867 Shares 8929 views

Sałatka z grzankami – szybkie i bardzo oryginalna

Sałata z grzanki można wytworzyć, mający co strony minimalnego zestawu składników. W zależności od składu może się bardzo oryginalne. Jest miejsce, aby pokazać wyobraźnię, a nawet do pewnego stopnia kreatywności. Przygotuj Sałatka potrzeby tylko przed podaniem, więc tylko lekko namoczone krakersy z sosem i warzyw.

Przepis na to danie jest tak prosty, że można go otrzymać, gdy goście są już na progu. Wziąć ser, lepiej niż którykolwiek z durum, a jego trzy na tarce. Formowania na warstwie talerza nich. Następnie drobno cięte pomidorów i umieścić je na wierzchu serem. Teraz kolej na grzanki. Możesz wziąć każdy, ale tylko z czarnego chleba. Polać sałatkę z grzankami i naczynia majonezu udekorować zielenią. Podawać natychmiast. Jest to świetna przekąska, która zachwyci Twoich gości.

Sałata z grzanki można wytwarzać z wątroby dorsza. Aby to zrobić, możemy wyciągnąć wątrobę banków i pokroić w kostkę. Dodając pięć jajka na twardo, w plasterkach i pokrojone w kostkę. Teraz można wlać grzanki z białego chleba i dodać sól i pieprz wszystko. Sałatka ubrany z majonezem i podawane na stole.

Sałatka z kurczaka z grzankami przygotowujących się nieco dłużej ze względu na fakt, że konieczność dokonania pre-gotować kurczaka. Po tym moim sałaty i rozerwać je na mniejsze kawałki. Dodaj do nich plasterki kurczaka. Ugotować na twardo i pokroić i również rozprzestrzenił się na sałatki. Teraz, wymieszać majonez, grzanki i posiekane lub przekazywane za pośrednictwem specjalnej prasy czosnku. Sypem pieprz i sól do smaku. Wlać sos do sałatki i wymieszać wszystko. Podawać jako brzuszków nie stają się miękkie.

Sałatka z grzankami różni się tym, że nie można przygotować z wyprzedzeniem. Przynajmniej, krakersy dodać tuż przed podaniem. Ale jest to rekompensowane przez jego szybkość przygotowania i prostej technologii.

Grzanki do sałatek, można przygotować samemu. Wziąć bochenek i pokroić w kostkę. Następnie smażyć na patelni z niewielką ilością oleju roślinnego. Teraz przygotować sałatkę z kurczaka z grzankami, które zgłosiły się. Weź filet z kurczaka i pre egootvarivaem. Następnie, po schłodzeniu, pocięte na małe kawałki. Ser cięte także do średnich kostkę. Teraz trzeba mieszać z kurczaka, grzanki, ser i kukurydzy w puszkach. Sól i pieprz dodać dowolny opcjonalne. Ubrany z majonezem Sałatka z grzankami.

Oto kolejny przepis na proste sałatki z dodatkiem krakersów. Weź słoik puszkach fasoli i puszkę kukurydzy. Dodaj do nich słoik marynowanych grzybów, które trzeba wyciąć na połówki lub mniejszy. Teraz szlifować świeżą kolendrę i wlać do sałatki. Przynajmniej dodać grzanki. Ta sałatka może wypełnić z oliwek lub olej słonecznikowy.

Bardzo szybka sałatka z marchwi i grzankami. Trzy marchew na tarce i dodać do niej czosnek, który przekazywany jest za pośrednictwem prasy. Następnie wlać paczkę chipsy z czarnego chleba. Napełnić dowolną sałatkę z majonezem i dobrze wymieszać. Następnie służyć. Szybkie i smaczne przekąski.

Zamiast tego można użyć dowolnego z kurczaka gotowane mięso lub wędzone. Pokroić kiełbasę w kostkę i dodać do niej trochę kukurydzy, grzanki i zioła. Wszystko miesza się i wlać majonezu.

Jeśli trochę trudniej receptury, można użyć więcej składników. Weź boczku wędzonego mięsa lub i pokroić w kostkę lub paski lepiej. Dodając do niego plastry tak, jak ser, jajka, krakersy, smażone grzyby i czosnek. Wszystko ubrany z majonezem i posypać posiekanymi ziołami żadnej.

Prawdopodobnie widziałeś tę sałatkę z grzankami odbywa się szybko i łatwo. Można go otrzymać z dostępnych na rynku produktów. Teraz musimy spróbować zrobić sałatkę na jednym z proponowanych przepisów i traktować swoich bliskich.