843 Shares 8658 views

Jakie są Kupię Kamienie do sauny?

Lodowaty, mroźna pogoda, ale na myśl o Łaźni, organizm zaczyna rozprzestrzeniać się ciepło. Tak, dodaj tu piecyk grzejnik, więc parki i emocje zaczynają iść poza skalę. Ale …


Czy wiesz, co jest nie tak dobrane kamienie mogą spowodować szkody dla zdrowia? Niektóre z nich, przy ogrzewaniu, może uwalniać szkodliwych substancji i związków, takich jak waga siarki i tlenku cynku. Kupiony na rynkach naturalnych, bez certyfikatu jakości, mogą być radioaktywne.

Ponadto, niektóre z tych kamieni są w kontakcie z wodą, ze względu na dużą różnicę temperatur, rozerwaniu na fragmenty. To nie jest bezpieczne, ponieważ kawałki te mogą cię zranić. Dlatego, kamienie do kąpieli powinno się kupować w sklepach z szeroką gamą, wśród których można wybrać odpowiedni do pieca.

Jak można sprawdzić jakość kamienia w teście hartowania? To bardzo proste: należy podgrzewać na ogniu do czerwoności, a następnie szybko zanurza się w wodzie. Nie popękane, potem zdał egzamin! Wiele osób uważa, że większe kamienie układane w piecu, tym lepiej. Ale tak nie jest.

Co kupić kamienie do kąpieli?

Jeśli kąpiel jest zainstalowany fabrycznie piekarnik – kuchenka, specyfikacje techniczne to określić liczbę kamienia w kilogramach.

Istnieją zalecenia do układania kamieni w piecu: Największy z nich są umieszczone na dolnej i górnej części dużych kamieni powinny być zawarte mniejsze.

Ale są fani, którzy chcą, aby rozgrzać, która jest umieszczona na dnie pieca taniego rasy, a na nim – w pełnej krwi. To daje estetyczną przyjemność i oszczędność pieniędzy.

Jeśli zdecydujesz się kupić kamienie do kąpieli, konieczne jest, aby wybrać ich pochodzenia naturalnego lub wulkaniczny, najbardziej odpowiednie są: gabro-diabaz, serpentyn, purpura kwarcyt jade.

Gabro-diabaz jest bardzo gęsty i jednolity lita skała. Kolor kamienia jest czarny. On jest najtańsze, ale szybko się nagrzewa i zachowuje ciepło przez długi czas.

Wężowa minerały dotyczy skale. Kolor ciemnozielony wzorzystą wąż skórę. Uważany kosztowny kamień z dobrego rozpraszania ciepła.

Malinowy kwarcyt odnosi się kołysać i ziarna topionego kwarcu o dużej gęstości oraz niskiej przewodności cieplnej. To daje potężną pary. To odnosi się do drogich kamieni.

Jade – pół-cenny kamień o wysokiej gęstości, praktycznie nie absorbuje promieniowanie. Kolor ciemnozielony, zawiera metakremny.

Jeśli nie można znaleźć wymienione rodzaje kamieni, a następnie wybierz niewulkaniczną skał. Są one zbierane wzdłuż rzek i zatok lub jezior. Mają okrągły kształt i zapewnia równomierne ogrzewanie piec-piec.

W rzeczywistości, kamienie do kąpieli w wyspecjalizowanych sklepach reprezentowana w niewielkim zakresie. Te kamienie kąpieli – góra kamienia o dużej powierzchni grzewczej, która wyróżnia się dużym uziarnieniu, piękny wygląd, właściwości lecznicze, trwałość. Zapewniają one dużą i miękką parą, a wizyta w łaźni lub saunie zamienia się w prawdziwą przyjemność.