566 Shares 4985 views

Podarte dżinsy – ponadczasowy styl

Oczywiście, jednym z trendów w modzie w tym sezonie – podarte dżinsy. Oczywiście, modele projektowe są bardzo drogie, ale nie zapominaj, że niektóre rzeczy są bardzo łatwe do tworzenia z ich rąk. Podarte dżinsy można zrobić w domu w zaledwie pół godziny. Aby to zrobić trzeba żadnych dżinsy, które mają wysoką gęstość. Letnie dżinsy lub izolowane modele, niestety, nie są odpowiednie. Należy również pisania noża i średniej wielkości, sklejka płaskie pole spod herbaty (używane do ochrony części nogawki spodni z przypadkowymi wycięć), kredy lub kawałek zwykłego mydła.


Istnieje wiele instrukcje jak zrobić zgrane dżinsy z rękami. Oferujemy najprostszy sposób. Aby zacząć jest określenie, który model chcesz dostać w końcu. Może być podarte dżinsy z głębokiego cięcia, lekko zużyte lub małe nacięcie.

Po pierwsze stosuje się kredę lub kawałek mydła w przybliżeniu miejscu, gdzie umieszczone zostaną nacięcia. Włóż sklejki wewnątrz nogę w miejscu, w którym złożony układ. Więc masz gładkich cięć i chronić tył nogi przed przypadkowym uszkodzeniem. Małe nacięcie, zawsze może być zwiększona. Po przecięciu, usuń przędz MD – nie wyglądają bardzo ładnie. Aby nitka nie wkradł dalej prizhgite lżejszych celów. Podarte jeansy z koronką wyglądać szczególnie oryginalny. Aby to zrobić, należy wybrać dowolny materiał koronki swojego wyboru i przyszyć je do niewłaściwej stronie nogi, gdzie będzie można zrobić nacięcia. W tym przypadku nacięcia wykonane są szersze.

Pamiętaj, że w przypadku korzystania z dodatkowego tkaninę najpierw robi nacięcie, a następnie zszywa kawałek tkanki z niewłaściwej stronie. Upewnij się, że szwy są gładkie i zadbane, nie mogą być widoczne na przedniej stronie. Jest również bardzo atrakcyjny wygląd nacięcia zdobione suwaki i przyciski. Takie części są zamontowane na tylnej stronie konwencjonalnych gwintów. Dać kobiecy wygląd, ozdobić podarte dżinsy z dżetów. Najlepiej nadaje klejące backed dżetów. Dołączone Takie kryształy po zastosowaniu nacięcia. Zamiast koronka kostium i innych tkanek. Najważniejsze, że mieszają się z ogólnym wyglądem rzeczy. Podobne metody można ozdobić nie tylko dżinsy, ale inne rodzaje rzeczy wykonane z drelichu.

Jak widać, aby zgrane dżinsy i każdy może. Nie zajmie dużo czasu i nie wymaga specjalnych materiałów. Najważniejsze – aby pokazać wyobraźnię i masz oryginalną rzecz własnego projektu.

Noszą te dżinsy najlepiej w sezonie wiosenno-letnim. Oni doskonale uzupełniają pochtalonki workach, ekosumki. Splot kilku bombki pasujące do stylu „hipisów” (mimo wszystko, jest to pierwsza subkultura zaczęli używać takich rzeczy). Podarte dżinsy są dobre, że ten sam stylowy wygląd z każdym obuwia – trampki, baleriny i buty na obcasie. Wielu nawet uda się nosić te dżinsy w biurze, z powodzeniem łącząc je ze ścisłą kurtki.