316 Shares 3863 views

Rozumiemy w kategoriach mody: jakie jest skrzydło

Jeśli nie jesteś szczególnie zmartwiony wyglądem, najprawdopodobniej nie będzie w stanie zrozumieć różnych typów pasów. Inną rzeczą są kobiety mody. Wszyscy są zainteresowani! Możesz poprawić swój wizerunek i nauczyć się czegoś nowego. Na przykład, czy wiesz, jaki jest skrzydło? Jak różni się od konwencjonalnego pasa? Zastanówmy się.


Jak on wygląda?

Jeśli wziąć szeroką klapę tkaniny lub cienką chusteczkę, zawiąż ją wokół pasa, a następnie otrzymasz skrzydło! Jest to szeroka i wielowarstwowa taśma. Wcześniej był to szczegół męskiej toalety. Wiążą swoje zewnętrzne szaty. To było czysto praktyczne Wynalazku. Faktem jest, że przyciski w dawnych czasach były drogie i rzadkie. Klasa chłopska często nie kupowała ich (nie pisaliśmy innych elementów złącznych, ich tam nie było). Okazuje się, że odpowiedź na pytanie co jest skrzydłem, jest bardzo dziwna. Jest to pierwsza klamra, która służyła do utrzymywania zewnętrznej odzieży w pozycji otwartej i odsłaniającej ciało!

Sash: znaczenie słowa

Jest to związane z językiem tureckim według pochodzenia. Przetłumaczone w jego obecnym znaczeniu. Oznacza to, że skrzydło to pas lub szeroki warkocz. On nie ma innego znaczenia. Ale jest wiele odmian sashes. Używano ich nie tylko do zabezpieczenia ubrania przy niskich temperaturach. Saszetki wciąż służyły jako ozdoby, a czasem kieszonki. Pamiętaj, że w literaturze Kozak zamknął rękawiczki na kushchak? To tam można było spakować inne małe (a nie takie) rzeczy, aby nie dopuścić do noszenia. Był też topór i inne narzędzie potrzebne do pracy poza domem w zimie. Okazuje się, że skrzydło to bardzo funkcjonalny produkt, którego współczesne kobiety nie pamiętają. Cóż, teraz załadujemy pasek, kiedy każdy urok i kieszenie pod ręką i siatkę?

Nowoczesne skrzydła

Paski odgrywają teraz rolę dekoracji. W tym przypadku używane są ich wygląd i lokalizacja. Szeroki pas może podkreślić smukłość rysunku i pociągnąć ciało wokół talii. W tym samym czasie, co jest skrzydłem w starym znaczeniu słowa, dawno zapomniano. Tak więc taśma jest wywoływana z każdego materiału, szerokiego i nie bardzo. Jego główna różnica od innych: kilka warstw lub opcje wiązania. Oznacza to, że zwykły pas jest związany lub zapięty za pomocą zapięcia, a następnie pas ma zmienność. Można je wiązać w trzech warstwach i można je mocować wielkim łukiem lub różą. Jest to narzędzie do odrębnego gry o smaku i fantazji. Jakiś czas temu była haftowana lub ozdobiona frędzlami skrzydło. Szczególny powrót do historycznych korzeni. Specjalną elegancją jest ręcznie robione skrzydło. Mogą być wykonywane samodzielnie lub tylko na osobistych wystawach!