278 Shares 7450 views

Jak w "GTA: San Andreas" zatrudnić gang? Co to jest reputacja?

„GTA: San Andreas” – to jest po prostu niewiarygodnie ekscytujące i spektakularne, że gra podbił miliony użytkowników. W niej znajduje się również przyzwoity historia i wspaniałe miasto dla fripleya, a co najważniejsze, to ogromna szansa, że można realizować bez większych kłopotów. Jednym z najbardziej interesujących i atrakcyjnych szansą dla graczy jest możliwość wynajmu całego zespołu, który będzie za tobą i pomóc we wszystkich swoich przedsięwzięciach. Nie każdy jednak wie, jak „GTA: San Andreas” zatrudnić gang. To, co zostanie omówione w tym artykule.

Co to gang?

Tak więc, zanim zrozumiesz jak „GTA: San Andreas” zatrudnić zespół, trzeba dowiedzieć się, czy jest to potrzebne. W związku z tym trzeba demontować w szczegółach, który stanowi zespół w grze. W rzeczywistości, wszystko jest dość prosta: można wypożyczyć niektóre postacie w grze, więc dołączyłeś. Doprowadzi to do tego, że będzie podróżować po mieście, a gang będzie za tobą. Jeśli zaczniesz strzelaninie, rabunku lub jakiegokolwiek innego działania, wtedy nie trzeba rozkręcić to sam, członkowie gangu zawsze cię wspierać. Warto też wspomnieć, że zaczną strzelaninie gangów wroga, jeśli się zbyt blisko nich. W ogóle, gangu – to twoja dodatkowa siła uderzenia, więc porzucić taką możliwość na pewno nie jest tego warta. W związku z tym, trzeba pogodzić się z faktem, że w „GTA: San Andreas” zatrudnić gang: szkoda z tego nie będzie żadnych, ale wystarczająco dobry.

reputacja

Jeśli zastanawiasz się, jak „GTA: San Andreas” zatrudnić zespół na samym początku gry, niestety nie dostać dobrą odpowiedź dla Ciebie. Faktem jest, że początkowo nie można nic zrobić w tym kierunku: aby pierwszy z członków gangu, trzeba zdobywać punkty reputacji. Można je otrzymać przez przepuszczenie zarówno fabuły i cele drugorzędne, a także atakowanie członków innych gangów, psując ich własności, porwanie lub wysadzenie samochodów i tak dalej. Więc będzie można zarobić punktów reputacji, a im więcej ich, tym lepiej dla gangu. Równolegle do tego, będziesz otrzymywać powiadomienia, które będą powiedział, ilu członków gangu można już wynająć. Więc nie trzeba „GTA: San Andreas” modę, aby zgromadzić imponującą zespół, po prostu trzeba grać ostrożnie i przeprowadzić niezbędne czynności.

proces zatrudniania

Teraz nadszedł czas, aby porozmawiać bezpośrednio o procesie zatrudniania postacią w gangu. Jest to jeden z najciekawszych momentów gry „GTA: San Andreas”, a jednocześnie jednym z najprostszych. Tak, trzeba szukać tych znaków można zatrudnić w ogóle. Zobacz ich nie będzie tak trudne. Noszą jasne zielone elementy ubioru: kurtki, koszule i tak dalej. Idąc do takiego charakteru, można nacisnąć klawisz G, a jeśli masz wystarczająco dużo reputacji, wówczas postać będzie z wami i będzie zawsze za tobą.

Kod dla gangu

Oczywiście, nie każdy chce czekać kilkadziesiąt godzin, aby zarobić reputację, aby zakończyć zespołu. Ten problem można rozwiązać za pomocą specjalnego kodu oszukiwać. Jeśli w trakcie gry wpisać kod OGXSDAG, niezależnie od swojej reputacji, będziesz miał maksymalną liczbę dostępnych gniazd dla członków gangu. Wszystko, co musisz zrobić – jest chodzić po ulicach miasta i zbierać tych członków, przechodząc do każdego znaku w zielonej i naciskając odpowiedni przycisk. Oczywiście, aby osiągnąć wszystko o wiele bardziej interesujące, ale jeśli pośpiechu, można użyć tego poręczne i oszukiwać kod.