156 Shares 4577 views

Nie należy otwierać wiadomości w „Kontakt”. Jak odczytać wiadomość w „VKontakte”

Więc dzisiaj będziemy rozmawiać ze sobą o tym, co zrobić, jeśli nie otworzyć wiadomość w „Kontakt”. Dodatkowo, będziemy próbować dowiedzieć się, jak wysłać list w tej sieci społecznej, i dowiedzieć się, jakie są przyczyny dzisiejszych problemów.


prace techniczne

Pierwszym powodem, że użytkownicy nie otworzyć wiadomość w „Kontakt” – jest przeprowadzenie prac konserwacyjnych lub aktualizacji na stronie. W tym momencie, co do zasady, będzie „nie” to nie tylko dialog, ale również wszystkie inne usługi.

W tej sytuacji konieczne jest, aby uzbroić się w cierpliwość i czekać na jakiś czas. Po zapobieganie dobiegnie końca, będzie w stanie poprawnie czytać i wysyłać e-maile na sieci społecznej. Tutaj nic nie zależy od ciebie. Jednak to nie jedyny powód, że nie można odczytać wiadomość „VKontakte”. Co jeszcze może być przyczyną takiego zachowania? Załóżmy zbadać.

wirusy

Jeśli próbował użyć nielicencjonowanych aplikacji, jak również programy, które rzekomo rozszerzają możliwości sieci społecznościowych, nie ma nic dziwnego w tym, że nie będzie w stanie czytać i pisać posty. Najprawdopodobniej „pick up” jakiegoś wirusa.

Że jest przeszkodą do normalnego funkcjonowania witryny w przeglądarce. Więc w tej sytuacji trzeba będzie wydać czyszczenia systemu z różnych infekcji komputera. Po tym, co do zasady, wszystkie problemy znikają. Więc jeśli nie otwierają się komunikat „VKontakte”, spróbuj skanować system operacyjny. W ogóle, to dwa główne powody, dla których mogą wystąpić problemy. Teraz spróbujmy sobie z tym, jak pojawi się komunikat „VKontakte”, a także wysyłać je. W rzeczywistości nie jest niczym trudnym lub wymaga specjalnej wiedzy (np programowania).

czytanie

Omówiliśmy już z wami, co zrobić, jeśli nie otworzy się komunikat „VKontakte”. Teraz załóżmy, że wszystko działa i funkcje. Jak można odczytać list wysłany do Ciebie? Załóżmy zbadać.

Jeśli pochodzą z aplikacji mobilnej, wystarczy kliknąć na pozycję „Mój wiadomości”, a następnie wybrać odpowiedni dialog. Nowe wiadomości zostaną podświetlone. To wszystko. W tych przypadkach, gdy jesteś przy komputerze, to sytuacja jest trochę inna.

Jak czytać komunikaty „w kontakcie” z komputerem? Istnieje kilka sposobów, które na pewno cię zadowolić. Pierwszy scenariusz – to nic innego jak czytanie listu z okna pop-up. Jeśli czas od otrzymania jesteś przed komputerem, w dolnej części ekranu w przeglądarce (w zakładce miejscu), widać jakiegoś okna czasowego, w którym pojawia się litera. Zazwyczaj te alarmy są tracone raczej szybko.

Ponadto, jeśli nie wiem, co jeszcze można zrobić, można kliknąć na Tsiferki z liczbą wysłanych wiadomości. Znajduje się on naprzeciwko kolumnie „Moje wiadomości”. W rezultacie, można zobaczyć listę wszystkich wysłanych wiadomości. Przeczytaj je – a wszystkie przypadki.

Można również kliknąć na „Mój wiadomości”, a następnie wybrać żądany dialog. Gdzie są nowe wiadomości, zostały utworzone wybór kolorów. Kliknij rozmowę myszy – a rozmowa jest otwarty. Nic skomplikowanego. Jednak teraz zajmiemy się bardziej interesujące i proste pracy – pisanie listów.

komponować list

Jak wysłać komunikat „VKontakte”? Po pierwsze, musimy go wygenerować. W rzeczywistości proces ten nie zajmie Ci dużo czasu. Oczywiście, jeśli nie zamierzamy drukować posty kilometr.

Po pierwsze, trzeba zalogować się do sieci społecznościowej. Po że istnieją dwa sposoby. Pierwszy – wybór przyszłego towarzysza. Spójrz na jego profilu, a następnie wybrać opcję „Wyślij wiadomość”. W wyświetlonym oknie, napisz do nas, jeśli to konieczne – Dołączanie plików (paragraf poniżej „przyczepić” okno), a następnie kliknij na przycisk „wysłać”. Można również skorzystać z „Enter”.

Innym sposobem – jest wykorzystanie istniejących dialogów. Musisz odwiedzić „Moje Wiadomości”, a następnie wybrać się do rozmowy, a następnie wpisać żądaną pozycję. Postępować podobnie jak w pierwszej metodzie – naciśnij „Enter” lub przycisk „Wyślij”. To wszystko dzieje. Jak widać, nic trudnego. Teraz, gdy wiesz, co zrobić, jeśli nie otworzy się komunikat „VKontakte”, a także, jak pisać listy i czytać je w sieci społecznej.