205 Shares 3000 views

Iwan Rheon: filmografia, zdjęcia, życie osobiste

Iwan Rheon – młody aktor Okrzyki z Wielkiej Brytanii, zarządzanych przez 30 lat, aby stać się ulubieńcem publiczności. Talent, nadzwyczajne wygląd, czarujący uśmiech – te terminy dał wschodząca gwiazda żywe ról, należy pamiętać o publiczność i reżyserów. Więc, jakie filmy i serial telewizyjny aktor udało się zagrać, co wiadomo o jego przeszłości i teraźniejszości?

Iwan Rheon: nota biograficzna

Chłopiec, który musiał spróbować na zróżnicowanym zdjęć przegrany Simon i sadystycznego RAMSI Snou, urodził się w 1985 roku w rodzinie pracowników biurowych. Iwan Rheon zainteresowany scena będąc jeszcze uczniem elementarnych klasach, od czasu do czasu brał udział w szkolnych przedstawieniach. Decyzja, by stać się aktorem przyszedł do niego od razu, tak jak inne hobby: podróże, muzyka. Niespodziewanie jednak, dla rodziców i siebie po szkole wstąpił do Akademii Sztuki Dramatycznej, z siedzibą w Londynie.

Stając się jej absolwent Iwan Rheon powodzeniem w castingu do roli w musicalu produkcji „Spring Awakening”, który jest pokazany w jednym z teatrów stołecznych. Od udane role w produkcjach wykonaj jeden po drugim, młody człowiek staje się znany w kręgach teatralnych, został nominowany do nagrody honorowej. Nic więc dziwnego, że ma pragnienie, aby spróbować swoich sił w produkcji filmowej.

pierwszą rolę

Pierwsze pojawienie sięga początkującego aktora na 2004 ekranach, kiedy dostaje mniejszą rolę w popularnym serialu w tym czasie. Jednak prawdziwą sławę szukając Iwan Rheon dopiero po 7 latach, stając się jednym z głównych bohaterów telenoweli „Scum”, skierowany przede wszystkim do młodych ludzi. Jego postać – nieśmiała przegrany, który okazał się być w liczbie młodocianych przestępców, ma nadprzyrodzony dar. Aktor Iwan Rheon, którego zdjęcie na obraz Szymona widać poniżej, jest zaangażowany w filmie przez 3 sezony. Następnie decyduje się opuścić projekt i skupić się na dalszym rozwoju.

„Wielki” film gwiazdy również Iwan Rheon. Filmographie obejmuje pracę w takich filmach jak „Liberator”, „Dikiy Bill”, „oporu”.

Filmowanie w „Grze o Tron”

2012 oznaczone aktorem nie jest jedynie zaproszeniem do gry w filmie „Liberator”, ale także pomyślnie przeszła casting do roli w „Grze o Tron”. Pierwotnie był on przeznaczony do wcielenia wizerunku jednego z głównych bohaterów popularnej telewizyjnej sagi – Dzhona Snou. Jednak drobna postać Ramsi Snou stała się rola, którą ostatecznie otrzymał Iwan Rheon. Zdjęcie aktora w obrazie można zobaczyć poniżej. Po raz pierwszy widzowie zobaczył wschodzącą gwiazdą na początku trzeciego sezonu uznanego projektu telewizyjnego.

Ramsi Snou – syn bękarta lorda Boltona. Kiedy aktor jest proszony o naturze jego charakteru, opisuje go jako maniaka, odbieranie przyjemności z fizycznym cierpieniem innych. Obrazowo nieadekwatności Ramsey pojawia się w scenach, gdzie szydzi więźnia Theon, żonę Sanz. Krytycy i fani serii zauważyli jak dobrze młodzieniec zdołał przekazać obraz swojego bohatera, który nie lubi w swoim rodzaju.

Fani będą mogli zobaczyć swojego ulubionego aktora w 6. sezonu „Game of Thrones”, a on nadal pojawiać się w serialu.

życie osobiste

Pomimo wyboru zawodu, Rheon nie zamierza porzucić drugą pasję, którą jest muzyka. Przez kilka lat przebywał w grupie uczestników przekonania, jednak pożegnał się z nią w 2010 roku. Po premierze w grupie, gdzie pracował dla solisty, Ivan tworzy swój własny projekt. W tej chwili są przyznawane dla publiczności na dwóch płytach. Co ciekawe, jest on autorem wszystkich piosenek w ich obrębie. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę, że chłopiec jest zainteresowany pisać piosenki w wieku 16 lat.

Wielu aktorów jak dziennikarzy do nieujawniania najdrobniejsze szczegóły swoich powieściach, ale żaden z nich Iwan Rheon. Prywatne życie gwiazdy przez wiele lat pozostaje „za kulisami”, konsekwentnie odmawia odpowiedzi na pytania z nim związane. Wiadomo jedynie, że aktor nigdy nie był żonaty i ma dzieci.

Reon Ivan właśnie skończył 30 lat, nie przestaje być aktywnie usunięte, więc fani mogą bezpiecznie nadzieję na jasnych nowych projektów związanych z wschodzącą gwiazdą.