. W tym układzie, nacisk przesuwany jest z zewnętrznego biceps ćwiczenia belki w środku. W żadnym wypadku nie należy ustawiać szczotkę na górze, takich jak wydajność jest całkowicie zdjąć obciążenie z części przedramienia i zewnętrznej części mięśnia dwugłowego.

Jak wspomniano powyżej, ćwiczenie „Młot” dla maksymalnej wydajności powinna być przeprowadzona w połowie treningu. Jeśli chcesz, aby za pośrednictwem tego ćwiczenia do budowania mięśni, a następnie wykonać od 3 do 5 zestawów 8-10 razy. Jeśli używasz tego ćwiczenia na „wykończenie” pod koniec treningu bicepsu, wykonaj dowolną jedno podejście do 50 razy lub 2-3 zestawów 15-20 razy. Kiedy ostatni powtórzenie nie zawsze jest możliwe, aby wykonać ćwiczenie poprawnie technicznie, więc można zrobić mały korpus biegunach.

Ćwiczenia „Młot” – to świetny sposób, aby pompować wystarczająco masywne i piękne ręce. Jeżeli wzmocnione szkolenie z sztanga nie rosną bicepsy, hantle stanie się ostatnią deską ratunku, i wysiąść z ziemi.