190 Shares 4923 views

Jak zrobić „Lego” budynku: szczegółowe instrukcje. Jak zbudować dom z „Lego”

Przez dziesięciolecia, projektanci Lego są bardzo popularne. Prawie każda rodzina ma kilka modeli czy nawet serii zabawek giganta. długoterminowa popularność tajemnicą jest to, że nie jest tylko zwykłym projektant. Jest to bajkowy świat, z jego wyjątkowej historii, postaci i niesamowitych domów i zamków. Aby zebrać je, czasami proste i ostrość obserwacji nie wystarczy. Dlatego przed dokonaniem od „Lego” budynku, trzeba zapoznać się z krok po kroku kierunkach i zdobyć trochę doświadczenia.

Trochę o historii marki

Duńska firma zabawka rozpoczął swój triumfalny marsz w 1932 roku. Wszystko zaczęło się od prostych drewnianych zabawek. A stolarz Ole Christiansen, razem ze swoim 12-letnim synem w czasie kryzysu, postanowił zmienić swój zawód i zabrać zabawki dla dzieci. To był punkt zwrotny w historii zwykłych ludzi i wszystkich dzieci na świecie.

Już pod koniec lat 50-tych nie było pierwszy tematyczny zestaw projektant. I miasto zabawka z dużą liczbą plastikowej detalek został zbudowany w 1968 roku. Od tego czasu, nawet zorganizował konkursy i festiwale, „Lego”. Ponadto szereg wytycznych autorskimi do montażu oddzielnych kompozycji, w tym „Jak zrobić” Lego „budynek”. Instrukcje te były najbardziej popytu, czyli prawie każda seria projektanta mieć dowolną strukturę .. Zamki, budynków i domów jednorodzinnych.

Najciekawsze jest to, że nawet szczegóły 1958 uwalnianie praktycznie całkowicie sprostać dzisiejszym i nadają się do stosowania w którymkolwiek z obecnych serii trafień. Technologia produkcji oraz idea spółki nie straciły znaczenie dzisiaj.

popularna seria

Od samego początku, i do dnia dzisiejszego firma wydała ogromną ilość historii Lego. Ich liczba już dawno przekroczyła sto. Ale najbardziej interesujące są te serie, które ilustrują baśnie, albo, przeciwnie, niemal całkowicie powtórzyć to, co widzimy wokół siebie na co dzień. W każdym z nich są obecne w każdym budynku. I każdy musi zdecydować, jak zbudować dom z „Lego” jest poprawna, to okazało naturalne i piękne.

Ilekroć pojawiła raz ustawiona, stała się znaczącym wydarzeniem w historii firmy, a także w życiu zwykłych dzieci. Każda z tych serii jest wyjątkowy i ma swoje indywidualne cechy i zalety. Jest zatem dość trudno nazwać popularnych. Ale najbardziej sensacyjne zestawy są uważane za "Bionicle", "Lego-tech", Dino, Zamek, Space, Lego Duplo, Ninjago, i wiele innych. Nawiasem mówiąc, wiele z nich produkowane przez dziesięciolecia i wciąż nie traci swoje znaczenie i pozycję.

Interesującym modelem „Lego”, zbudowany własnymi rękami

Projektanci już dawno przestała być tylko dzieci. Teraz podlegają one pewnego rodzaju konkurencji w oryginalności i zakresie budynków. Najbardziej oryginalny z serii „Jak zrobić” Lego „budynek” są:

1. Koloseum. Jest to jeden z wielkoformatowej projekcji utworzonych od projektanta zwykłego dziecięcego. Jej autor – Rayan Maknot. Stadium dostosowany przekroju, w którym połowa przedstawia obecny stan, a drugi – era wit 50 litrów. BC.

2. stadionu piłkarskiego. Jest wierną kopią aktualnego niemieckiego Allianz Arena. Model ten widział świat w 2006 roku. Ponadto, jego budowa trwała ponad 400 tys. Części LEGO.

3. legendarną bitwę z „Władcy Pierścieni”. Został uwieczniony przez bitwy Helmowego. Tutaj, aby wież, ścian i broni oblężniczych, autor był zobowiązany zebrać około 150 tys. Sztuk.

4. Zwiedzanie miasta. Ta interesująca konstrukcja została złożona w 2010 roku. Twórca starał się zilustrować swoje własne pomysły na temat ekologicznego miasta przyszłości.

Jak zrobić „Lego” budynek? Z serii początku?

Niektóre modele i zestawy z duńskiej firmy dość wyrafinowane. Dlatego też, w kolejności od „Lego” sprawiają, że dom, instrukcja wymagane. Jedynym sposobem, aby zrozumieć wszystkie niuanse. Jeśli będziemy uciekać się do krok po kroku nie byłoby pożądane, konieczne jest, aby zacząć najprostsze zestawy:

  • „Dom lalki”. Ten prosty konstruktor został zaprojektowany specjalnie dla dziewczynek. Ma 3 piętra, balkon, łazienka, sypialnia i kuchnia. To nie wymaga lot fantazji, wszystko jasno i zwięźle.
  • "Beach House". Zestaw ten jest tani i stosunkowo prosty, t. Aby. Domy letniskowe są zawsze trochę surowy. Oni nie mają złożone konstrukcje oraz ich komponenty, takie jak w zestawie „Lego” „Domu na kołach”.
  • "Tree House". Ten sen jest również zawarte w zestawach zabaw. Twórcy oferują 3 podstawowe warianty, ale każde dziecko będzie mógł dodać coś własnego.

Jak zbudować dom z „Lego”: kilka porad

Zakupiłeś długo oczekiwany serię swojego ulubionego projektanta, ale nie wiem od czego zacząć i co zrobić w pierwszej kolejności? To jest zupełnie normalne. Zanim zbudujesz dom od „Lego”, należy wziąć pod uwagę kilka wskazówek uniwersalne i specjalne dla właścicieli tej zabawki:

1. Pierwszym krokiem – Sprawdź, czy wszystkie części zgodnie z instrukcją. Odbywa się to w celu uzyskania procesu kompilacji nie nagle znaleźć brakujące lub zbędnych elementów.

2. Można zobaczyć opcje projektowe, które są nie tylko w instrukcji, ale także w Internecie.

3. Można kupić zestaw „Freestyle” dla standardowych części, na przykład, „Lego City”. Jak sprawić, by dom z nich powie, nawet dziecko. Ale jeśli wątpisz w swoje własne umiejętności, idziemy dalej.

4. Jeśli konstruktor jest stary, a program do niego jest stracone, można użyć oficjalną stronę internetową firmy „Lego”. Jednak w tym artykule trzeba zabawek.

Z reguły lepiej jest kupić zestawy z tej samej serii, t. Aby. Szczegóły dotyczące różnych serii różnią się pod względem wielkości i średnicy.

Zbierz dom Lego. Krok po kroku

Co do zasady, wszystkie konstrukcje budynków i budowli mają taką samą zasadę budowy. Różnią się tylko w szczegółach i add-ons. Dlatego podstawowe kroki w kwestii jak zrobić z „Lego” budynku, wygląda następująco:

  1. Stworzenie platformy. Aby to zrobić, można ułożyć linię kostek aż naroschena żądanej wartości.
  2. Umieścić puste ściany. Konieczne jest, aby myśleć z wyprzedzeniem, gdzie będą okna, drzwi i różne balkony.
  3. Budujemy ściany i okna z dostępem.
  4. Dokonywanie dach. Można użyć zwykłych cegieł, stopniowo rozprzestrzenia swe kroki na wszystkich 4 stron, lub użyć specjalnego dach, który jest obecny w niektórych wzorów.