273 Shares 1362 views

Ptaki Red Book of Russia. Lot nadziei

Niestety, niektóre z tych zwierząt, w tym drobiu Rosja, są teraz na skraju wyginięcia. W związku z tym, Światowej Unii Ochrony Przyrody w 1963 roku zdecydowano się utworzyć tzw Red Book, składający się z uwagami listy reliktowych zwierząt, jak i roślin i grzybów. Ministerstwo Zasobów Naturalnych i Ekologii Federacji Rosyjskiej wydał publikację. Więc w tym artykule interesuje nas ptaki rosyjski Red Book.

Złote Orły – największe orły na świecie!

Berkut to chyba jeden z najbardziej znanych ptaków drapieżnych, reprezentujący rodzinę ptaków jastrząb. Ponadto, jest to największe orły na świecie. Niestety, są one „znany” nie tylko ze względu na jego popularność, ale z niewielką liczbą … Golden Eagles – jest drapieżny ptak rosyjski Red Book.

Ostatnio orły zniknął z wielu regionów naszego kraju, gdzie były one wcześniej mieszkał na początku XX wieku. Przyczyny tego – masowa eksterminacja ludzi ptaka, urbanizacji terenów dla tych lub innych potrzeb gospodarstwa domowego. Co ciekawe, Międzynarodowa Unia Ochrony Przyrody i nie bierze pod uwagę te mięsożerne jako gatunek na skraj wyginięcia.

"Flight of Hope". żuraw biały

W niektórych przypadkach, ptak rosyjski Red Book – jedynym zwierzęciem na świecie. Na przykład są to syberyjskie Dźwigi, żurawie lub białe. Występują one w dolnym biegu rzeki Ob, w zachodniej Syberii, Jakucji oraz w zlewni Kołyma, Alazeya i Yana. Obecnie ich liczba wynosi około 3000 osób.

Niestety, populacja żurawi syberyjskich Zachodnich białych spadła do 20 zwierząt, które, oczywiście, stawia je na krawędzi wymarcia. Wysiłków w celu zachowania liczby żurawi syberyjskich dokonano już w latach 70-tych. W 2006 roku ornitolodzy i inni naukowcy zbudowali 5 nowoczesnych trikes, z których możliwe było wysyłanie syberyjskich żurawi w długim locie.

Trike – rodzaj „przywódców” opakowanie, a następnie a następnie białe żurawie. Wtedy ptaki pochodzą z Yamal przynieść Uzbekistan. Nie byli w stanie połączyć dzikie żurawie szary, iść z nimi na zimę.

Dokładnie taka sama próba została wykonana w 2012 roku i przeszedł z osobistym udziałem prezydenta Władimira Putina w Rosji. Pakiet składający się z sześciu żuraw biały, ponownie zredukowana do szarych kuzynów, ale ci w ostatniej chwili nie zostały one przyjęte.

Ptaki Red Book of Russia. sowa

Sowy w naturze może być zarówno koczownicze i osiadłe ptaki. Uważało się w rosyjskich lasów i pól, w stepy i góry. Wolą gniazda w opuszczonych lasów i obszarów dzikiej przyrody. Niestety, pod koniec XX wieku liczba sowy gwałtownie spadła w Rosji. Teraz – Russian Red Book ptaków. W związku z tym, rezerwaty przyrody i rezerwatów przyrody zostały stworzone dla nich, która przeprowadziła szereg działań mających na celu ochronę tych ptaków.

Ussuri Dźwigi: reliktowe ptaki

Red Book of Russia (książka zdjęcie znajduje się poniżej) zawiera nie tylko małe ale reliktowych gatunków ptaków. Należą do nich na przykład dźwigi Ussuriysk. Ich druga nazwa – żurawie japońskie lub mandżurski.

Są to największe przedstawicieli wśród wszystkich istniejących dźwigów na świecie. Ich dom – na Dalekim Wschodzie. Biały Żuraw jest szeroko rozpowszechniony w zdecydowanej nizinnej Chanka, w dolinach rzek Primorye i południowej Chabarowsk Territory.

W związku ze stałym ludności poszczególnych regionów Dalekiego Wschodu, miejscowy drenaż bagien i orki białe żurawie w ogóle stały się gatunki reliktowe. Niestety teraz je znaleźć w przyrodzie może być bardzo rzadkie, a także informacje na temat miejsc lęgowych tych ptaków gigantów na Dalekim Wschodzie – są rozczarowujące.

154 shares 9337 views
Popularny owoc Thai
580 shares 9954 views