591 Shares 1772 views

„Spiramycyna” lek. Instrukcje użytkowania

„Spiramycyna” lek należy do kategorii antybiotyków makrolidowych. Lek może działać bakteriostatyczne, w wysokich dawkach wykazuje działanie bakteriobójcze. Środki hamuje proces syntezy w komórkach czynników zakaźnych. Lek może gromadzić się w komórkach bakteryjnych w wysokich stężeniach. Lek „Spiramycyna” (odpowiedź ekspertów potwierdzić) nie stymulujący wpływ na ruchliwość przewodu żołądkowo-jelitowego. Podczas stosowania leku jest zmniejszenie ryzyka przeniesienia toksoplazmozy z nienarodzonego dziecka ciężarnej kobiety. Narzędzie ma wpływ na ciężkość choroby u zakażonego płodu już.


medycyna „Spiramycyna”. Instrukcje użytkowania. powołanie

Lek zaleca się toksoplazmozą w trakcie ciąży (jako medycyny alternatywnej). Środki wskazany zmian bakteryjnych (jako lek w drugim rzędzie), wywołane przez drobnoustroje o czułości niego. Oznaczeniami to zapalenie płuc ambulatoryjnego (w tym jego nietypowe), przewlekłe zapalenie oskrzeli (w zaostrzenia), anginę, zapalenie stawów, zapalenie zatok, zapalenie kości, zapalenie ucha. Przygotowanie „Spiramycyna” Aplikacja użytkownika pozwala wykorzystać w patologiach przenoszonych drogą kontaktów seksualnych (rzeżączka, kiła, narządów płciowych chlamydią po połączeniu ich manifestacji) o różnym charakterze zapalenie cewki moczowej, zapalenie gruczołu krokowego, Extragenital chlamydia. Zalecane narzędzie w ropowicy, ropni, zakażonych zapaleniem skóry, uszkodzeń róży i innych dolegliwości skórnych. Lek jest przepisywany w zapobieganiu zapalenia opon mózgowych u osób, które były w kontakcie z pacjentami z nie więcej niż dziesięć dni przed hospitalizacją. Lek jest wskazany do stosowania w zapobieganiu ostrego przedmiotu, reumatyzm, leczenie bakterii błonicy i krztuścowi.

„spiramycyny” środki. Instrukcje użytkowania. Przeciwwskazania

Nie zaleca się stosowania leku w przypadku nadwrażliwości podczas laktacji. Nie przepisywać leku dzieciom w postaci wlewu dożylnego. Ostrożnie eksponat w niewydolności wątroby lub niedrożnością dróg żółciowych.

Lek „Spiramycyna”. Instrukcje użytkowania. skutki uboczne

Na podstawie stosowania leku mogą wystąpić nudności, świąd, wysypka i inne reakcje alergiczne skóry, biegunka, zwiększenie aktywności fosfatazy zasadowej i ALT (w rzadkich przypadkach). Negatywne skutki obejmują bolesność w miejscu wstrzyknięcia dożylnego. U niektórych pacjentów (bardzo rzadko) jest ostra okrężnicy, trombocytopenię, zapalenie wątroby (cholestatyczne), uszkodzenie błony śluzowej jelit, wrzodziejącego zapalenia przełyku. Jeśli wystąpią skutki uboczne stosowania leku jest zatrzymany.

schemat dawkowania

Przypisywanie dorosły 3-6 mln jm dwa razy dziennie lub co 1,5-3 mln jm trzy razy. W kontekście ciężkich zakażeń, dawka może być zwiększona do 6-7,5 milionów IU dwa razy dziennie. Niemowlęta lek podaje się zgodnie z masy indywidualnie.

medycyna „Spiramycyna”. Instrukcje użytkowania. cena

Koszt leków w aptekach wynosi od 166 rubli.