661 Shares 8140 views

Prostowanie włosów w domu: co trzeba wiedzieć

Paradoksalnie fakt, że te kobiety, które mają proste włosy, starają się uczynić je kręcone, a ci, którzy je mają kręcone i niesforne, robi wszystko, co możliwe, aby uczynić je prosto. Okazuje się, że ten sam popyt jako trwałej ondulacji i prostowania włosów w domu.


Z prostymi włosami jest dużo prostsze i łatwiejsze do mycia i stylizacji włosów. Aby wyprostować je w dłuższej perspektywie, można zwrócić się do fryzjera, gdzie procedury na podobieństwo trwałej ondulacji. Działając specjalnych środków chemicznych, włosy nawet najbardziej buntowniczy będzie prosto. Obecnie w sklepie można kupić specjalne zestawy i stworzyć własną prostowania włosów w domu. A jednak, w jednym głosem mówią, że styliści zrobić włosy chemicznego prostowania w domu jest bardzo niepożądane. Źle, aby postępowanie doprowadzi pogorszenie włosy, mimo wszystko, są dalekie od bycia najbardziej nieszkodliwe substancje chemiczne. Warto zauważyć, że nawet profesjonalny prostowanie – to wielki stres na włosy. Koniecznie po operacji jest konieczne do dokładnego oczyszczania i uporządkowania.

Prostowanie włosów w domu może być znacznie łatwiejsze, jednak i to robić częściej. Aby to zrobić, trzeba kupić w prostowania sklep utyuzhek. Ta opcja jest tańsza, a także uszkodzić włosy nie utyuzhek taką skalę. Mniej pieniędzy będzie musiał zapłacić za utyuzhek z metalowymi płytkami. Ale jeśli chcesz, aby spowodować mniejsze obrażenia na włosy, to lepiej kupić utyuzhek z płytek ceramicznych: są bardziej sparing prostuje włosy, ponadto mogą być częściej stosowane. Również w tym utyuzhek poprawiła funkcję regulacji temperatury, co pozwala uniknąć uszkodzenia termiczne do włosów.

Aby prawidłowo przeprowadzić prostowanie włosów w domu, konieczne jest użycie termoaktywna balsam lub aerozolu, który uratuje włosy przed przegrzaniem i uszkodzeniem.

Więc w jaki sposób prawidłowo wyprostować żelazka do włosów?

• Po pierwsze, trzeba umyć włosy szamponem. Umieścić na nich specjalne narzędzie do stylizacji włosów (z efektem rozjaśnienia i wygładzenia włosów). Następnie termoaktywna stosować balsam lub aerozolu.

• Suszarka osuszono, ale nie do końca: muszą one pozostać trochę mokro.

• Teraz jest utyuzhek materia: włosy na czubku stałej zapięciem i przedłużeniem rozpoczyna się od dołu. Aby to zrobić, należy wziąć jeden kosmyk grzywny i spędzić na niej utjuzhkom do pełnego wyprostu. Strand nie powinna być zbyt gruba, inaczej ciepło nie będzie mógł przejść przez nią i mieć wpływ. Prostowanie zrobione ze wszystkimi włosami.

• Ostateczna touch: dodać objętości. Aby to zrobić, należy podnieść zamki i posypać je spryskać głośność lub lakier.

Prostowania włosów w domu wymaga pewnych środków ostrożności:

– Nie prasować mokre włosy, ponieważ mogą one cierpieć. Mokre włosy mogą być prostowane jedynie w przypadku, jeśli użyć specjalnego lokówkę do równoczesnego suszenia i prostowania.

– ogrzewanie w temperaturze płyta do prasowania, nie powinna być wyższa niż 1200, nawet jeśli jest on przewidziany montaż i wyższej temperaturze.

– Nie można utyuzhek duże opóźnienie na tej samej sekcji włosy, musi być stale w ruchu.

– Niechciane włosy codziennie prostowania. Najlepszym rozwiązaniem – 2-3 razy w tygodniu.

– Jeśli podczas użytkowania prasowania został przypadkowo spalone włosy, prostując powinien natychmiast przestać. Po tym, uszkodzone końcówki nożyc i samego włosa wymaga intensywnej opieki. W tym czasie, zaleca się używać odżywcze maski i szampony.