622 Shares 9798 views

Top marki chińskie telefony: przegląd, specyfikacje, modele i opinie

Rynek smartfonów wzrosła gwałtownie w ciągu ostatnich 3 lat, duże przedsiębiorstwa dokonane ogromne postępy w tej dziedzinie, ale stagnacja niedawno doszło – innowacje pojawiają się coraz mniej osób jest zainteresowanych zakupem „flagowe” gadżetów. Jedną z przyczyn upadku największych producentów można nazwać urządzeń dylatacyjnych z Chin. Chińskie telefony marki zajmują coraz większą część rynku, a niespokojne producenci aktywnie wprowadzając nowoczesny sprzęt techniczny, jednocześnie oferując ceny dumpingowe, które przyciągają zarówno dla zaawansowanych użytkowników i nie jest zbyt stronniczy.


Modele podstawowe: plusy i minusy chińskich marek smartfonów

Markowe telefony komórkowe chińskie „Android” bardzo różne. Są to zarówno dość dobrze znani gracze, jak również „bezimienny” yavivshie świat jeden lub dwa gadżet. Nie wszyscy producenci tanich wziąć ilość i cenę. Znane marki chińskie telefony były w stanie dotrzeć do szerokiego rynku globalnego, dzięki zdesperowany kopiowania znanych konkurentów – podobne urządzenia w niskich cenach rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Urządzenia te, oczywiście, ma swoje plusy i minusy. Korzyści z takich gadżetów jest przypisana ich cenę. Chińskie telefony marki niezależne od handlu detalicznego, nie trzeba reklamować, więc oszczędzanie na tych składników, gadżety twórcy zachowują znaczne fundusze, które ostatecznie manifestuje się w postaci niskich kosztów smartfonów. Oczywiste jest, że fakt ten będzie z pewnością zadowolić potencjalnych nabywców.

Jest to również zaletą tych urządzeń jest to niezbędne do wykonywania ich „top-end” farszu. Chińskich marek telefonów komórkowych, pomimo zaangażowania w średnim segmencie cenowym wyposażyć swoje potomstwo z najnowszych technologii. Jeśli gdzie zobaczyć procesor 10-calowy lub 20-rdzeniowy, następnie – to newbie z Chin. Ostatnio chińskie telefony marki oferują ciekawy design: jeśli wcześniej wszystkie gadżety z Chin wyglądało tak niedbale i niedbale zmontowane kawałki plastiku, ale teraz twórcy coraz częściej zwracać uwagę na pojawienie się smartfonów. Dość często jest stosowanie stałego materiału, takiego jak stal, szkło, aluminium, czasem nawet drewna.

Niestety, tanie gadżety mają wiele wad. Po pierwsze musimy mieć świadomość, że telefony, próg cena, która jest szczególnie niski, nie może pochwalić się wysokiej jakości montażu. Oznacza to, że te smartfony, które przyciągają cenę poniżej 3 lub 4 tysięcy rubli, wciąż wygląda bardzo wyblakłe i tanich plastikowych chińskich podróbek.

Oprócz składników o niskiej jakości należy pamiętać, że zawartość oprogramowania takich urządzeń jest słaba. Na przykład, często występuje duża liczba presetu, straszna jakość lub nawet niepotrzebnego oprogramowania, do których wszyscy są zapchane tanich chińskich marek telefonów: zmiana w stosowaniu głosem, dema gier, „Narodowy Soft” i tym podobne. Niewiele troska o twórców i optymalizacji. „Android” – drobiazgowy i wymaga potężnego systemu napełniania dobrego wyrównania z deweloperem w celu zapewnienia prawidłowego działania gadżetu.

I wreszcie, nawet dużych producentów nie są przeciwni oszukać swoich fanów. Jeśli twoje nowe, tanie smartfony 8 rdzeni, nie zdziw się, że w rzeczywistości jedynym aktywnym 4, a aparat ma 13 megapikseli z interpolacją wzdłuż nedotyagivaet i do 8-megapikselowy moduł fotograficzny.

Wszystko to może być poinformowani, ponieważ wybrać „chiński”, która zyskała już dobrą reputację. Uniknąć potrzeby tych, którzy, korzystając z doświadczenia użytkowników, ich oszukuje. Właściwie więcej o urządzeniach.

Najpopularniejsze telefony chińskie Premium Brand

Do tych kosztów z pewnością będzie zawierać nowe elementy w przemyśle Giants Meizu i Xiaomi, a nie grzech, by przypomnieć niedawno opublikowanej LeEco.

nazwa

Meizu Pro 6

Xiaomi MI5

LeEco Le 2

pokaz

1080 x 1920 (5,2)

1080 x 1920 (5.15)

1080 x 1920 (5,5)

edytor

MediaTek Helio X25

Snapdragon 820

MediaTek Helio X20

pamięć

4 PL RAM, ROM 64

4 PL RAM, ROM 128

3 PL RAM 32 PL CD

kamera

21 Temperatura topnienia, temperatura topnienia: 5

16 t.t. MP 4

16 Temperatura topnienia, temperatura topnienia: 8

cena

29 000 rubli.

39 000 rubli.

~ 12 000 rubli.

Jak widać z tabeli, lista zawiera urządzenie o bardzo niskiej cenie. Wspomniany gadżet reprezentowane, do niedawna Little- znane marki LeTV.

Markowe chińskie telefony, które znajdują się w wyższym segmencie cenowym – to gadżety od firm, które uprawiane i jako jego głównych konkurentów zobaczyć gigantów takich jak Apple czy Samsung.

Urządzenia te nie są wyposażone tylko z potężnych komponentów technicznych, ale również podążać za najnowszymi trendami, w połączeniu ze wsparciem dla najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Te telefony są wyposażone w czujnik modnej obecnie linii papilarnych (skanery linii papilarnych), które pozwalają na danych w smartfonie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, jak również pozbyć długich haseł. Wszystkie trzy nowoczesny gadżet obsługuje standard USB typu C.

Meizu Pro 6 – Chiński iPhone

Jednostka ta posiada wsparcie dla najnowszych technologii 3D Prasowej. Taki wyświetlacz jest w stanie rozpoznać siłę nacisku. Taka funkcja pozwala na stosowanie dodatkowych parametrów i menu kontekstowe w systemie – szybka akcja na etykietach, możliwość podglądu linki w przeglądarce, i więcej. Ten został już wdrożony w iPhone, odpowiednio, widzimy tutaj oczywisty pożyczek, na które, na szczęście, wszystko przez długi czas nie zwracają uwagi, a konkurencja jest dobra dla nabywcy.

Xiaomi MI5 – najlepszy shell dla Androida

Chiński Xiaomi marka telefonu jest znany przede wszystkim platforma oprogramowania. Telefon działa z własnej skorupy, zwany MIUI. Była bardzo pozytywnie przyjęty przez publiczność, wiele zakochał się w niej na doskonałej konstrukcji wizualnej, jak również na optymalizację jakości. Smartfon poszedł dość drogie, głównie ze względu na fakt, że jako procesor Snapdragon używa wielkich nazwisk, podczas gdy inni nie wahaj się umieścić w ich wynalazki początkujących jak MediaTek.

LeEco Le 2 – przed resztą

Ten smartphone zaskoczył brak gniazda słuchawkowego. Chińczycy wdrożony własny system dźwięku, który wykorzystuje port USB typu C, dając możliwość odtwarzania dźwięku o znacznie wyższej jakości zarówno z dedykowanym DAC, a dzięki pełnym wsparciu formatach bezstratnych-audio. Ale to właśnie ta ustawa powie właściciele słuchawek ze standardowym portem? Najprawdopodobniej nie są one dużo, aby być szczęśliwym. Jest mało prawdopodobne, że taka nowość dla ludzi uciekają do zmiany istniejącego zestawu słuchawkowego.

Chińskie telefony marki z segmentu średnich i niskich cen

Jedną z zalet nowoczesnej elektroniki użytkowej jest przedział cenowy.

Markowe chińskie telefony, których lista jest pełna codziennie, wypełnione gadżetami i znacznie tańsze. Ceny są często mniej niż 10 000 rubli, które z pewnością przyciągają pewną publiczność, niechętni dać dużą sumę przesadną urządzeń technicznych.

nazwa

Wileyfox Swift

Xiaomi redmi 3

Meizu M2 mini

pokaz

720 x 1280 (5)

720 x 1280 (5)

720 x 1280 (5)

edytor

Snapdragon 410

Snapdragon 616

MediaTek Helio X20

pamięć

2 PL RAM 32 PL CD

2 PL RAM, ROM 16

2 PL RAM 16 PL CD

kamera

13 Temperatura topnienia, temperatura topnienia: 5

13 Temperatura topnienia, temperatura topnienia: 5

13 Temperatura topnienia, temperatura topnienia: 5

cena

7500 rubli.

9800 rubli.

9200 rubli.

Jest to tabelaryczne zestawienie najbardziej atrakcyjnych urządzeń na rynku, będąc na akceptowalnym poziomie, który nie spowoduje niepotrzebnych podrażnień. Telefony te działają na zastrzeżonej powłoce (z wyjątkiem Wileyfox), co pozwala na przyzwoitą wydajność. Tabela pokazuje również, że telefony marki chińskie wzrosła do poziomu flagowych przeszłości.

Wileyfox Swift – jeden z pierwszych dużych mocy sub-marek

Kiedy wydarzenia związane z cenami dumpingu smartfony i pojawienie się pewnych zależnych, jeden z pierwszych na scenie działał Wileyfox. Niesamowite stosunek jakości do ceny wrażeniem wszystkich. Urządzenie było trudne na zamówienie, co spowodowało jeszcze większe emocje. Obudowa wykonana jest z plastiku, podczas gdy patrzy bardzo reprezentacyjny. Wysoka wydajność zapewnia gadżet nie tylko potężny farsz, ale również platformą, na którym działa, a mianowicie CyanogenMod 13. Odpowiednia kombinacja sprzętu i oprogramowania, dzięki czemu można stworzyć przyzwoity telefon w segmencie niskich cen.

Xiaomi redmi 3 – elegancka prostota

Urządzenie to jest trochę mocniejszy, trochę droższe, ale jest to nieco bardziej eleganckie niż produkty konkurencji, to na swoją korzyść. Użytkownicy są coraz bardziej zwracać uwagę na zewnątrz swoich smartfonów. Oszałamiająco duży wyświetlacz zapewnia elegancki obraz z maksymalnymi kątami. Telefon działa na MIUI – wysoką nadbudówkę na szczycie systemu „Android”. Ponadto, firma komórkowe Xiaomi miłe kamery jakości (są jednymi z najlepszych dostępnych, ale przyzwoity).

Meizu M2 mini – silny dziecko

Nadchodzi moment, kiedy prefiksem «Mini» Pobierz smartfony o przekątnej 5 cali. Rzeczywiście, w porównaniu do wielu flagowych wyświetlaczu o przekątnej już wydaje się małe, ale nie wszyscy są przyzwyczajeni do tego. To urządzenie jako program powłoki wykorzystuje Flyme. To jest podstawa, zaprojektowany specjalnie dla telefonów Meizu.

fałszerstwo

Jest to niemożliwe, aby mówić o chińskich smartfonów, nie wspominając o wielką liczbę kopii, który jest nasycony, jak na rynku chińskim, jak i rosyjskim. W rzeczywistości, można napotkać ponieważ iPhone za 2000 rubli, działa na Androidzie, Vertu, kosztuje mniej niż $ 60, i podobnych produktów. Z daleka, te telefony wyglądają podobnie, ale jak byś nie zapewnił, jest tylko ich dotknąć i staje się jasne, że szukasz tanie, niskiej jakości podróbki. Nie daj się nabrać na sztuczki jest proste: należy pamiętać, że iPhone i Vertu nie będzie warta od 400 do 4000 rubli .. W takim przypadku dobrze byłoby wziąć urządzenie budżetu.

Uwagi i wnioski

Trzeba powiedzieć, że większość użytkowników postrzegają chińskich telefonów marki jak przyzwoity produkt. To nie jest dobra konsumpcyjne – są teraz pełnoprawnymi gadżety takie graczy na rynku. Urządzenia budżetowe jakość naprawdę zaskoczony ich funkcjonowania i dobrze sprzedawać. Ponadto modele te są szybkie, praktyczne i piękne.

Oczywiście, są tacy, którzy mówią, że takie urządzenia są złej jakości i osób popełnia błąd kupując je. Zasadniczo są to użytkownicy, którzy są przyzwyczajeni do flagowego lub miały negatywne doświadczenia związane z nabyciem chińskich telefonów. Jak mówią, raz na czas nie jest to konieczne – poziom małżeństwa, takich producentów jest wyższa niż dużych korporacji. Ale szansa na przyzwoity urządzenie jest również wspaniałe. Po tym wszystkim, nie wszyscy są skłonni zapłacić więcej za GB, które nie mogą być użyteczne w ogóle, jak wielu ludzi nie spędzają czas odtwarzania lub za pomocą aplikacji kłopotliwe.

Dlatego opinie ludzi są bardzo zróżnicowane: niektórzy ludzie uważają, że gadżety budżetowe nie są warte uwagi, podczas gdy inni, wręcz przeciwnie, bardzo zadowoleni z nowych przedmiotów nabytych i zadowolony, że nie wydać więcej na modelu stanu. Jest to w dużej mierze kwestia osobistych preferencji. Głównie kupujących mówić pozytywnie o swoich niedrogich przejęć oraz chiński rynek rozwija się stopniowo gadżetów. Użytkownik głosować swoje portfele.