886 Shares 3905 views

Elegancki przystojny – Dog niemiecki

Elegancja, arystokracja, wspaniałość i piękno – pierwsze przymiotniki, które przychodzą do głowy człowiekowi usłyszeć frazę „Wielki Duńczyk”. I rzeczywiście, stają się pewni, długie mocne nogi, głowy, przypominający antyczne posągi wdzięku, rasa ta jest izolowana od mas. Dog niemiecki różni playfulness i mobilności, jak ta rasa jest dość łatwe do oswojenia, nie wspominając fakt, że ten gigant jest w stanie stać się wielką strażnika i ochroniarza. Mimo swojej wielkości, ten pies jest bardzo miłujący wobec małych dzieci i zwierząt.


standardowe Duńczyk

Wielki Konstytucja Dane powinny być suche, silnie umięśnione, kręgosłup – dobrze rozwinięta, a skóra – elastyczne, ale nie uginać, tworząc fałdy.

Wysokość kłębu mężczyzn powinny przekraczać 80 centymetrów samic standardowe poniżej 10 cm. Sacrum w obydwu płci musi być niższa niż w kłębie do kilku centymetrów. O ile dymorfizm płciowy, jest dość wyraźne: mężczyźni są większe i masywniejsza.

Waga psów waha się od 54 do 90 kg dla mężczyzn i od 45 do 65 kg w przypadku samic.

Głowica jest znacznie wydłużony, przy charakterystycznej ostrego przejścia czoła do nosa. Szczęki rozwinięte, ale nie wypukłe. Oczy są ciemne, migdałowe w kształcie mieć.

Istnieje kilka podstawowych kolorów wełny: czarny, żółty (w zależności od koloru ochry do jasnobrązowej), marmur (kolor na bazie śnieżnobiałej z umieszczonym na korpusie czarne plamki), makrele (płowa czarne paski), niebieskim (szare, stal, mysz).

Włos jest krótki, gęsty, bez podkładu.

Ogon jest wysoki, miecz, ścieńczenie od podstawy do wierzchołka.

Funkcje prowadzenia

Dog niemiecki – to pies społeczne, dlatego że dobrze dogaduje się z dziećmi w rodzinach. Jednak należy pamiętać, że oprócz tej rasy wymaga specjalnego traktowania. Po pierwsze, szczenięta Dogiem, ale jak dorosłe psy potrzebują specjalnej diety i niektóre ćwiczenia fizyczne, nie wspominając o konieczności ścisłego monitorowania ich stanu zdrowia. A po drugie, przedstawiciele tej rasy wymaga stałej uwagi przez właściciela, zgodnie z którym w przypadku nieprzewidzianej separacji będzie bardzo tęsknić.

Dog niemiecki idealnie podatne na oswajanie, ale jest to bardzo trudne do wytrenowania. Dobrze zaprojektowany program szkoleniowy może przygotować psa do niemal każdego rodzaju działalności. Jednak najlepszym niemiecki pies przejawia się jako człowiek straży i jego własności.

Chciałbym powiedzieć kilka słów na temat poglądów ludzi z agresywnym charakterem przedstawicieli rasy. Absolutnie każdy pies, niezależnie od jego wieku, wielkości i pochodzenia, mogą stać się niewystarczające w stosunku do osoby w wyniku niewłaściwego podejścia do rodzicielstwa lub nadużycie stosunku do niego. Nawiasem mówiąc, niewyjaśnione agresja w charakterze psa, jak i jego tchórzostwo, może spowodować dyskwalifikację z wystawy. Podsumowując wszystko, co napisano powyżej, chciałbym dodać, że tylko właściciel psa zależy od tego, czy będzie to świetny towarzysz pies niemiecki, prawdziwym przyjacielem i niezawodnym obrońcą.