730 Shares 8565 views

Jak korzystać z prywatnego gabinetu klienta Mosenergosbyta?

JSC „Mosenergosbyt” – jedna z największych firm świadczących usługi w zakresie dostaw energii elektrycznej dla klientów indywidualnych w Moskwie i regionie moskiewskim. Pomimo już ogromną liczbę klientów, doskonałej jakości usługi, długoterminowe popularności i doświadczeniu, firma kontynuuje poprawę, oferując swoim klientom nowe, zaawansowane usługi, dzięki czemu współpraca jeszcze bardziej wygodne.


Konto osobiste z JSC „Mosenergosbyt”

Użytkownicy są już około dwóch milionów ludzi. I tak ogromna figura tam celowo. Na Koncie Osobistym strona główna ogromnymi literami zdobi napis: „Oszczędność czasu i pieniędzy” I nie są to puste słowa. Konto osobiste „Mosenergosbyt” (LRC) – jest coś, co z pewnością pomoże dokonać zarówno w pełni. W jaki sposób? Jesteś pewien, że będzie od razu zrozumieć, w jaki sposób wejść do niego, używając ich osobisty login i hasło.

Zarejestruj LRC

Aby uzyskać dostęp, musisz przejść przez dość złożonym i szybkiego procesu rejestracji. Do tego trzeba albo pokwitowanie „Mosenergosbyt”, telefon komórkowy lub dostęp do wiadomości e-mail. Strona internetowa – Konto osobiste „Mosenergosbyt” – zawiera duży przycisk z napisem „Zarejestruj się”. Kiedy po raz pierwszy wprowadzić konieczne jest prasą. Wybór metody rejestracji – na adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego, otrzymasz na karcie, które chcesz wypełnić pole, informacją, za które jest pobierana z istniejących wpływów: numer konta i jednostkę rachunkowości, a także numer telefonu komórkowego lub adres e-mail , Kiedy wszystko, co jest wymagane, a następnie kliknąć przycisk „Dalej”, otrzymasz hasło, aby wejść, i że będzie zakończyć rejestrację. Teraz ty – może pełne wykorzystanie ich właściciel i konto osobiste „Mosenergosbyt”. Wróć do strony głównej i wprowadź swoją nazwę użytkownika, który jest Twój adres e-mail, numer telefonu lub osobiste konto i hasło.

Możliwość gabinetowe

Jak powszechnie wiadomo, „Mosenergosbyt” usługi firmowe, konto osobiste dla klientów prywatnych, które uważamy, opłata według liczników energii elektrycznej, zainstalowane w każdym mieszkaniu, domu, i tak dalej. Co robimy co miesiąc, chcąc zapłacić za usługę? Cieszący licznik, wpisać je w książce, wydanej przez organizację usług, niezależnie obliczyć ilość zużywanej energii, obliczyć jego wartość i udać się do banku lub na pocztę stanąć w kolejce, aby dokonać płatności. Lub płacą nam za uprzednio wystawione rachunki, prawdziwa płacąc dodatkową kwotę na rok. Cóż, w zasadzie nic skomplikowanego, jak zwykle, ale w inny sposób?

Okazuje się, że jest teraz całkiem możliwe do zrobienia bez marnowania czasu w kolejkach. Ponadto należy wziąć pod uwagę koszt świadczonych usług, boi się popełnić błąd w jego kosztów, też nie jest konieczne. Wszystko to można zrobić bez wychodzenia z domu, korzystając z Konta Osobistego „Mosenergosbyt”. Daj licznik, naciskając odpowiedni przycisk. Na tej podstawie będzie naliczana zgodnie z rzeczywistością. Go zapłacić bez prowizji natychmiast bez wychodzenia z prywatnego gabinetu. Dodatkowo, masz teraz okazję poznać stan swojego konta, przejrzeć swoje wydatki na energię elektryczną, a jeśli jakieś dane, które nie rozumieją, nakazał szczegóły konta, które będzie odzwierciedlać wszystkie opłaty i płatności za zainteresowanie masz czas. A nawet, że nie wszystkie możliwości. Można zamówić w celu uzyskania rachunki za energię elektryczną poprzez e-mail, dowiedzieć się aktualnych taryf, Order JSC „Mosenergosbyt” jesteś zainteresowany usługą.

Aplikacja mobilna

Smartfon wyposażony w systemy operacyjne iOS i Androida, istnieje aplikacja mobilna „Mosenergosbyt”, który pozwala na korzystanie z niemal wszystkich funkcji konta osobistego. Bardzo wygodne, aby nie trzeba pamiętać lub zapisywać odczyty liczników i wysyłać je bezpośrednio do usługodawcy, w momencie wycofania. Aplikacja mobilna dostarczy niezbędnych informacji, skontaktuj się z obsługą klienta „Mosenergosbyt” zapłacić albo otrzymać najnowsze informacje w dowolnym miejscu.