704 Shares 9457 views

Lekcje w praktycznej zgodności astrologii, „on + ona byk byk” i nie tylko

Aby rozpocząć z ogólnymi cechami tego znaku. Tak nakazał gwiazd Capricorns – są dość kapryśne, absurd, skryty. Od dzieciństwa do końca życia, nabywają kompleksów masowych, w tym generujących nieufności, upór, a nawet okrucieństwa. Wpisz to raczej skryty, samowystarczalny. Jednocześnie jest to charakteryzuje się silnym emocjonalnym wybuchy, szlachetności i heroizmu. Ludzie trzeźwy umysł, Koziorożce rzadko są złe w innych i są w stanie zaakceptować ich takimi, jakimi są. Dobry człowiek rodzina, żonaty od nich – inwestycja długoterminowa. Jednak związki tworzą się późno i kawalerów wśród Capricorns zbyt dużo. Ale zjednoczeni w rodzinie, przedstawicieli znaku nie dopuszcza rozwodu, i trafi do wszelkich starań, aby zaoszczędzić nawet jeśli cienka, ale świat.


Jeśli dwóch Koziorożca razem

Załóżmy, że jesteś zainteresowany interoperacyjności „on Koziorożec Koziorożec + go.” Astrologowie wierzą taki związek bardzo interesujące. Do pewnego stopnia, to nawet ma Karmic w przyrodzie. Po tym wszystkim, zarówno Koziorożca poślubić zazwyczaj jeśli są one związane z mocy pierwszej miłości, t. E. early, nieznane dotąd uczucia. A oni noszą je, co do zasady, przez całe życie. W tym przypadku kompatybilność „on Koziorożec Koziorożec + to” prawie idealny. Obaj partnerzy nie udało się dostać od strony negatywnej własnego doświadczenia, że nie doświadczyli gorycz rozstania z innymi lub upokarzającego zdrady. Nie są znane w ich własnej praktyki, że taki rozwód, a przy okazji, nie są chętni, aby dowiedzieć się! Między mężem i żoną, jest harmonia. Zarówno pielęgnować i doceniać siebie, szanowane i uznawane poglądy, zainteresowania i preferencje osobiste. Kompatybilność „on Koziorożec Koziorożec + to” wyraźnie przejawia się w tym, jak para pracuje, tworząc swój ogólny gniazdo. Ponieważ ich dom zamienia się w pełną filiżankę, wypełnione głosami dzieci. Emerytury nabyć męża i żonę i domku, który chętnie wyprostowany mieszkaniowym stolicy, doskonały ogród, zadbany ogród. Dobrego zdrowia, przedstawiciele znaku przeżyć swój srebrny jubileusz, które spotykają się w przyjaznym gronie dzieci, wnuki, a być może i prawnuków. I po nim, wejście do innego świata, mąż i żona opuścić swoje potomstwo wiele bogactwa. Oto wielki kompatybilność! „On Koziorożec Koziorożec + it” – silnego sojuszu, chociaż pociąg seksualny między ludźmi nie jest szczególnie silny.

Szukamy partnera

Ale co, jeśli partner jego znaku towarowego nie jest spełniony, i stworzyć rodzinę chce? Jakie są zalecenia astrologów postępować w tym przypadku? Jeśli są ludzie kobieta-Koziorożec Kompatybilność zależy od tego, ile są gotowi pogodzić się z agresywnością, trzeźwego umysłu, racjonalności i efektywności. Spójrz na kilka odważników. A twoje życie będzie znacznie spokojniejsze, szczęśliwsze, bo ten związek słusznie uznawany za jeden z najbardziej udanych! Jeśli przeanalizujemy horoskop kompatybilność, Koziorożec mężczyzna będzie również bardzo zadowoleni z lady-Libra. Odpowiednie Koziorożec i Byk: przedstawiciele silniejszej płci i słabe. Koziorożce są dobre dogadać z Ryb, Wodnika, Dziewic. Silny pociąg seksualny czują do nowotworów, Barana i Byka.

Jednym słowem, drogi Koziorożec, chcesz być szczęśliwy – rozmawiać z gwiazdami!