695 Shares 7963 views

Oddzielne zasilanie: Opinie i zasady

Oddzielne żywności dla Shelton znany wielu ludzi do prowadzenia zdrowego stylu życia. Jego podstawową zasadą jest: spożywanie pokarmów węglowodanowych i białkowych w określonych odstępach czasowych. Oznacza to, że Shelton utworzyła zasad prawidłowego żywienia oparte na koncepcjach zgodności i niezgodności niektórych produktów.

Zastanów się, jak zgodne z oddzielnym zasilaniem. Opinii o nim pozytywne, wskazujące na to, że przyczynia się do poprawy ciała. Tak więc podstawowe zasady odrębnej żywności:

1. Nie można używać zarówno kwaśne i węglowodany. Wynika to z faktu, że główny enzym w ślinie rozkładowi pod wpływem kwasu. I żołądek nie może w pełni strawić skrobię. Jest to niemożliwe, na przykład połączyć ziemniaki, pieczywo, banany z produktów takich jak ananas, cytryna, pomarańcza, lub pomidora.

2. wolno zużywać od razu białko i żywności zawierającej węglowodany. Ponieważ po zmieszaniu cukru i skrobi w żołądku są antagonistami. Dlatego produkty, takie jak chleb, zboża, ziemniaki powinny być spożywane oddzielnie od mięsa, sery, jajka, orzechy.

3. Należy mieć podczas posiłku tylko pewien rodzaj białka. Na przykład, absurdalny są: mięso i ser, mięso i jaja, mięso, orzechy i ser, jajka i mleko. Mleko i produkty mleczne są zazwyczaj zaleca się oddzielnie od innych produktów.

4. Jest to konieczne do przeprowadzenia w czasie konsumpcji tłuszczów i białek – Zaleca oddzielnych posiłków. Oceny żywienia potwierdzają, że tłuszcz zawiera mniej niż produktu, większe białko trawi. Nie zaleca się również spożywać w tym samym czasie jajka, masło, ser i mięso. Tłuszcz wpływa na aktywność gruczołów żołądkowych. Tonus narządu trawiennego jest znacznie zmniejszona. Jedzenia tłustych Zaleca się, wraz z ziół, ponieważ neutralizuje działanie tego produktu jest podobna do żołądka.

5. Shelton zaleca jedzenia białka i kwasu w różnych odstępach czasowych. Produkty zawierające kwas, nie mogą być spożywane z jaja, mięso, orzechy i ser. Kwas przyczynić się do faktu, że sok żołądkowy nie jest już przydzielone w niezbędnym zakresie. Nie jest trawienie białek, a jego rozkład w żołądku. Dlatego nie należy jeść w jednym posiłku, takie jak pomarańczowy lub ananasem i jaj i mięsa.

6. Nie można jednocześnie korzystać z cukrów i skrobi, jak oddzielenie władzy. Opinie lekarzy potwierdzi tę pozycję. Więc, kiedy otrzyma cukier w żołądku bez obecności innego jedzenia, to jest trawiona wystarczająco szybko. W przeciwnym razie, czas jego pobytu w żołądku zwiększa. W związku z tym, nie ma nieprzyjemny efekt – fermentacja. Z tego samego powodu nie jest możliwe do zbóż, ciasta, chleb dodać słodyczy, takich jak dżemy i galaretki. Owoce zjadane ze skrobią, a także doprowadzić do fermentacji.

7. Cukier i białka powinny być spożywane w różnych porach dnia, aby tych, którzy praktykują oddzielny żywności. Eksperci potwierdzają gości – oddzielne białka i cukry wchłaniane przez organizm bardzo szybko. W połączeniu podczas trawienia pokarmu jest znacznie zwiększona.

8. Shelton w programie zaleca wychodząc rano z owoców i jagód. Bądź pewny raz dziennie zjeść porcję Sałatka z surowych warzyw. Można spożywać dużo orzechów. Należy usunąć z diety zbóż, konserwy, cukier, sól, przyprawy. Tłuszcze są niezbędne dla organizmu, ale ich spożycie powinno być monitorowane. Kucharz jedzenie powinno być w minimalnej ilości cieczy. Można pić tylko czystej niegazowanej wody.

    Więc spojrzał na to, co oddzielny zasilacz, jakie zasady należy przestrzegać podczas niej, jak również wpływ na organizm spożycia źle żywności.