866 Shares 5359 views

„Wieża Babel”, serial telewizyjny: aktorzy i fabuła

Miłośnicy zagranicznych dramatów po prostu nie może nie jak malowanie „Wieża Babel” (serial). Aktorów w tym filmie role grał świetnie. Nie jest niespodzianką, że rolka filmu zdobyła wielu zwolenników zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn.


„Wieża Babel”, serial telewizyjny: aktorzy

Więc rozważyć przeniesienie szczegółowość obrazu. Gdzie zacząć opisywać film „Wieża Babel” (serial TV)? Aktorzy byli w stanie pokazać widzowi wspaniałą grę. Detektyw dramatyczny obraz z elementami tragikomedii Silvio Abreu (brazylijski reżyser) bardzo szybko stał się szalenie popularny.

Co jest tak atrakcyjny dla widzów w filmie „Wieża Babel”? serial telewizyjny, w którym aktorzy doskonale sportretował swoje postacie różnią się przede wszystkim bardzo ciekawą fabułę. Najważniejsze jest to, że na imprezie w korporacji Cesar Toledo brutalnie zabity siekierą Młoda piękna dziewczyna. Clementine jest mordercą Jose de Silva. Przestępstwo zostało popełnione z powodu zazdrości. Jose osadzony w więzieniu przez dwadzieścia jeden lat. Powrót do domu, mężczyzna postanawia się zemścić. W tym czasie, korporacja Cesar doskonały wzrost, otwierając nowe i nowe perspektywy. Toledo otwiera ogromne centrum handlowo-rozrywkowe o nazwie innych „Wieża Babel”. Przygotowania do tego projektu od wielu, wielu lat. I przed otwarciem pozostaje tylko kilka godzin. Ale w mieście jest Jose …

W skrócie, niezwykle ekscytujące filmu „Wieża Babel” (serial TV). Aktorzy, którzy grali w nim: Magrini Oscar Swann Eric Sherkis Jorge Menezes Gloriya, Meira Tarsiznu Ramos Tony Esteves Adrian Selulari Edson, Proensa Mayte, Rayya Klaudiya. Stałe talenty!

Świetna gra uczuć

W ogóle, jeśli chcesz zobaczyć coś oryginalnego, świetnym rozwiązaniem byłoby „Wieża Babel” (serial TV). Aktorzy i role zostały dopasowane do siebie po prostu doskonale. Ten obraz – nie tylko „brazylijska telenowela”. Oczywiście, z różnych dramatów rodzinnych (takich jak „Santa Barbara”) jest znacząco różna. Przede wszystkim, oczywiście, skomplikowane składnik detektywem. Głównym celem tej serii jest chęć pokazania problemu tragedii relacjach indywidualnych, jak i człowieka w ogóle. Temat okazał się ujawnić w porządku.

Brazylijczycy – jest niedoścignionym mistrzem w przekazywaniu obrazu i emocji na ekranie. Wydawałoby się raczej nudne sceny z refleksji nad miłością, losu i innymi Gloria Menezes mógł grać tak pięknie, że te epizody jest po prostu niemożliwe, aby oderwać oczu.

Liczba widzów

Aktorzy z serialu „Wieża Babel” nie może nie zachwyci miłośników dobrych filmów z ich talentów. Najczęściej widz podziwia świetna gra aktor Tony Ramos. Ten aktor odgrywa teraz prawie każdy ekran z widokiem na brazylijskiej kinonovele. Jednak autorzy byli w stanie malować tak głęboko nazwie Clementine i Tony, z kolei, był w stanie tak mistrzowsko grał tę rolę, nawet wiele lat później, publiczność nadal omawiać ten show, jak również oczekiwane nowe filmy z udziałem aktora. W tym, być może, jest piękno każdej serii.

Nie lekceważyć widzów jak gra aktorek Adriana Estevis i Claudia Raya. Ponadto, twórcy wybrali doskonały akompaniament do każdej serii epopei. To szczere wesołe rytmy, nowy szef, Best Western trafień i niewiarygodnie piękne ballady o miłości. W ogóle, to arcydzieło to piękna historia o odwadze, głupoty, zemsty, okrucieństwa, radości i miłości. I że zawsze należy mówić tylko w przypadku.

ciekawostki

Warto powiedzieć kilka słów na temat tego wspaniałego filmu jak „Wieża Babel” (TV series). Aktorzy, zdjęcia, które pojawiły się na łamach różnych czasopism i gazet natychmiast po premierze filmów w kinach, nie tylko znają się nawzajem. Przynajmniej niektóre z nich. Tarsiziu Meyra i Glória Menezes – Małżonkowie, jeśli o to chodzi, i Claudia Raya z Edson Selulari. oficjalnie żonaty Stenio Garcia i Kleyde Yakonis samym czasie.

Innym ciekawym faktem. Bohater Tony Ramos w rozmowie z Bruno Maya wspomina, że chce pracować jako ładowarka na rynku centralnym. Istnieją również prace z jego kolegów Beetle. Posiada on swój własny stragan z owocami. Trzy lata przed kręcenia „Babel” to postać w serii „Nowe ofiary” Tony Ramos i odtwarzane. W skrócie, badanie było bardzo interesujące. Podobnie interesująca okazała cały film.