147 Shares 5174 views

Jak odnowić licencję na Kaspersky

Każdy komputer, laptop lub nawet smartfon, który ma dostęp do sieci, potrzebuje ochrony przed wirusami i "agresywnym środowiskiem zewnętrznym". I ta ochrona została wynaleziona bardzo dawno temu – jest to znany program antywirusowy. Wybór zależy od osobistych preferencji użytkownika, od możliwości, a wreszcie od opinii otaczających użytkowników. Być może najbardziej popularnym dzisiaj (a nie tylko w naszym kraju) jest Kaspersky Antivirus. Posiadając szeroki wachlarz opcji, wysoką jakość wsparcia technicznego, a także umożliwiając użytkownikom aktualizację bazy danych wirusów na co dzień, Kaspersky głosuje w głosowaniu.

Oryginalna wersja programu może być zakupiona przez pewien okres. Najczęściej jest to rok. Wraz z zakupionym oprogramowaniem antywirusowym dostarczana jest specjalna licencja dla firmy Kaspersky, co gwarantuje sprawne działanie programu. Co to znaczy? Komputer będzie nie tylko chroniony przed wirusami i atakami sieciowymi, ale będzie mógł się połączyć z serwerem w celu aktualizacji bazy wirusów. Jest to ważne, ponieważ Liczba i różnorodność programów wirusowych rośnie codziennie. W przypadku, gdy jesteś zadowolony z jakości ochrony firmy Kaspersky i chciałbyś wydłużyć okres swojej działalności, konieczne jest, jak zwykle, zapłacenie za odnowienie licencji. Przed odnowieniem licencji należy przejść na oficjalną witrynę internetową i przejść do sklepu internetowego. Uwaga: nie musisz kupować nowej licencji! Zostaniesz zaproszony do skorzystania z linku Odnowienie licencji. Tam, postępując zgodnie z instrukcjami, musisz wprowadzić jego numer i przejść przez krok po kroku aktywację. Dzięki temu można zaoszczędzić do 35% kosztów początkowych.

Istnieje również prostszy sposób na rozszerzenie licencji Kaspersky. Aby to zrobić, otwierając okno antywirusowe na komputerze, musisz podać menedżera licencji, a także postępować zgodnie z odnośnikami.

Przyjemne i niezwykle istotne jest to, że ten program antywirusowy można pobrać bezpłatnie. W ten sposób wykonuje swoje funkcje na tym samym poziomie, wciąż aktualizując bazę danych wirusów. Ogólnie rzecz biorąc, nic z wersji płatnej jest inna. Ponadto, oczywiście, nie jest zachęcane do korzystania z jej programu Kaspersky Lab, mówiąc delikatnie. I także ..

Względnie mówiąc, pobierając darmowy program antywirusowy, użytkownik nabywa wersję testową, okres ważności licencji wygasa po upływie miesiąca. Nie jest to jednak trudne dla rosyjskich geniuszy internetowych. Ważne jest tylko wiedzieć, jak rozszerzyć licencję Kaspersky.

Tak więc, gdy okres ważności licencji wygasa, musisz znaleźć program próbny w Internecie. Natychmiast w czasie pobierania musisz wyłączyć program antywirusowy, ponieważ Może rozsądnie postrzegać program jako zagrożenie dla jego życia. Dla komputera nie stwarza to zagrożenia.

Istotą działania tego programu jest przedłużenie okresu obowiązywania programu antywirusowego Kaspersky. Licencja nie będzie wydana w tym samym czasie, dzięki zręczności rąk po prostu "upuścimy" okres ważności starego.

Algorytm jest następujący:

1. Gdy program znajduje się w komputerze, otwórz program antywirusowy i przejdź do karty Ustawienia . Następnie – parametry i już szukasz karty Zablokuj samoobsługę . Antywirusy wyjaśnią i opierają się, ale nie powinno to zaszczepiać w was braku zaufania do Twoich działań. Samoczynna ochrona jest wyłączona.

2. Zanim będziesz mógł odnowić licencję Kaspersky Lab, musisz wyłączyć sam program antywirusowy. On znowu się oprze, co znowu należy zignorować.

3. Musisz uruchomić program Reset. Wykonuje niewidzialne dla oka oszustwo i manipulacje, ale jego praca wykonuje się z hukiem.

4. Włącz program antywirusowy iw wyświetlonym oknie wybierz wersję testową ponownie.

5. Po miesiącu należy powtórzyć procedurę.

Ten artykuł jest informacyjny, a jego autor nie zachęca do używania pirackiego oprogramowania.