415 Shares 8673 views

DIY – co to jest? Ciekawe pomysły DIY

Spójrzmy na ciekawym hobby wielu osób, która stała się coraz bardziej powszechne w ostatnich latach. Mówimy o DIY. Co to jest? To oznacza zrób to sam. Język rosyjski jest tłumaczone jako „zrobić własnymi rękami.” DIY – to proces nabywania pewnych umiejętności w tworzeniu dowolnego obiektu, każdy projekt rozwoju, który jest realizowany. Generalnie produkcja umiejętności nie jest głównym celem tego szkolenia.

Popularność DIY w ZSRR

Myśleć o przeszłości. Nawet w czasach Związku Radzieckiego aktywnie spopularyzował ideę tworzenia własnych rąk (lub istotnego ulepszenia istniejących modeli), radio, meble i instrumenty muzyczne. Ponadto rozkwitły wszystkie rodzaje rzemiosła, które w pewnym stopniu tłumaczy słabą jakość i mały wybór dostępnych na rynku dóbr konsumpcyjnych. Również popularność DIY jest konsekwencją faktu, że ludzie chcą zaszczepić w dzieciach miłość do pracy. W prasie, były specjalne sekcje w radiu i telewizji. Tyle i dowiedział się o DIY. Co to jest obecnie rozumiane nawet przez wiele dzieci. Ponadto, istnieje wiele centrów handlowych zwanych „DIY” lub „zręczne ręce”, gdzie można znaleźć wszystkie rodzaje opraw przemysłowych i narzędzi obrabianych do samodzielnego tworzenia czegoś. Były sprzedawane przedmioty do cięcia artystycznej, tłoczenie, na drutach, pieczenie, przeszyciami. Można je nabyć i elementy elektroniczne i ich części. Ogólnie rzecz biorąc, produkty, które zaspokoją wszystkie gusta.

Jack wszystkich branż

Na półkach ozdobione zestawu elektronicznego, przeznaczone do własnych rąk do urządzeń elektronicznych (radio, przełącznik Boże światło, muzykę światło). Niektórzy ludzie, którzy stali się ekspertami w wielu dziedzinach, które mogą być przydatne do tworzenia domową atmosferę, można nazwać prawdziwymi ekspertami. Jednak należy zauważyć, że skrót DIY, tłumaczenie, które już znasz, nie było powszechne w sowieckich lat.

DIY w telewizji oraz w prasie

Wiele podczas oglądania programu telewizyjnego „że można”. Wykazano różne pojazdy, samochody, maszyny rolnicze i inne, wymyślone i wyprodukowane przez radzieckiego samoukiem. Ponadto, bardzo popularny sekcji „Porady” w czasopiśmie „Nauka i Życie”, który mówił o tym, jak poprawić swoje życie, a także notatki w czasopismach „model Construction”, „Młody Technik” i „Radio” , Ludzie lubią uczyć się nowych rzeczy. Dla kobiet w różnych publikacjach (np wtórnych i wysoce wyspecjalizowanych) drukowane wiele wzorów do haftu, techniki dziania wzorów. Wśród pań były dość dużo tych umelitsy. Wzorce w niektórych przypadkach konieczne było zwiększyć, gdyż zastosowano pantograf. Ogólnie rzecz biorąc, wśród dziewcząt miałem dużo tych, którzy są chętni na DIY. Co to jest, wiesz.

Jak można poradzić sobie z problemem nadmiernej konsumpcji?

Nie jest tajemnicą, że wielu ludzi dzisiaj kupują w dużych ilościach w sklepach te same produkty, czasami dochodzi do absurdu. Być może jedyną rzeczą, która może doprowadzić człowieka z powrotem na właściwą drogę i zmusić go do porzucenia rzucanie przedmiotami w koszu po krótkim użyciu – zyskuje popularność zdolności do tworzenia prawdziwych arcydzieł starych przedmiotów.

DIY. pomysły

Jeśli nie można myśleć o niczym samemu, można skorzystać z gotowych pomysłów. Udekoruj swój dom i zaskocz swoich znajomych. Więc …

Piękny stojak na świecy

Potrzebujesz: szkło (jego kolory i kształt nie są ważne), kamienie ozdobne, piękny świeca. Wszystko to można kupić.

Konieczne jest, aby postawić szklankę do góry nogami, ozdobić go z głównej części tylko chcesz, a set top piękną świecę. To wszystko gotowe.

filiżanka kawy, wypływający przyjemny zapach

Potrzebne są: ziarna kawy, kubek, świeca w postaci tabletek, zamknięty w osnowie aluminiowej. Wszystko to można również znaleźć w sklepie. Dla ciebie, to nie będzie problemu, jeśli naprawdę jak DIY. Co to jest, mamy rozważyć szczegółowo w teorię, że nadszedł czas, aby ćwiczyć.

Kielich należy wlać ziaren kawy i umieścić w górnej części świecy. Wszystko to wygląda bardzo słodkie. Ponadto, świeca będzie wydzielać ciepło, które ogrzewa ziarno, po którym mieszkanie rozprzestrzenia się wspaniały smak.

przyjaciół prezent: Kubek

Potrzeba: Kubek z ceramiki, piekarnik, felt-tip pen. Będzie to zapewne wszyscy.

Coś napisać długopisem na kubek wykonany z ceramiki, a następnie, że tekst został ustalony, umieścić go w piekarniku przez pół godziny. Temperatura powinna wynosić 200 ° C

I kolejna rozszyfrowania skrótów DIY

DIY- Związek jest stowarzyszeniem najważniejszych krajowych sklepach dla majsterkowiczów. Jego głównym zadaniem – konsolidacja zakupów. To, co ma związek. detaliści domowe planuje uzyskać takie same doskonałe ceny zakupu, a także sklepów międzynarodowych, które działają w naszym kraju.