693 Shares 3056 views

Metody jak ładnie zawiązać chustę na głowie

W jesieƒ jest konieczne, aby chronić szyję i uszy. W upalne lato powinien chronić głowę przed przegrzaniem, a jej włosy – przed skutkami promieniowania ultrafioletowego. To nie zawsze jest możliwe, aby znaleźć czapkę lub kapelusz panama, który będzie nie tylko chronić, ale także podkreślić indywidualność i styl. Ponadto, te kapelusze mogą uszkodzić długoterminowego siłownia w budowie skomplikowanej fryzury.


We wszystkich tych przypadkach będzie to świetna alternatywa dla chusty i szale, które są w stanie nie tylko chroni głowę i włosy, ale również dać obraz gotowy wygląd, podkreślają zalety wyglądu, lub odwrotnie, aby ukryć swoje wady.

Jak pięknie zawiązać chustę na głowie jak bandaż?

Przed umieszczeniem na szal, konieczne jest, aby wyprostować, a następnie złożyć tak, aby utworzyć pasek 5 cm. Otrzymany bandaż jest umieszczony wzdłuż linii włosów, tak aby pokrywał się z środku środku czoła. Końce chusteczką związała w ciasny węzeł. Taśma powinna dobrze trzymać na głowie i nie ślizgać.

Taka opcja jest świetny sposób, aby chronić uszy przed zimnem w chłodne dni lub do zakończenia swojego wizerunku gorący letni dzień.

Jak miło wiązać chustę na głowie w klasyczny sposób?

Chustka złożone po przekątnej, leżał złożony na czole (blisko brwi). Następnie końce chusteczką związany węzeł z tyłu głowy i wyprostować fałdy. Pomimo faktu, że metoda ta jest na tyle stary, że doskonale nadaje się do cienkich jedwabne szale w różnych kolorach, które w okresie letnich upałów w celu zastąpienia innych nakryć głowy. Jest odpowiedni dla kobiet w każdym wieku.

Jak pięknie zawiązać chustę na głowie ośmiu?

Chusty wiązane w ten sposób można zobaczyć w filmach tych ubiegłego wieku. Aby w pierwszej ósemce, będzie musiał ozdobną klamrę. Chusteczka, składany bandaż jest umieszczony na szyjce pod włosami końce zanurzone w klatce piersiowej, po czym przewlec przez otwór w klamrze. Opaska jest podniesiona do przodu głowicy (klamry). Pociągnąć końce tak, że szalik ciasno do głowy, potem związany z powrotem pod włosami.

Jak pięknie zawiązać chustę na głowie, aby uzyskać turban?

Jest to bardzo skuteczny sposób, który może dać stylu jakąś tajemnicę wschód. Chusteczka pokrywa głowicy, a następnie kończy krzyż na plecach i wiązanej węzeł. Jeden wolny koniec pętli i wyciągnął przez urządzenie, za pośrednictwem innej pętli wzmocnienia rozciągnąć drugi koniec. Oba końce są dobrze dokręcone, a następnie podwinąć pod zespołem tkaniny, aby je ukryć.

Można użyć innej opcji. W tym przypadku oba końce trzpienia są połączone na plecach, to każdy z końców są skręcone. Powoduje to długie rolki, które są owinięte wokół głowy. Końce rolek ukryte pod zespołem chusty.

Jak zawiązać szalik piękny sposób chłopską

Pomimo faktu, że metoda jest dość stary, to jest wciąż aktualne. Chustka składany ukośnie umieszczone na głowie, że końce zwisają, a następnie owinął je wokół szyi i wiązany z tyłu. Wiązane chusteczka wygląda tak modne i drogie. Może być stosowany do letnich jedwabne szale i apaszki zima wełnianych lub chusty.

Niezależnie od wybranej metody z góry wybrać, hełm będzie wyglądać bardzo oryginalny i ciekawy. Jak ładnie zawiązać chustę na głowie więcej nie będzie problemem dla Ciebie. Nie bój się eksperymentować!