333 Shares 4506 views

Wymiana tylne słupki (2110). Wsparcie słupek 2110

W tym artykule dowiesz się o słupki C zastąpić VAZ 2110. Praca jest prosta, może poradzić sobie z każdym kierowca, który wie, jak radzić sobie z klucza i specjalnego narzędzia. Kiedy elementy zastępujące tylne zawieszenie musi uwzględniać wszystkie niuanse, naprawa powinna być najbardziej profesjonalny. Jedynym sposobem można osiągnąć akceptowalną wydajność samochodu w przyszłości. Oczywiście, przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac należy zapoznać się z, co wymaga zębatkę, a także uczyć ich strukturę.


Przypisywanie stojaki

I teraz, że tylna zębatka VAZ 2110. Zawieszenie Naprawa zostaną omówione poniżej. Na 2110 godzin musi być w celu ugaszenia drgań zawieszenia podczas jazdy po nierównym terenie. Niestety, złe drogi – nie jest rzadkością, aby cierpieć z ich samochodów. Jeżeli podpory sprężyste są poza kolejnością, tłumienie drgań nie jest wykonywana. I stawia swoje piętno na niezawodności samochodu jako całości. Warto zauważyć, że podczas jazdy po wybojach na wszystkich elementach wzrostem obciążenia zawieszenie występuje co najmniej dwukrotnie. W którym występuje główne obciążenie łożysk, które wytwarzane odpornego związku. To właśnie te podpory się na prawie cały ładunek.

konserwacja i zawieszenie samochodu

W tym przypadku, jeżeli dokładnie pojazdu i tylne zawieszenie w eksploatacji w czasie jazdy będą się komfort. Dodatkowo bezpieczeństwo samochodu jest znacznie lepsza. Za pomocą słupków C 2110 uzyskuje się optymalny stopień pogorszenia jakości całego zawieszenia. Dzięki nim, pionowy ruch całego pojazdu jest zminimalizowana. To znacznie zwiększa żywotność zawieszenia. Na przykład, jeśli łamie koła od nawierzchni drogi, nie jest zaangażowany w hamowaniu. Dlatego w tym przypadku zabezpieczenie ulega pogorszeniu. Za pomocą możliwości sprężyna amortyzatora koła odrywania od powierzchni drogi jest minimalne. Co najważniejsze, oczywiście, dla każdego samochodu – to jego komfort. Drobne nieprawidłowości, gwałtownego hamowania, tworząc pewien nacisk na całej karoserii.

Dystanse dla zastrzałów

Na pewno zauważyliście, że gdy duże obciążenie na tylną oś jest znaczące zmniejszenie klirensu. Gdy koła zaczną boleć do szafek lub ochrony. Aby zmienić prześwit w wielkim stylu, trzeba uciekać się do stosowania przekładek. Elementy te są osadzone na dolnej części wspornika. Znajdują się one bezpośrednio na tylnej belki. Góra wspiera VAZ-filar 2110. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że jednocześnie zwiększając prześwit pojazdu zmienia swoje właściwości:

  1. Tylna Układ hamulcowy regulator ciśnienia jest w innym położeniu.
  2. Również kąty pochylenia zmienia się znacząco.
  3. Głowa światło zmienia swój kierunek, podchodzi z przodu samochodu.

Należy pamiętać, że aby ustawić światła i pozycji regulatora ciśnienia można się bez żadnych problemów. Ale upadek kół na osi przedniej jest najlepiej wykonać za pomocą specjalnego sprzętu w warsztacie.

Stookey zawieszenie

Czasem objawia się pukanie do tyłu stojaków VAZ 2110. Wywołanie dokładna przyczyna nie jest trudne, ponieważ takie zachowanie może być spowodowane przez cokolwiek. Na przykład, jeżeli pojazd często podróżuje na niebezpieczne drogi, przewracając może wystąpić. Zazwyczaj amortyzatory działają źle, muszą być naprawione lub wymienione na nowe. Rzadko zdarza się, że tam jest zużycie Kontroli tuleje ramion. W tym przypadku pomoc jest zastąpienie tylko zespół dźwigni. Należy pamiętać, że w czasie wiosny staje się słabsza. Gdyby spadł należy zainstalować nowy. Jeśli to niedawno wystąpił naprawa zawieszenia, a następnie zaczęły pojawiać się wbić dokładnie sprawdzić cały amortyzator. Najprawdopodobniej były one słabo dokręcone nakrętki lub innego zużyte tuleje znajdujące się na wiosnę.

samochód Przeciążenie

Bardzo często, nie jest pukanie zawieszenia pojazdów, które są stale narażone na stres. Z tego względu pożądane jest, aby upewnić się, że eksploatacja samochodu miała miejsce w normalnych warunkach. Aby upewnić się, że w porządku, na przykład, dźwignie, należy całkowicie rozładować tylną oś. Diagnoza jest najlepiej przeprowadzić z wykorzystaniem otworu patrzenia. Przesuwanie zawieszenia w płaszczyźnie pionowej, można usłyszeć grzechotkę, a także inne dźwięki, które emanuje z niego. Ponadto w ten sposób możliwe jest dokładne ustalenie konkretnej lokalizacji uszkodzenia. Jeżeli samochód VAZ 2110 uderzeń tylnych nóg, że nie jest to znak, że jest w porządku. Najpierw sprawdzić załącznik.

Konstrukcja słupka C

Tył Przód składa się z dwóch głównych elementów. Po pierwsze, bezpośrednio teleskopowy amortyzator, który działa w obu kierunkach. Po drugie, ta sprężyna, jest montowany na obudowie amortyzatora. W dziesięć godzin – to konstrukcje nośne. Dźwignia pozwala normalizacji pracę całego zawieszenia. Konstrukcja ta składa się z zestawu broni, wsporniki, w których zlokalizowane są występami silentbloki, a także elementy łączące.

Demontaż stoiska

Aby zastąpić C-filary, trzeba trochę cierpliwości i narzędzi. Pierwszą rzeczą, którą trzeba całkowicie uwolnić bagażnik. Pozbądź się wszystkiego, co może zakłócać normalnego dostępu do miseczek w łuki. Pamiętaj, aby zdemontować tylne oparcie i musi być odłączony w czasie wsporników mocujących. Następnie można uzyskać dostęp do górnej części stojaka. Jest on dołączony do jednego punktu. Należy pamiętać, że najlepiej użyć specjalnego klucza po odkręceniu górnych nakrętek. Jeśli nie ma, trzeba oszukać trochę przytrzymać trzpień z przekręcając kluczyk do 6. Oczywiście, usunięcie tylnych słupków 2110 wygodny do przeprowadzenia za pomocą specjalnego narzędzia. Nakrętka jest odkręcona za pomocą klucza 17.

Następnie należy zainstalować na wiosnę specjalnym striptizerka. Teraz odkręca nakrętki i śruby na dolnym wsporniku. To wszystko, tylna zębatka jest całkowicie usunięte. Pamiętaj, aby umieścić w naprawie nowych pylników i strajkujących. Jeśli instalujesz nowy element trzeba zakupić wszystkich powyższych częściach sklepu. A teraz o tym, jak zainstalować tylną zębatkę 2110.

Instalacja rack

Aby zainstalować stojak na samochód trzeba będzie przesunąć trzpień do położenia końcowego. Należy zauważyć, że wiosna musi być zainstalowany na amortyzatorze oraz maksymalnej kompresji przy użyciu striptizerkę. Instalacja drążka amortyzatora w filiżance otworu. Po tym, górne mocowania przynęty nut. Dolny występ przymocowany do tylnej belki pojazdu. W ten remont się zakończy, nie zapomnij, aby dobrze dokręcić wszystkie śruby. Należy pamiętać, że przed demontażem istotny postęp w leczeniu wszystkich połączeń gwintowanych przenikliwe smar. Pozwala to na szybsze odkręcić nakrętkę. To możliwe z minimum czas spędzony zastąpić tylne kolumny VAZ 2110. „Kayaba” produkuje wysokiej jakości amortyzatory, które będą znacznie lepsze spływu.