439 Shares 2279 views

Bar "Sumienie" (Perm, Rosja): Adres i menu

Klub życie jest popularny wśród ludzi w każdym wieku, od wielu lat. Coraz trudniej zaskoczyć odwiedzających z atmosfery i rozrywki w barach z powodu dużej konkurencji. Bar „Sumienie” (Perm) był w stanie trafić klientowi niezapomnianą atmosferę i wygląd.

Lokalizacja, obsługa

Night Club znajduje się na ulicy. Lenin, 44. Tabela Zabranirovat lub zamówić bankiet, zadzwoń: +7 (922) 347-34-77. Bar "Sumienie" (Perm) jest otwarta codziennie. W dni powszednie – od 17.00 do 02.00.

W weekend klubu, otwiera się o 17:00 i potrwa do 05.00. W sobotę i niedzielę są zwykle program show i zaproszeni prelegenci dla DJ-ów i zespołów muzycznych.

W pobliżu klubu niezabudowanej duży parking. Instytucja ma dostęp do bezpłatnego bezprzewodowego Internetu. Tcnm nowoczesny stół bilardowy. Klienci mogą liczyć gotówki i karty kredytowej.

Charakterystyka wnętrza

To miejsce przyciąga przede wszystkim, ich otoczenie klienci urządzone pokoje. Bar "Sumienie" (Perm, Lenina, 44) znajduje się w starym budynku. Gospodarze pokonać tę miejsc niuansów i we wnętrzach stworzył atmosferę starokirpichnogo uliczkę.

Kreatywne projektowanie z wykorzystaniem starych rur, cegły, beton, wybielić Całość tworzy bardzo schludny i nowoczesną przestrzeń. We wnętrzu znajduje się wiele elementów metalowych.

Wszystkie te elementy są umiejętnie grał i stworzyć poczucie komfortu i indywidualności. strych styl doskonale nadaje się do konstrukcji dachu. Niezwykła konstrukcja idealnie wtapia się w wygodne meble. Drewniane stoły z miękkimi wygodnymi fotelami projektowych 70-80. pomyślnie ukończyć wnętrza.

Tutaj niezabudowanej duży parkiet, jest sceną dla występów. Pojemność pokoju – około 150 osób. Podczas cieplejszych miesięcy, letni taras z wygodnymi siedziskami. Bankiet obejmują oddzielny przestronny salon.

Bar "Sumienie" (Perm): Menu

Klub nocny oferuje dania z różnych kuchni świata:

  • Europejskiej;
  • wschód;
  • mieszany.

Komentarze gości wskazują, że serwuje bardzo smaczne przekąski. Lista win jest dość obszerna, zarówno do codziennego wypoczynku i zamawiania bankiety. Bar „Sumienie” Perm) oferuje usługi gastronomiczne na wynos do swoich gości. Zamówienie starannie pakowane w specjalnych pojemnikach.

Kuchnia chińska jest tradycyjny posiłek z ryżu i makaronu. kaczka po pekińsku i pikantny kurczak z pewnością docenią wszystkich gości. Japońskie sushi rolek i jest profesjonalny szef kuchni, który przylega ściśle do oryginalnej receptury.

Kuchnia europejska jest oryginalne dania z owoców morza i pyszne desery. Za barem przygotowuje wyśmienite napoje alkoholowe i bezalkoholowe koktajle. Przeciętny sprawdzić w barze – 800 rubli, w tym napojów alkoholowych.

Zasadniczo odwiedzających o instytucji pozytywnych opinii. Ludzie przychodzą tu odpocząć, nie tylko mieszkańców miasta, ale także swoich gości. O menu i klientów zaopatrujących wyrażone bardzo dobrze. W prawie wszystkich opinii widać słowa oryginalnych potraw i dokładnych karmienia.