517 Shares 1639 views

Barbershop – co to jest? Przegląd, usługi, opinie

Zna nas wszystkich fryzjerów już dawno wyszły z naszego życia, a mało gdzie można spotkać taki znak. Zostały one zastąpione przez salonów kosmetycznych, gdzie większość usług zawsze była przeznaczona dla kobiet. Dla mężczyzn pozostał w pokoju najlepszych ludzi, a zazwyczaj klient był zadowolony ze standardowym fryzury, fryzjer stworzyć uniwersalną ręce. I teraz dużych miastach kraju, a za nimi, a małe miasteczka, zalane Barbershop, tj fryzjerskie dla mężczyzn. Widzimy, co jest takiego specjalnego za słowem „Barbershop”.


Co to jest

Słowo to całkiem niedawno pojawił się w naszym słownictwie. W tradycyjnym sensie Barbershop – salon fryzjerski lub fryzjera dla mężczyzn, jak powiedziałem wcześniej. W rzeczywistości, to jest klub dla mężczyzn, gdzie jest często tworzone dość brutalne lub hipster wystrój. Czekając na swoją kolej, może być oferowane na kawę lub napój jest silniejszy i nie można zabić czas dla magazynu mody, tak jak w zwykłym fryzjera, ale dla konsoli do gier lub piłkarzyki.

Zakres usług jest również typowe dla mężczyzn, bez make-up lub paznokci nie oferuje żadnych Barbershop. Co to znaczy, tak po prostu, jakie usługi są te, które potrzebują silniejszej płci, ale to profesjonalną opiekę od końcówek włosów na czubkach paznokci. Kolejną cechą, która odróżnia Barbershop go z salonu piękności, jest prosta i przyjazna atmosfera, pan nie ma znaczenia, swój styl i wygląd, dochód lub modne ubrania. Co najważniejsze, mistrz klient miłości i dobra fryzura.

Historia Barbershop

Barbershop pojawił się w Ameryce w południowych stanach, gdzie miejscowi zawsze były ostry temperament i specjalny odwaga. Idź do fryzjerów damskich, włosy przycięte do nich nie jest zbyt zadowolony, dlatego specjalnie dla mężczyzn otworzył zakład fryzjerski ze stołem i bar przy basenie, gdzie klienci są podawane wyłącznie przez mężczyzn. Wkrótce tych męskie kluby pojawiły się w Europie.

Fryzjerzy są ogolone odwiedzających brzytwą, cięte włosy i broda obcięta. Po drodze, nie może być drinka z przyjaciółmi, aby omówić najnowsze wiadomości i odpocząć. Później tradycja takich instytucji rzeczy z przeszłości, ponieważ pierwszy trafił do sprzedaży, elektryczne maszynki do golenia, a zapotrzebowanie na niebezpiecznym ostrzem i umiejętności do zarządzania nim zniknął. A potem wybuchła wojna, a ludzie nie mieli czasu dla Chit-rozmawiając z klubu. Cięte, gdzie jest to konieczne, i pośpiesznie ogolił się jak w domu.

tradycja dzisiaj

Ponowne zainteresowanie Barbershop we współczesnym świecie rozpoczęła się w Anglii, gdzie, jak wiadomo, ludzie kochają i tradycji honoru. W Londynie zaczęły się otwierać luksusowe zakładów w stylu wiktoriańskim z drogich skórzanych fotelach i wykończeń naturalnego drewna. Kobiety tutaj ścieżka była zarezerwowana. Tylko mężczyźni mogli wyciąć ludzi. Powrócił do życia codziennego golenia z brzytwą, a wraz z modą na noszenie brody z powrotem i Sztuki niego.

W Rosji, choć bardziej w stolicy od kilku lat popularnym formacie „Barbershop”. Co jest w regionach dotychczas tylko uczyć, ale klienci mają nowe instytucje są zawsze dużo.

Zawód Barbera

Barber, to jest fryzjer i fryzjer, co do zasady, człowieku. Oczywiście, istnieją Barbera kobiety, ale dla klienta to nie tylko fryzjer, Barbershop – klub dla mężczyzn, gdzie artysta jest zbliżona do barmana ze starych amerykańskich filmach. On nie tylko odcina brodę lub wąsy dub, to zarówno psychologiem i najlepszym przyjacielem. Zna swoje preferencje i pamiętać o swoich zainteresowaniach, co motywuje się więcej niż jeden raz w ciągu tego Barbershop. Adresy gdzie prace takie przedsiębiorstwa, przekazywane z rąk do rąk z najlepszych rekomendacji.

To sprawia, że mistrz nie tylko męskie Strzyżenie, jak również zaangażowany w rejestracji brodę, bo warto pamiętać, że zadziorem z angielskiego – „broda”, a to z troską zaczął ten zawód. Aby to zrobić, mistrz musi mieć duże doświadczenie, na pewno rąk i wyrafinowanego swobodę ruchów. Broda, w przeciwieństwie do strzyżenia włosów, nie toleruje beztroskę i brak doświadczenia.

Jeden z „chipy” zawodzie jest umiejętność dzierżyć brzytwę, a to musi się nauczyć. Istnieją szkoły specjalne Barbera, gdzie specjaliści uczyć tej umiejętności.

usługi

Dziś, we wszelkich klientów fryzjera będą oferowane nie tylko do cięcia i przycinania bokobrodów włosy, włosy i malowania kamuflażu siwych włosach i twarzy woskowanie usuwanie włosów, kosmetyki i inne technologie. Sprawia, że klienci i manicure, ponieważ współczesny człowiek jest atrakcyjny i szanowany jak to jest czysty i schludny i dbać o siebie.

Broda, jeden z głównych męskiej trendem ostatnich lat, również nie jest na ostatnim miejscu na liście usług Barbershop. Tutaj klient broda i wąsy podstrigut lub przycinanie, forma skorygowane, a jeśli nie wiesz jaki styl będzie odpowiadał twarz, dobry fryzjer pomoże Ci wybrać odpowiedni obraz.

Jednym z ciekawszych zabiegów – królewski golenie, który dziś oferuje prawie każdy dobry Barbershop. Co to jest – tzw usuwania włosów na twarzy z brzytwą. Ale nie sądzę, że jest to po prostu hołd dla tradycji i łaskotanie przyciąganie nerwów. Maszynka do golenia prosto często borykają się całkowicie, jest przycięte wąsy i brodę, dać im kształt i czyste linie. Specjaliści twierdzą, że tworzą naprawdę ładny i schludny wynik jest po prostu niemożliwe bez maszynki.

Jeśli chodzi o fryzury, to nie jest radziecki monotonia, która oferowana tylko „pole” lub „poluboks”. Najbardziej popularne teraz fryzura, która będzie żadnej godnej Barbershop, it „więdnie”, lub jak to nazywa, „Aviator” i „Anderkat”. Zarówno obejmować maszynkę i ogolone części przejścia z główki (skroni i szyi) do dłuższych włosów (na górze) i wybuchów.

ceny

Ogólnie rzecz biorąc, koszty usług dla kobiet w salonie kosmetycznym zwykle o to samo, co zaoferuje Barbershop. Moskwa, na przykład, znajduje się fryzury 1,5 miliona rubli, samo golenia prostym maszynki. Koszenie wąsy i brodę – 600-800 rubli, ale symulacja tej samej brody 2 razy droższe – 1200-1600. Dla kamuflażu siwe włosy będzie musiał zapłacić 1000 rubli.

Trzecie co do wielkości miasto w Rosji, Nowosybirsk, obsługa nieco tańsze – 1000 rubli weźmie za strzyżenie lub golenie Royal jest 600 za brodę i wąsy. Taka sama kolejność cen oraz w Jekaterynburgu i innych miast.

Top Barbershop kraj

Niewątpliwie najbardziej zaawansowany Barbershop w Moskwie, ale wiele z nich sprzedać franczyzy, na którym wielkie miejsca są otwarte w regionach. Tak, sieć Barbershop Firma wzrosła w 3 miastach – od kilkunastu do Ussuriysk Soczi, a nawet w Kazachstanie i na Białorusi. Tutaj wszystko odbywa się na sumieniu – nasze własne technologie starannie dobrane i przygotowane przez najlepszych mistrzów. Wszystkie zabiegi wykonywane są w taki sposób, jak powinno, na przykład Royal golenie aby wszystkie zasady ubiegłego wieku – przed golenia skóra jest podgrzewana przez gorące ręczniki, a następnie chłodzi się zimnymi ręcznikami. Dla wszystkich odwiedzających nieograniczony napojów – soki, lub czegoś mocniejszego. A co najważniejsze – unikalna atmosfera „jego” miejscu.

Szczególnie popularny jest i „Dandy” – Barbershop, który posiada kilka oddziałów w Rosji i w Astanie. Tutaj golenie brzytwą tylko doświadczonych rzemieślników wyszkolonych według standardów światowych. Redukcje tutaj jak najbardziej modne i klasyczne, a atmosfera jest przyjazna i przyjemna.

Jeśli tylko poprzednia sieć zaczęła podbijać bliskiej zagranicy, fryzjera Oldboy przyszedł do nas ze Stanów Zjednoczonych, przechodząc już obejmujące 5 krajów. Jest to miejsce kultu, które są cięte i zmiennika szyi pod maszynki, wiele gwiazd.

Ale Barbershop Black Ice odszedł od podstawowej idei tej instytucji, i Berberowie tylko kobiety pracują tutaj. Co do reszty, wszystko jest jak w najlepszej tradycji tego pojęcia – profesjonalizm, intymnych rozmów, doskonałe ziaren kawy dla każdego klienta, bezpłatny parking oraz bezpośrednie wejście na cały dzień, a nie na miesiąc z góry.