822 Shares 5901 views

Nauczyć się rysować pantery w prosty sposób

Lampart należy do rodziny kotów. Najczęściej zauważyli kolor. Brzuch i wewnątrz nóg – biały. Bardzo rzadkie czarne pantery. Ale jeśli przyjrzeć się bliżej, można zauważyć, że mają małe miejsce. figura Leopard i posiada elastyczny łagodny chód. Ma długi ogon i smukłe łapy. Leopard elegancki, można go nazwać wspaniałym zwierzęciem. Ma bardzo ostre zęby i pazury. W zębach pantery może wykonywać produkcję w nadmiarze własnym ciężarem. Jest to bardzo szybkie zwierzę. Jego prędkość może osiągnąć 18 metrów na sekundę. Leopard zobaczyć dobrze nawet w całkowitej ciemności. Się na polowanie, może przyjść bardzo blisko osiedli. Ale jeśli widzi mężczyznę powoli odchodzi. Ataki Leopard na ludziach były tylko w przypadkach, gdy te ostatnie same wywołały go. Na przykład, gonili bestię. Dziś skupimy się na jak wyciągnąć lamparta.

cętkowany lampart

Narysować leopard stalking ofiarę, konieczne jest reprezentują trzy okręgi: dla głowy, tułowia i pleców. Następnie należy połączyć się koła, tak że powstała na odwrotnej ugięcia. Na miejscu głowy narysować wydłużony owal. Istnieje nos i usta. Następnie można podłączyć głowicę do ciała. Najważniejsze jest to, aby stopniowo rozciągać klatkę piersiową i aż do kończyn przednich. Teraz można zacząć szkicu łapach lamparta. Dodać do nich owalne. Dorisovyvat ogon. Zazwyczaj jest to ta sama długość jak tułowia. Oznaczamy lokalizację dla oczu i uszu. Możliwe, aby zakończyć wszystkie kończyny i części głowy. Gładkie linie łączą wszystkie formy. Z pomocą gumki, można usunąć wszystkie niepotrzebne szczegóły. Czarny ołówek ołowiu okrągły kontur. Na ciele lampart muszą być stosowane okrągłe plamy. Zwykle czarne plamy znajdują się na złotym tle. Zorientowaliśmy się, jak narysować etapy Leopard. Jak się okazuje, nie jest to takie trudne.

pantera mglista

Zastanów się, jak narysować lamparta ołówka. Zacznij stojąc, jak zwykle, z kręgu dla ciała. Do tyłu konieczności rysowania półokrąg. Również Draw małe kółko na głowie. Narysować linię szyi. Następnie trzeba przedstawiać głową. Jak najszybciej wyciągnąć uszy. Następnie przystępujemy do rysowania resztę głowy: nos, usta, oczy, wąsy. Następnie trzeba narysować gładką linię pleców wydobywającej się z czubka głowy. Teraz można wyciągnąć ogon. Dojazd do obrazu brzucha i tylnych nogach. Można narysować lampart na drzewie. Aby to zrobić, wystarczy, aby zakończyć grubą gałąź drzewa. Można usunąć wszystkie linie pomocnicze, które nie są już potrzebne. Następnie musisz malować ciała zwierzęcia zadymionych miejscach. Lampart rysowane ołówkiem, nie wygląda bardzo żywy. Dlatego lepiej jest, aby nadać mu kolor. Farba jest to nie tylko możliwe, kredki, ale również farb lub kredek woskowych.

Olympic lampart

Symbolem 2014 Olimpiady był lampart. Teraz zobaczmy jak narysować olimpijski lamparta. Należy zwrócić owalny głowę. To będzie trochę kątem. Psychicznie podzielić owal na cztery części. można narysować linię słaby, które następnie są łatwe do usunięcia. Na dwóch górnych częściach trzeba nakreślić oczy. Od dwóch dolnych części nosa rozciągania i wlotem. Dodaj oczy i uszy. Teraz trzeba nadać kształt głowy. Narysuj wąsy. Następnie trzeba przedstawiać ciało stojącego na tylnych łapach lamparta. Dorisovyvat szkice stóp. Jeden forepaw lampart podniósł. Z niego jest konieczne, aby narysować linię do ciała i kontynuować je do bioder. Drugi lampart łapa pochylił plecami. Następnie trzeba wyciągnąć ogon. Opisujemy białą pierś. Dorisovyvat pas, na którym sprzętu wspinaczkowego. Można rozpocząć rysowanie ciemne plamy. Jeśli nie ma ochoty malować takiej pantery, może to być po prostu niejasne.

głowa zwierzę

Nadal mówić o tym, jak wyciągnąć lamparta. Ale teraz staram się przedstawiać własnej głowy. Najpierw trzeba narysować okrąg. Dodaj szyi. Twarz dzielą się na cztery części. Szkicując twarze: profil kufy, nosa, policzków i ust. Teraz musimy zwrócić uwagę. Aby głębokości od wewnątrz oka, aby dodać cienie. Następnie trzeba zaczerpnąć oddechu. Nadal rysuje głowę i twarz. Szyi, głowy trzeba zrobić. Dodaj uszach, policzek i brodę. Gumki do usunięcia wszystkich zbędnych szczegółów. Narysuj wąsy i plamy, które znajdują się na całej głowie. można przystąpić do barwienia.

Jak narysować pantery, teraz wiesz. To nie jest tak trudne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Najważniejsze – chęć i zdolność do trzymać ołówek.