389 Shares 8508 views

Ta wojna z kopalni: Walkthrough, przewodnik, porady

Niektórzy początkujący udało się popełnić szaleństw na początku gry This War of Mine, którego przejście wymaga właściwej alokacji zasobów i odpowiednią reakcję na różne czynniki. Aby skutecznie rozwijać, wszyscy użytkownicy mogą zatrudniać kilka strategii, ale w każdym razie niekoniecznie muszą przestrzegać ogólnych zasad dla wszystkich. W tym artykule opisano różne techniki czy taktyki przechodząc opcji zalecanych przez doświadczonych graczy, że każdy może korzystać.


Gra Savvy początek

Rozsądnym sposobem organizowania schronienie odgrywa bardzo ważną rolę w projekcie. Na początku tego fragmentu nie jest przypadkowy dobór znaków. Można zacząć od nowa za każdym razem, aby uzyskać najbardziej użyteczne znaki. Wiele dojść do wniosku, że cała gra jest oparta na zdarzeniach losowych. Okoliczność ta zmusza graczy zawsze podejmować decyzje i wybrać najbardziej odpowiednią opcję dla dalszego rozwoju fabuły.

pojemność

Funkcja ta zależy od specyficznych cech charakteru. Silny i powolny Boris ciągnie obciążenie aż 15 komórek. Ta sama wartość dla Marco. Wysyłanie górników na wypadu w grze This War of Mine, trzeba opróżnić plecak i dać znak do noża. Więc to jest możliwe, aby zebrać więcej przydatnych przedmiotów. Będzie musiał użyć Stealth i taktyki, aby pozostać niezauważone, aby poskarżyć się na wrogów i ciosem w plecy.

Budowa i bezpieczne schronienie

Jak gra będzie musiał rój na różne stosy śmieci i ekstraktu z niego wszystko, co może być pomocne. Najpierw musimy stworzyć Ławka być spreparowany złom. Narzędzie będzie musiał się włamać do zamkniętej szafce.

Wszystko jednak bezpieczne, można wyciąć z siekierą. Pamiętaj, że jeden pojemnik jest potrzebny do przechowywania przydatnych urządzeń. Uzyskane materiały mogą być wykorzystane jako paliwo w zimie. Również dokonały łóżko do postaci w grze to War of Mine 2 nie muszą spać na betonowej podłodze. Pozostałe materiały powinny być przeznaczane na modernizację ławce. Będzie musiał także zamknąć pokoju każdego otworu. Do schroniska był wygodny, nie można umieścić kilka krzeseł lub foteli.

pojemniki

Za bezpieczne wybrać dowolną szafkę, a tam jedna rzecz. Jeśli nie ma pozostałe pojemniki musiałyby być cięte z siekiera nie jest używane meble. Stos okruchy powstające obiektów mogą być ułożone w stos. Ax może być wykonany na stole warsztatowym. Trzeba spojrzeć na tablicach i części uzbrojenia, jeśli brakuje części. Axe mogą być wymieniane na narkotyki w garażu.

sygnalizacja

Ta gra Wojna kopalni jest pełne niespodzianek. Alarm, na przykład, nie złapie znaków z tropu, gdy czas noc do domu złodziei schodzić, kiedy wszyscy będą spać w swoich łóżkach. Aby skutecznie odpierać ataki we wczesnych stadiach naszych wystarczy, aby zapewnić kilka noży bohaterów. Jest zalecany do ochrony umieścić Roman. Zmęczony bohater na stoisku pocztowym nigdy nie powinno być. To zwiększa prawdopodobieństwo kontuzji w obronie domowego. Część rzeczy w tym samym czasie może być także utracone, jeśli nie są one ukryte w sejfie.

naloty nocne w tej wojnie z kopalni

Wersja gry wymaga plan działania dla każdego dnia. Trzeba wybrać lokalizację, a także odebrać niezbędne narzędzia. Wynika to w konkretnym celu nadchodzących ataków. Najpierw trzeba dodać w bezpiecznym wszystkich dostępnych zapasów, z wyjątkiem broni, która będzie korzystać z drużyny, aby chronić przed szabrowników.

Jeśli nie ma żadnych problemów z jedzeniem, należy najpierw spojrzeć na coś, co przyda się na przyszłość craftingu. Na dużych miejscach zaleca się umieścić wszystkie zgromadzone zapasy w pojemniku znajduje się jak najbliżej wejścia. Następnym razem nie trzeba spędzać dużo czasu patrząc w tym samym miejscu.

Wiele korzyści z nożami

Jest to jeden z najgroźniejszych obrony w grze. Noże dobrego wykorzystania w trybie stealth, lub w połączeniu z broni palnej. Że nieprzyjaciel zbliżył, konieczne jest, aby hałas trochę, a potem ukryć. On zaczyna się poruszać w kierunku gracza. Bramkarz musi być stosowane we właściwym czasie. Aby pracować bez zakłóceń, można użyć klawiszy podstawowych. Jeśli nie zostanie to zrobione, przeciwnik jest wymagane, aby usłyszeć dźwięk drzwi zerwania. W tym przypadku, nie dostać się do podkraść się niepostrzeżenie.

moralność

Jest to jedna z najważniejszych cech każdego aktora w tej wojnie z kopalni. Postacie zachowują się w grze, odpowiednio wskaźniki ich moralności. Depresyjne znaków podatne na konflikty z współlokatorami. Z tego powodu często są walki.

Aby poprawić nastrój bohaterów musi być przytulne schronienie, gdzie można zapomnieć o wojnie. Dom może obsługiwać różnorodne wyposażenie domu i zapewnić ogrzewanie. To zajmie kilka łóżka, fotele, krzesła, radio i kilka książek.

charakter moralny wzrasta gdy pomagać innym. Bohaterowie mogą martwić się o tych, którzy odmówiono wsparcia. Gracz w takich sytuacjach często muszą wybierać między wsparcia zasobów wszystkich partnerów lub ich nastroju.

W podziękowaniu za wsparcie przechodniów, na przykład, może wskazać lokalizację różnych skrytek.

Jeśli jeden z bohaterów umiera, jego towarzysze mogą rozpocząć depresji, skłonność do rosną do góry. W grze tej wojnie kodów kopalni mogą być wykorzystane do zwiększenia bohaterów moralności.

broni palnej

Środki ochrony najlepiej jest zachować bezpieczną przystań. Bohaterowie spędzają dużo drogiej amunicji. Lepiej jest wydać je w celu pokrycia obrony. Doświadczeni gracze powinni użyć strzelby. Pociski wystrzeliwane z karabinów, rzadko trafić w cel z odległości, a zatem stosowana jest znacznie mniej szkód.

trenerzy

W grze tej wojnie kopalni kody umożliwiają produkcję niekończącej się zapasów, zatrzymać lub wyzerować czas do przeprowadzenia natychmiastowych przedmiotów rzemieślniczych, otrzymać nieograniczoną liczbę komponentów. Dzięki zainstalowaniu niektórych trenerów może grać tryb nieśmiertelności, poprawić kondycję bohaterów gier.

Przydatne przedmioty

W grze tej wojnie znaków kopalni mogą skorzystać z kilku podstawowych elementów.

Z pomocą „łom” pick zamki. Zatory mogą być zdemontowane z łopatą. Podczas nocnych nalotów nóż jest po prostu niezastąpiony. Faworyzować siekiera może być odczuwalne od samego początku gry. To pozwala na demontować meble na opał.

Pożądane jest, aby każda postać gra ma jedną broń, aby móc odeprzeć ataki na azyl. Piła może wyciąć dowolną siatkę i dotrzeć do cennych przedmiotów. Każda postać w poręcznej kuloodporną kamizelkę. Filtr wodny promuje produkcję żywotnych płynów. Bandaże i tabletki muszą być zachowane i używane do drobnych chorób lub urazów.

Alkohol może być wymieniane na leki. Książki pomagają utrzymać morale znaki na akceptowalnym poziomie. Tytoń i kawa są używane znaki z nałogu, i znajdują się w obrocie.

znaków

W grze tej wojnie z kopalni przechodzącej i podejmowania decyzji zależy od specyficznych cech bohaterów. Niektóre cechy mogą być przydatne, inne neutralne. Niektórzy mogą rozwijać uzależnienia od tytoniu i kofeiny, alkoholu i nietolerancji.

Pavlo postać biegnie bardzo szybko i może być stosowany w miejscach, w których wynik będzie trzeba uzupełnić. Powieść jest dobry do wykorzystania w walce, ale w złym nastroju, potrafi rzucić się na żadnym z ich własnych. Marco, doświadczony górnik, będzie głównym Marauder w grze. Bruno kucharz używa mniej przepisy do gotowania. Anton dogaduje z matematyki, ale większość z nich nie ma nic do powiedzenia.

W grze tej wojnie z kopalni po rosyjsku lame Boris, silny, ale powolne ładowarki, zdolne do przenoszenia maksymalnej wadze. Mechanik Martin pozycje wydatków ekonomiczny dla rzemiosła. Arica skryty trochę głośno w rajdach. Lekka, były nauczyciel, wszystko jest niczym. To może być obniżone w przypadku awarii dążeniu o dzieciach.

Emilia stanie znaleźć usprawiedliwienia dla złych czynów. Dziennikarz Katya był handel dobrze. Zlata podnosi morale zespołu grającego na gitarze.

System walki

W grze War of Mine To przejście ma nic skomplikowanego w walce. Naturalnie, jest to niezbędne do przygotowania wstępnego znaków. Można używać zimnej stali i broni palnej. Prawdziwym celem gry jest nie do zabicia maksymalną liczbę wrogów i zbieranie broni. Taktyka muszą być opracowane z uwzględnieniem głównego potrzeby.

Aby wejść w tryb bitwy, należy uaktywnić odpowiedni przycisk obok „dodaj”. Broń obraz przeznaczeniem może ułatwić celowanie. Najwyższe prawdopodobieństwo trafienia, oczywiście, istnieje stosunkowo niewielkiej odległości od wroga. Postacie mogą ukryć się w głębokim cieniu i ataku schronienia. Kiedy przemycić do bramki ostrością zwiększa maksymalną ewentualnego uszkodzenia jak również prawdopodobieństwo udanego ataku.

Survival Porady

W grze War of Mine To przejście jest ułatwione poprzez realizację kilku zaleceń. Każda postać w schronie musi być uzbrojony. Sąsiedzi, a także kupcy zaczynają chodzić na schronów do dziesiątej w nocy. Nie być w pośpiechu, aby zakończyć dzień przedwcześnie.

Kiedy przetrwanie w upadku trzeba szybko tworzyć pułapki na szczury i ustawić zbiorników na wodę deszczową. Jedzenie lepiej przeprowadzić tylko wtedy, gdy postać jest bardzo głodny. Wszechstronny jest zdolny do poprawy maszyn, bez marnowania niepotrzebnych zasobów. Normalna reszta na pomoc łóżku leczyć drobnych urazów i chorób.

Układ do przejścia

W pierwszym dniu każdego gabinetu w domu musi być otwarty i rozebrane na złom. Jest tylko jeden pojemnik do skrytek. Ataki na azyl zacząć trzecią część dnia, więc nie można umieścić jeden na straży po raz pierwszy w grze. Elementy elektryczne muszą zacząć oszczędzać od początku. Te elementy są wykorzystywane do poprawy ławki.

Prześlij znaki rannych w nalocie na szpitalu, gdzie można poprosić o niektórych leków. Uzdrowienie przychodzi atakowany kilka dni po pierwszej wizycie. Jeśli tam iść, można znaleźć wiele elementów, które powinny być podane do lekarza. To dobrze wpłynie na morale znaków. nie mogą być traktowane w szpitalu po strzelaninie.

Porady na umacnianie pozycji w tej wojnie z kopalni

Wersja rosyjska, podobnie jak innych, wymaga tworzenia gier produktów pomocniczych mających swój cel. Najpierw musimy być wykonane łóżko i kuchenką, a także kolektor na wodę. Przed rozpoczęciem sezonu zimowego trzeba zrobić siekierę i włamać się do schronu wszystkie pola z wyjątkiem jednego. Otrzymał śmieci stosowany jako paliwo. Materiały do craftingu, który nie mógł porwać z miejsc, trzeba zostawić w dowolnym kryjówki. Wskazane jest, aby zrobić listę miejsc z założonymi wartościami.

handel

Wędrowni kupcy znaleźć schronienie na noc. mogą nabyć niezbędne elementy dla brakujących elementów. Rokowań z Hawker – rzadkość. Ta procedura wymaga charakter z wysoką umiejętności dopasowania. Dobry handel jest możliwe w takich miejscach jak kontrolnego, hotel, pysk, burdelu lub garażu.

wniosek

Ekscytująca gra jest zawsze bogata w niespodzianki. Każdy miał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności organizacyjnych, w celu zapewnienia normalnego istnienia grupy znaków w złożonych środowiskach. Aby móc nauczyć się gry, z drugiej strony, specjalne programy-trenerów. W tej wojnie kopalni kody pozwalają po prostu cieszyć się proces, nie martwiąc się o tym, że postęp będzie wykoleił.