351 Shares 8645 views

Jaki ptak śpiewa w nocy i dlaczego?

Już wczesną wiosną o świcie zaczyna zewnątrz śpiew ptaków. Po pierwsze, dźwięk słyszany przez jedną lub dwie Pichugov. Zostali zabrani przez śpiewaków i innych ptaków, jak gdyby przez artystę, świat nagle przekształcone. Nudny spokojnej nocy życie zaczyna się do życia i amoku kolory i dźwięki.


On zna ciebie

Kiedykolwiek zastanawialiście się co ptak śpiewa w nocy aż do świtu? Oczywiście, zna słowik. Ta noc sowa kocha śpiew. Jego ulubione miejsca – zarośla dzikiej wiśni, więc do rzeki lub bagna obok być. Ukryj głąb liści zaczyna znowu: „Fyut, fyut”. Jest jakby rozgrzewanie i myśli, że to będzie taka emocjonalna śpiewać. I wtedy naprawdę dostaje swoją pieśń słowika, ale taki słodki i delikatny, że dotyka nawet surowsze mężczyzn przeziębić. Szczególnie dobrym wokalistą w wczesnego rana wszystko wokół było jeszcze śpi, nie obudził się ze snu w nocy. Ale teraz zaczęliśmy się budzić krzaki, pola, łąki, drzewa i rzeki, zwierzęta. Słuchaj …

Przy długim dziobem i zaokrąglonym ogona

A co ptak śpiewa w nocy, z wyjątkiem słowika? Jeden z najbardziej znanych nocnego piosenkarki – gajówka. Jej piosenki zmieniać głośność i rodzaj trzaski czasami podobny do dźwięków, które publikują owady. Ptaki mają brązowawy upierzenie imbir górnej części ciała, a na dole – zapalniczki. Dziób – długi i ogon jak zaokrąglone. Lasówka – miłośnicy bagnistych miejscach zalewowe jezior. Gdzie nie są opuszczone i ogrody surowe lub kłujący dzika róża wśród pokrzyw – odpowiednich miejscach na warbler. Mimo że przybywa około połowy do końca maja i jest uważana za jedną z najbardziej ostatnich ptaków wędrownych.

Dlaczego w nocy?

A jednak, dlaczego ptaki śpiewają w nocy, a nie w ciągu dnia? Okazuje się, że wiele z nich śpiewać albo rano lub wieczorem iw ciągu dnia milczą. Na przykład, kozodoi zrobić dźwięki w ciemności i mroku, przedrzeźniacze jak słowiki, kochankowie zrobić nocny koncert.

Uważa się, że mężczyźni mają swój śpiew do siebie kobiety, jak również prawo do stwierdzenia ich terytorium. Czasami mężczyzna często trzeba powtarzać swoją piosenkę i skakać z gałęzi na gałąź, jakby wskazując zakres ich zamieszkania. Podczas godów przed hodowli, mężczyźni tokuyut. Po zakończeniu tego okresu, a kończy się ich trele.

noc solista

A co ptak śpiewa w nocy i tylko wtedy, gdy jest bardzo ciemno? Jest jeden taki – Robin. Mężczyzna szuka zemsty za jego pierzastego przyjaciela, tak, że z kolei słuchał i doceniłem jego sztukę wokalną.

Kłopot dla ptaków

Uważa się, że ptaki śpiewają nocą, zmuszony śpiewać o tej porze dnia, jak one są przyciągane przez światła miast. Istnieje również pogląd przeciwny. Ze względu na ryku transportu i innych hałasu metropolii pierzastych śpiewaków mają zaśpiewać w porze nocnej, a nie w godzinach porannych lub popołudniowych. Oznacza to, że ptaki rękę ich walka z urbanizacji. Wiadomo, że w niektórych regionach Niemiec, śpiew ptaków w nocy osiągnął katastrofalne rozmiary – ludzie nie mogą spać. Są szczelnie zamknięte drzwi i okna, aby nie słyszeć gwizdy, tryle i inne melodie ptaków.

Musimy przyznać, że cywilizacja jest głównym źródłem problemów dla ptaków. Położyli głośny krzyk i gwizdek lub przejść do nocnego śpiewania. I tu nie ma znaczenia, który ptak śpiewa w nocy, co – po południu. Powinniśmy myśleć o nas ludzi. Czy będziemy działać, zmuszając naturę zrezygnować ze swoich starych nawyków?