244 Shares 2587 views

Słownik nałogowiec, lub Co to jest „Shala”

Dzisiaj, wyrażenia i słowa młodych ludzi może wykonywać tysiące interpretacji i znaczeń. Mówimy o slangu młodzieżowego, który w dzisiejszych czasach nabył ogromną popularność i jest szeroko stosowany. Wynalazł własne słowa i wyrażenia używane w mowie wielu stowarzyszeń młodzieżowych. Werbalne nowotwory charakteryzujące się dużą liczbą grup młodych ludzi, którzy koncentrują się wokół czegoś. Dziś skupimy się na tym, co jest „Shala” i którzy wykorzystują ten slang słowo.


„Narcotic” Słownik

grup młodzieżowych, którzy używają narkotyków są w pełni świadomi, że takie „Shala”. To słowo uzależnionych powszechnie zwany podstawowy surowiec używany do narkotyków. Słowo „Shala” oznacza zwykłe marihuany.

Marihuana – zestaw substancji psychoaktywnych, które działają na umysł, które pochodzą z konopi. Brytyjscy lekarze Badania wykazały, że Shala zajmuje jedenaste na szkodliwość na liście najbardziej szkodliwych narkotyków. Przeprowadzone analizy chemicznej wykazały, że marihuany jest złożony, zawierający więcej niż czterech pierwiastków, które są sześćdziesiąt psychotropowe. Dlatego słowo „Shala” jest często używane w kręgach Zakręcony, ponieważ jest ona dostępna i stosunkowo niedrogie.

Shala lub marihuana

Marihuany, istnieje wiele nazw slang jak „Bang”, „konopie”, „Ganj” „sharas”, „Shala” i innych. W jaki sposób i kiedy zostaną one wykorzystane w mowie to zależy od siły oddziaływania na organizm człowieka, mają w tej chwili. Więc Bhang jest tani lek, który jest pobierany z suchych łodyg i liści konopi. Ganj otrzymano z kwiatostanów roślin żeńskich jest dwukrotnie silniejszy Banga i sharas i haszysz – czystej żywicy, dostatecznie silny lek.

Najczęściej mowa shaloy niskiej jakości marihuanę, która zawiera małe ilości tetrahydrokannabinolu (środki psychotropowe). Czasem, gdy zapytał, co „Shala” uzależnionych odpowiedzi, że to jest prefabrykowana z haszyszu. Zresztą Shala oznacza dowolny marihuany, którą suszy się i rozdrobnionej konopi.

działanie marihuany

Tak więc, jeśli marihuana – jest wysuszona trawa, logiczne jest założenie, że palenie to. Kiedy efekt palenia następuje natychmiast i trwa do czterech godzin. Jeśli gotowane konopi „mleko”, która jest przyjmowana doustnie, efekt pojawia się w ciągu godziny i trwa dłużej niż w ciągu pięciu godzin.

Człowiek, który wie, co Shala i zabrać go, przeżywa stan euforii, odprężenia i lekkiej drzemki. W tym stanie jest zwiększona wrażliwość na postrzeganie barw i dźwięków. Bardzo często ludzie zaczynają zobaczyć krajobrazy, zdjęcia, słuchać piosenek Shala, czytać literaturę egzystencjalny. Świat jest postrzegany inaczej. Nie zwiększa towarzyskość, wesołość, czasem gadatliwość. Agresywność całkowicie znika, staje się spokojny.

Jeśli lek został przyjęty wraz z alkoholem, a następnie jego wpływ inaczej. Zatem osoba zaczyna odczuwać poczucie paniki, negatywnych emocji, niepewność, lęk, dezorientacja. Na języku slang to brzmi jak „siad na zdradę.” Aby zatrzymać takiego stanu może być szklanka gorącej słodkiej herbaty.

Znaczenie słowa „Shala”

Tak więc, „Shala” jest używany najczęściej w Zakręcony kręgach. Tzw suszone konopie, którzy zużywają członków tych społeczności. Teraz wiemy, że znaczenie słowa „Shala” do slangu młodzieżowego. Ale to jest również w języku literackim. Na przykład, oznacza surowy fig. Ponadto, nazwa starożytnej sumeryjskiej bogini, opiekunka rolnictwa i zboża. Ale dzisiaj, na tej bardzo niewiele osób wie, i pamiętać, bo wszyscy młodzi ludzie zwykli postrzegać słowo „Shala” w nieco inny sposób …