793 Shares 6322 views

Ażurowe dzianiny igłami sweter metodą „ażurowe fali” wzór

W nowoczesnej odzieży mody zajmuje ważne miejsce, wykonane ręcznie. Sukienka z ręcznie haftowane, związane kurtki szprychy ażurowej koronki, wykończenia produktów, złożony z hakiem, sztuczne kwiaty wykonane z tkaniny, broszki i naszyjniki z koralików – wszystko to teraz bardziej niż kiedykolwiek w specjalnym popytu i kosztów jest więc bardzo kosztowne. Ale jeśli włożysz trochę wysiłku, wytrwałości i chęci, a następnie wszystkie te sztuczki są dość łatwo dostępne do opanowania siebie i nie marnować pieniędzy. Można się nauczyć z początkowych umiejętności szprychy własności, na przykład, na drutach bluzki kabaretki – jest dość łatwo dostępne dla wszystkich, nawet dla kobiet, choć mężczyźni.


Nawiasem mówiąc, pionier techniki dziania był tylko człowiekiem. To jest tylko wtedy panie wyciągnięty z męskich ramion ręcznych. Dlatego muszą odkrywać siebie inne, bardziej kosztowne hobby, takie jak samochody i motocykle, gier komputerowych i Internetu, przewrotów i wojen. Ale oni nadal angażować się w spokoju, wyciągając długie pętle za pomocą igły o różnych grubościach, być może świat byłby zupełnie inaczej ułożone dzisiaj … Ale wracając do tematu tego artykułu.

Tak, o to , jak dopasować szprychy kurtka ażurowy wzór „Ażurowe Wave”.

Do produkcji bluzek rozmiar 42 wystarczy tylko 250 gramów wydrążony bawełniana koronka 2 mm i szprychy №№ 5,5 lub 4. Kolor przędzy najlepiej jest wybrać niebieski lub aqua, ponieważ jest lato moda daje preferencje na temat morza.

Traktujemy te symbole:

przodu pętli – A; SC – B; 2 pętle wzdłuż przedniej – B; Źle pętli – t; 3 galon pętle razem – d; Źle pętli naciągniętej przeciągacza (ostatni wiersz) – E

Płaszcz ażurowej, szprychy związane z wydrążonych plecionki nie powinien zakończyć w dół w dolnej części urządzenia. Dlatego najlepiej jest zacząć od współpracującej wydrążonego gumy 2 2 arbitralny wysokości. Dopiero wtedy zaczyna przejście bezpośrednio na rysunku.

W przypadku próbki wzorca „siatkowych fali” numer naberom pętli i zwiększona 10-krotnie w jednej pętli (11, 21, 31 i tak dalej. D.)

1 seria: * 1A, 1B, 1C, 5A, jeden prosty przeciągania 1B *, a następnie powtarzanie algorytmu * *. Na końcu szeregu 1A.

2 i 4 rzędy purl dzianej pętelki nakida wyzerowane.

3 zakres: * 1 A, 2B, 1B, 3A, jeden prosty gwint przeciągania 2B *, a następnie powtórzeń * na * wykończenie 1A.

Wiersz 5: * 1 A, 1B, 1A, 1B, 1A, 1 prosty przeciągania, 1A, 1B * powtórzono następnie przez * na * i ostatni 1A.

6 Zakres: 1D * 1D, 1E, 1G, 1B, 1D, 1B, 1D, 1E, 1G * powtarzać z * na *.

7 Zasięg: 3A * 1A z przeszłości nakida 1A, 1A ostatniego nakida 2A *, powtarzać od * do *, 1A.

8 Zakres: 1G, 3G * 1G sc, 1B, 1D, 1B, 1D, z sc 4G * powtarzać z * na *.

Wiersz 9: 1 powtórzono cykl tylko nakida zresetować.

10 Nr 2 powtórzono dla szeregu 9.

Teraz, gdy Knitter opanował ten rysunek, ekskluzywny delikatny sweter, dziania powiązany robótki, będzie to na pewno jeden z najmodniejszych rzeczy w szafie modnej kobiety.

Należy zacząć od tyłu wiązania.

W celu wypełnienia rozmiaru modelu 42, musisz wybrać igieł №4 88 pętle. Jeśli rozmiar jest większy niż ten, liczba pętli i, oczywiście, nie będzie więcej.

Pierwszy wydrążony guma 2X2 dowolna wysokość. Następnie przechodzi do Knitter wykonać rysunek, zmieniając szprychy na №5. W trakcie wykonywania przejścia powinien być równo zmniejszyło się w pierwszym rzędzie z pętli 15, a wydrążony ksantanowa jest w zasadzie dwukrotnie, a jeśli to nie nastąpi, wzór będzie bardzo szeroki.

Po podłączeniu do wysokości środnika 32 cm i rozpocząć narysować RAGLAN armhole. Na początku będzie to konieczne, żeby zamknąć każdy koniec dwóch pętli, a następnie trzeba będzie zmniejszać się w każdym czwartym rzędzie pętli. Powtórz ten algorytm odejmowania powinna wynosić co najmniej siedem razy.

Jak poruszać się raglanowymi pach, aby rozpocząć realizację szyi. Aby rozpocząć ten proces, można po wysokości produktu będzie równa 32 + 12 cm = 45 cm. W środku tej serii jest to bezwzględnie konieczne, aby zamknąć pętlę 33, wstawić dodatkowy włóczkę i zakończyć obie części jednocześnie. Zaokrąglania szyjki 2 w każdym rzędzie wokół zamkniętej pętli musi być zmniejszona szerokość vyzaniya: 1 do 5 razy i 2 razy pętli – 3.

Zanim to pasuje jak plecy.

Tylko dekolt zaczyna swój projekt na wysokości 32 + 1 cm = 33cm. Szyjka również w części przedniej różni się od oparcia. Pierwsza pętla zamknięta i jeden dodatkowy gwint jest wprowadzony w celu sygnalizacyjną w każdej ramię równolegle do drugiej. Następnie w każdym rzędzie 2 wokół wybrania następuje spadek pętli: 4 razy usunięto z zawiasów 3 i 6 razy – 2.

Rękawy są wykonywane w tej samej strukturze co w gotowej części. Zaczynają gody rękawy z zestawem pętli 50, z których vyvyazyvayut poprzeczkę. Zwrócić sekcje do raglanowa należy rozpocząć od materiału tulei osiągnięcia 39 cm wysokości. Wykonać skosy na tym samym algorytmie co skosy na plecach i przodzie.
Po zmontowaniu wszystkich części muszą być dobrze do mycia i ostrożnie rozłożyć na miękkiej, płaskiej powierzchni. To jest najlepsza dla tej tabeli, pokryte ręcznikiem. Rzecz, suszy się w ten sposób nie będzie zdeformowane.

Nawiasem mówiąc, raglan styl doskonale nadaje się do wykonywania i ażurowe swetry szprych. Jednak dla swetry dane powinny być bardziej zwarta, a przędza – gruba i puszysta. Ale zasada dziania jest prawie taka sama.