124 Shares 4439 views

Co to jest „Innowacja” i jak ją leczyć. Przegląd gry

Jeśli jesteś nowy na pokład gier na świecie i jeszcze nie miał czasu na przestudiowanie wszystkich istniejących strategii karty, to ten artykuł z pewnością będzie przydatna. Dzisiaj powiem wam o tym, co jest „Innowacja”. Niech ta gra po raz pierwszy może wypchnąć bogactwo terminów i złożoność procesu, ale nie wyrzucaj go po pierwszej próbie. Po meczu, „Innowacja” prawie wszystkich swoich fanów w pełni otwarty tylko w drugim, a nawet trzecim razem. Więc opłaca się poświęcić trochę czasu, aby zrozumieć proces, w rezultacie można bardzo miło spędzić wolny czas.


Więc co jest „Innowacja”? Gra posiada kilka kategorii kart: karty wspólne, podzielonych na 10 okresów (od prymitywnych do informacji), sfera kart wpływających (w sumie pięć sztuk, przyznany dla pewnych osiągnięć) oraz płyty (jeden gracza), zawierające krótkie przypomnienie zasad (co jest przydatne dla początkujących) i wytyczania osobistych członków strefy.

Istnieje również wspólny obszar, w którym umieszczone są karty i dziesięć wiekowych kart prowadzenie (po jednym z każdej epoki, odpowiadającą korzyści – od 1 do 10). Najczęstszym warunkiem zwycięstwa – zebrać maksymalną liczbę kart przywództwo (dostępne w punktach wpływów, które można zapisać za pomocą właściwości aktywnych kart grup wiekowych) i sfer wpływów. Ta liczba będzie mniejsza liczby osób biorących udział w grze.

Jak aktywować właściwości, a co może być? W celu udzielenia odpowiedzi na większość dostępnych na ten temat, należy opisać w jaki sposób „innowacja”. Gra nie może się pochwalić złożoności i różnorodności rundach fazy udaru, ale czasami jest to bardziej zaletą niż wadą. Podczas swojej tury gracz może wykonać dwie akcje (lub dwa razy to samo): narysować era karty rzucić kartę z rękami w obszarze odtwarzania, aktywować kartę z pola gry, aby osiągnąć pozycję lidera.

Rozważmy każde działanie w sposób bardziej szczegółowy. mapy era podejmowane są w porządku rosnącym. Oznacza to, że najpierw zrozumieć wszystkie karty z pierwszego okresu, a następnie – drugi, i tak dalej (jeśli nic nie wskazuje na aktywnym dogmat, era karta powinna być podjęta). Jeśli nie ma karty o tej epoce, która jest wymagana, wówczas gracz wciela bardziej progresywny kartę.

Epoki karty mają zasoby i właściwości: spółdzielczy (biała) i agresywny dogmat. Różnią się one również w kolorze, a wcześniej karta zostanie zamknięta (archiwum) dla rozładowania do cyklicznego kolor gra strefie karty.

Co to jest „Innowacja” z punktu widzenia mechaniki gry? W ogóle, podstawowa rozgrywka jest aktywowany dogmaty, z której można wpłynąć zarówno swoje karty w ręku i placem zabaw, a karty przeciwnika. Podstawowe opcje działania w momencie aktywowania właściwości: rzucać lub wziąć kartę, rozpakuj go (odłożyć odpowiednią stosu koloru), proces (powrót do wspólnego obszaru pod odpowiednim epoki stosie) wyruszył (ruch w strefie oddziaływania), aby przesunąć stos ( pojawienie się dodatkowych środków).

To będzie możliwe użycie dogmat przeciwnikom, to zależy od ilości ich zasobów, o których mowa aktywować kartę. Podczas korzystania z agresywną dogmat o swoim działaniu dostać tych graczy, którzy posiadają zasoby w grze mniej niż prowokatora, a aktywacja spółdzielni będą mogli skorzystać z jego dobrodziejstw tylko te z odpowiednią ikonę na mapie w osobistym obszarze gry tyle samo lub więcej.

Ogólnie rzecz biorąc, istotą tej gry jest to, że jest to konieczne, aktywując różne dogmaty, gromadzić wpływy i nie wolno robić to z innymi graczami, aby dostać się na zgromadzonych punktów ołowiu (stosunek zakup – 1: 5, czyli na zakup Leadership Level 1, trzeba będzie 5 punktów i na poziomie 5 do 25 punktów) i ostrożnie postępować tabelę przeciwników, unikając agresywne ruchy w swoim kierunku.

Mam nadzieję, że teraz rozumiesz, że jest trochę „Innowacja”, a na pewno postaram się go używać w tej sprawie.