484 Shares 6222 views

Lek antykoncepcyjny „Regulon”: instrukcje użytkowania

Większość kobiet w wieku reprodukcyjnym zmierzyć się z problemem wyboru niezawodną i skuteczną antykoncepcję. Pomimo dużej różnorodności produktów Obecnie wiele funduszy ma przeciwwskazań lub z jakiegoś innego powodu nie nadaje się w każdym indywidualnym przypadku. Jednym z najbardziej skutecznych środków doustnych tabletek antykoncepcyjnych są „Regulon”, które mają raczej łagodne działanie, w związku z czym zalecamy go eksperci, nawet w młodym wieku.


Główne substancje czynne dezogestrelu i etynyloestradiolu, hamują wydzielanie pewnych hormonów, powodując blokadę owulacji; plemniki nie mogą swobodnie dostać się do macicy, ponieważ śluz zmienia się z charakterystyką niego. Jeśli zapłodniona komórka jest już dostępna, nie może być implantowane w macicy. Należy zauważyć, że lek „Regulon” instrukcja obsługi zaleca jako lekarstwo w przypadkach takich, jak zaburzenia miesiączkowania, bolesne miesiączkowanie, zespół napięcia przedmiesiączkowego silnie wyrażone.

Lek jest dwustronnie wypukłe tabletki o kolorze białym, powleczoną filmem. Przed jego wstęp powinien skonsultować się z lekarzem, ponieważ może to być odpowiednie we wszystkich przypadkach. Jeżeli lek „Regulon” Instrukcja w sprawie wykorzystania których w pewnych szczegółach, jest stosowany jako środek antykoncepcyjny, dodatkowe środki ochrony nie jest konieczne.

Pigułki powinna rozpocząć w tym samym czasie z nowego cyklu miesiączkowego. Na dzień należy pić jedną tabletkę, podczas gdy w tym samym czasie. Ona spłukiwane cieczą, zwłaszcza podczas jedzenia. Kurs trwa 3 tygodnie, jeden pakiet spędza na nim. Po wykonaniu przerwę tygodniu, w którym występuje krwawienie nazywa się miesiączka. Dalsze przygotowanie jest pijany przez tego samego schematu.

Warto wspomnieć, że tablekti instrukcja „Regulon” instrukcja nie zaleca matek karmiących piersią, ponieważ może to wpłynąć na zmniejszenie laktacji. W innych przypadkach, po drodze dostawy mogą być wykorzystane w ciągu 21 dni. Po aborcji jako antykoncepcji narkotyków „regulonie” jest stosowany od pierwszego dnia. W celu rozpoczęcia przebieg działania leku w czasie przejścia z takiego doustnego środka antykoncepcyjnego podjęta bez przerwy pomiędzy tymi dwoma sposobami.

W przypadkach, gdy konieczne odroczenie miesiączki, tydzień przerwy między recepcji nie. Tak więc czasami może pojawić się rozmazuje lub krwawienia bez wpływu na skuteczność leku.

Przed podjęciem regulonie, powinien zapoznać się z przeciwwskazaniami leku. Wśród nich ciąży lub podejrzewa go, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, kamica żółciowa, opryszczka, a także wrażliwość na lek. Ponadto, w rzadkich przypadkach, mogą wystąpić reakcje alergiczne, gdy pojawiają się lek należy przerwać stosowanie antykoncepcji.

Zanim zacznie stosując tabletki „regulonie”, instrukcje użytkowania powinny być szczegółowo badane przez nią. W takim przypadku, gdy tabletka została pominięta, należy kierować się następującymi przepisami. Jeśli minęło mniej niż 12 godzin po przyjęciu, lek jest przyjmowany, a następnie kurs odbywa się w trybie normalnym. Jeśli minęło już musisz pić dwie pigułki następnego dnia kontynuować przyjmowanie tego leku, jak wcześniej, ale korzystać z dodatkowych środków antykoncepcyjnych, jak również niezawodność w tym cyklu nie jest już gwarantowane przez producenta.

Ponadto, lek „regulonie” instrukcje użytkowania nie zaleca się przyjmować w połączeniu z takimi lekami jak przeciwskurczowe, niektóre rodzaje antybiotyków i ziół (w tym dziurawca).