270 Shares 4964 views

"Reno-Logan" (nowy): opinie właścicieli

sedany budżetowe nisza zawsze popytu na rynku światowym. Każdego roku jest uzupełniane coraz więcej nowych modeli. Ale bez względu na to ile nowe produkty opracowane „Reno-Logan” wciąż i wciąż pozostaje jednym z najbardziej popularnych i poszukiwanych sedanów klasy budżet. I tu, na dziesiątą rocznicę francuskiej firmy postanowił wydać nową generację legendarnego „pracownika państwowego”. Co zaskoczyła nas nową „Reno-Logana”? Liczba właścicieli i przegląd samochodu – w dalszej części tego artykułu.


projekt

W porównaniu do poprzedniej serii nowa „Reno” znacznie się zmieniła wygląd. Potwierdzają to opinie „Reno-Logan”. Nowy samochód jest godny uwagi. Tak, niektóre elementy nadal sprawia rozpoznawalny kształt samochodu, ale na ogół zaktualizowany sedan poszukuje teraz znacznie bardziej solidne niż jego poprzednik w 2004 roku – przynajmniej tak mówią kierowcy. Na tle swoich konkurentów nowość wygląda bardzo jasne i wyraziste.

Przód samochodu jest ozdobiona nowym „pistoletu” protivotumanok w chromowane wykończenia, a także znacznie odświeżonych optyki. Wraz z reflektorami francuski to kompletne przeprojektowanie przedniego zderzaka i krata. Teraz chrom emblemat stał się bardziej opływowy architektura zderzaka. Zmieniłem trochę i kaptur. Kupił dwie linie reliefowe, stopniowo rozszerzające na przedniej szybie.

Pod względem szacunków projektowych dostępne są tylko pozytywne opinie „Reno-Logan”. Nowy sedan zaskoczył wszystkich z jego zaktualizowaną zewnątrz. Na ogół właściciele samochodów odpowiedziały pozytywnie na zmiany. Przynajmniej nie były daremne.

Wielkość i pojemność

I otrzymał „Reno-Logan” nowe ciało. Liczba kierowców zauważyć istotne zmiany pod względem wielkości. nowe elementy nadwozia wzrosła nieznacznie. W ten sposób całkowita długość samochodu wzrosła do 4346 mm, szerokość – 1733 mm, wysokość – 1517 milimetrów. Ten wzrost długości pozwoliło na znaczne zwiększenie ilości bagażu. Teraz jest w stanie pomieścić do 510 litrów (tyle, ile koreańskiego Daewoo Nexia i „”). Teraz „Logan” jest uważana za jedną z najbardziej przestronnych samochodów w klasie B. Ale to nie wszystko, co jest w stanie zaskoczyć nową „Reno-Logana”. Recenzje właścicieli pamiętać również wysoki prześwit nowych produktów, co stanowi 15,5 centymetrów. W porównaniu do innych maszyn w Europie, którego prześwit wynosi nie więcej niż 13-14 cm, jest to bardzo przyzwoity wskaźnik (zwłaszcza na rynku rosyjskim).

Nowy „Reno-Logan-2”: opinie i przegląd wnętrza

Po francusku perfekcji zewnętrzne i wewnętrzne z odświeżonym sedan. Centrum, według producenta, została gruntownie przeprojektowana. I to jest prawda. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na materiały wykończeniowe, która została uzupełniona o nową „Reno-Logan” -2014. Opinie kierowców powiedzieć, że teraz stały się one znacznie bardziej przyjemne w dotyku i nie grzechotka, jak poprzednio. Nawiasem mówiąc, styl wnętrza została odebrana bardzo dobrze. Czarne i beżowe odcienie świetnie wyglądają z ogólnym wystrojem wnętrz, a nie obciążenie sytuacja, jak w innych modelach sedan. Również obecny wewnątrz chromem i czarnych błyszczących elementów. Salon stał się nie tylko rzeczywisty wygląd, ale również wygodne, z praktycznego punktu widzenia. Teraz nie ma „dzikie” Przyciski okna i otwory wentylacyjne przestarzałej konstrukcji kanału. To zmieniło się kierownica. Skóra posiada wygodny uchwyt, a nawet grubość obręczy jest wybrany mądrze. Nawiasem mówiąc, droższe poziomy wykończenia „obwarzanek” jest osłonięte skórę.

Poziom wyposażenia

Ale to nie wszystkie niespodzianki, które zaskoczą „Reno-Logana” (nowa). Recenzje także zwrócić uwagę na bogaty poziom wyposażenia. Sędzia dla siebie, to jest mało prawdopodobne, w każdym samochodzie budżetu znajdziesz wodotryski, takich jak czujniki parkowania, Podgrzewane przednie i tylne siedzenia, a także wbudowany w komputer pokładowy z systemem mediów, nawigacji i USB-wyjścia. Sam komputer jest na tyle uniwersalny, że można ją ustawić nawet opcję wyświetlania zewnętrzną temperaturę powietrza. Jednak niektóre z urządzeń wymienionych powyżej, będą dostępne dla klientów tylko w konfiguracji top-end. „Reno Logan” (nowy) Odpowiedź jest bardzo pozytywne, nawet w odniesieniu do przedniego panelu architektury.

parametry techniczne

Warto zauważyć, że gama silników jest teraz wypełnione kolejne dwie nowe jednostki napędowe. Wśród nich vosmiklapanny 4-cylindrowy silnik benzynowy o pojemności 1598 „kostki” i pojemności 82 koni mechanicznych. Według poziomu toksyczności spalin instalacja w pełni spełnia normy ochrony środowiska „Euro 5”. Sparowany z silnikiem z systemem vosmiklapannym manualna skrzynia biegów 5 kroków. Pod względem dynamiki możemy powiedzieć, że nowy sedan będzie bardzo szybko się zachowywać na drodze. Teraz „sto” zyskuje w 11,9 sekundy. Maksymalna prędkość maszyny wynosi 172 kilometrów na godzinę.

Ale to nie wszystko, co nas zaskoczyło „Renault Logan” nowa. Opinie uwagę na wysoką sprawność silnika. Tak więc, 82-konny Urządzenie jest teraz pochłania prawie litr paliwa jest mniejsza niż jego „przodków”. Tak więc, w samochodzie spędza nie więcej niż 9,8 litra na „setkę”, a za jego cechę – około 5,8 litra benzyny. W cyklu, i ta liczba nie przekracza poziomu 7,2 litra. Jednak ta jednostka jest w stanie działać tylko na 95-m benzyny.

W odniesieniu do drugiego silnika, dolewanie tegoroczny lineup silników, to będzie nieco mocniejszy niż powyższe. O objętości 1,6 litra tego shestnadtsatiklapanny „Monster” wyjścia do 102 KM. Jak przekładnia, niestety, wykorzystuje tylko jeden biegów – manualna 5 kroków. W przyszłości producent planuje to tutaj, i 4-zakresowy automatyczny, ale podczas gdy nasi kierowcy będą mogli być zadowoleni z „mechanika”.

dynamika

Bardzo zadowolony z nami „shestnadtsatiklapannik” jego dynamiki przyspieszenia. Leap od zera do „setki” szacuje się na 10 i pół sekundy, a prędkość maksymalna wynosi 180 km na godzinę.

"Reno-Logan" (nowy): Opinie natężenie przepływu

Nawiasem mówiąc, w zakresie oddziaływania na środowisko, silnik ten jest również zgodny z „Euro 5”. Cóż, „apetyt” na 102-osobowego zespołu jest praktycznie identyczny z tym, który ma 82-osobową jednostkę. Na „setkę” w ruchu miejskim samochód spędza około 9,4 litra benzyny. Poza miastem, stawka jest zmniejszona do 5,8 litrów, także w połączeniu maszyny cyklu „posiłki” około 7,1 litra paliwa. Według producenta, jest to dzięki zastosowaniu dystrybucji przepływu układu wtrysku paliwa.

Ceny i wyposażenie

W 2014 roku rosyjski rynek nowość będzie dostępna bezpośrednio w czterech wersjach wyposażenia. Wśród nich, podstawowym „Access” będzie dostępna w cenie 355 000 rubli. Cena ta obejmuje pyatnadtsatidyuymovye kute koła, koło zapasowe pełnowymiarowe, wbudowany świetlówek, jeden poduszki powietrzne (dla kierowcy), jak również ręczną regulację lusterek zewnętrznych. Opcje „Comfort” jest bardziej wyposażone. Lista wyposażenia należy zwrócić uwagę na dwa przednie szyby, regulację wysokości kierownicy, ABS, EBD systemy hydrauliczne wspomaganie kierownicy, chromowane wykończenia deski rozdzielczej i centralny zamek. Za to wszystko w salonach będzie musiał zapłacić około 408 tysięcy rubli. Z tym samym poziomem wyposażenia, ale z silnikiem 102-konny oferowanego sprzętu „Privileydzh” w cenie 428 000 rubli. Górny wersja „lux-Privileydzh” będzie dostępna w cenie 495 do 515 tysięcy rubli, w zależności od rodzaju silnika będzie chciał wybrać kupującego.

Jak widzimy, francuscy projektanci po raz kolejny pokazano uderzający przykład, jak zrobić samochód z pięknym wystrojem, komfortowym i przestronnym wnętrzem i jednocześnie z niewielkim początkowym kosztem. Ze względu na tak niską cenę w tym sedan nie będzie miał konkurentów – jest on jedynym, który twierdzi, bezwarunkowego zwycięstwa i sukcesu na rynku globalnym.

Nowy „Reno-Logan” -2014 – opinie mówią same za siebie!