551 Shares 4655 views

„Novgorodfarmatsiya” – duża sieć aptek w Wielkim Nowogrodzie

„Novgorodfarmatsiya” Firma ma długą historię. Firma zaczęła się rozwijać na początku 1950 roku. apteka numer 54. Obecnie firma „Novgorodfarmatsiya” jest na nowym etapie rozwoju – O ile pierwsza apteka powstała. Firma jest jednym z głównych partnerów programu beneficjent pokrycia lek. Udział w programie przyczynia się do rozwoju działalności leczniczej w kraju.
„Apteki Nowogród miasto” posiada 58 budynki aptek, które znajdują się w 17 powiatach regionu. Ponadto, „Novgorodfarmatsiya” apteki mają swoje własne instytucje i w innych regionach Rosji.


W sektorze farmacji kraju, firma ta jest jednym z miejsc honorowych. Dzięki firmie „Novgorodfarmatsiya„poszukiwaniu leków krajowych i importowanych jest dużo łatwiejsze dla ludzi z Nowogrodu Wielkiego. Nie można uruchomić wszystkie apteki z miasta i nie patrzeć na odpowiednim lekiem. „Novgorodfarmatsiya” dostarczy Ci wszystkich niezbędnych informacji, trzeba leków przez cały dzień. apteki Duty zapewni Ci nawet najbardziej trudnych i rzadkich leków w każdej chwili. Obecnie firma „Novgorodfarmatsiya” stanowi nie mniej niż 16 tysięcy leków do różnych celów.

Spółka zawarła w swoim pakiecie trybie on-line w internecie. Teraz ludzie mogą znaleźć żadnego produktu na stronie „Novgorodfarmatsiya” bez wychodzenia z domu, a zamówienie to sam w domu Na stronie można dowiedzieć się o ceny i gamę produktów i porównać je do innych placówek za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Firma ma partnerstwa z firmami nie tylko krajowych, ale także zagranicznych dostawców farmaceutycznych.
„Novgorodfarmatsiya” oferuje mieszkańcy Górnego Nowogrodu i innym obszarze zamieszkanym przyzwoity wybór materiałów medycznych i wyrobów medycznych. W swoim asortymencie oferuje: leki na dowolny cel, ziół, kosmetyków aptecznych, optyki, Ortopedia, Zagadnienia dotyczące zdrowia dzieci i mama, produktów medycznych.

Novgorodfarmatsiya pracowników „różnią się od innych pracowników tych firm do ich kompetencji, rzetelności w świadczeniu usług. Następnie pracować najlepsze aptekarzy i farmaceutów, które charakteryzują się wysokiej jakości wykonaniem pracy, przyjemnej populacji serwisu.

Zaletą „Novgorodfarmatsiya” posiada bogate doświadczenie w dziedzinie farmacji. Firma współpracuje tylko ze sprawdzonymi dostawcami produktów aptecznych. Firma oferuje szeroką gamę leków. Leki Zamówienie można zrobić siedząc w domu, w Internecie. Populacja podawane przez apteki wysokiej jakości usług. Wszystkie te cechy wspierać wiarygodność sieci aptek, niezawodności, wysokiej jakości produktów.

Ważną zaletą jest to, że „Novgorodfarmatsiya” zapewnia wszystkie rodzaje leków w przystępnych cenach.