163 Shares 9716 views

Jak skonfigurować „Bandikam”, które było słychać mnie i znajomego

Jeśli masz na tej stronie, to prawdopodobnie masz postanowił nagrać swój film od monitora, a nie tylko napisać i nagrać VoiceOver. Jednak wiele może nie wiedzieć, jak skonfigurować program w taki sposób, aby nagrać głos z mikrofonu.


W tym artykule, uzyskać odpowiedź na swoje pytanie wszystkim, którzy pytają: „„Jak założyć”Bandikam ? Aby usłyszeć mnie” Pomimo faktu, że ta konfiguracja jest prosta i zajmuje bardzo mało czasu, wiele osób jest zaskoczony, ale nie będzie rant i start.

Zawiera mikrofon do nagrywania głosu

Więc jeśli zastanawiasz się, „Jak skonfigurować” Bandikam „ ? To było słychać mnie,” teraz znasz odpowiedź. Rozwiązanie polega na małe rzeczy, ale wiele osób może się zmienić po prostu nie zauważy. Pierwszy znak w ustawieniach programu. Aby to zrobić, z ekranu początkowego programu przejdź do „Video”. Tutaj, poszukaj przycisku „Setup”, ale od nich są dwie, wybierz ten, który jest w kolumnie „Write”.

Po kliknięciu na przycisk, okno otwiera się przed tobą. W zakładce „dźwięk” musimy go. Pierwsze miejsce znacznik wyboru obok „nagrywania dźwięku”. Ale to nie jest wystarczająco dużo ludzi, zadać sobie pytanie: „Jak założyć” Bandikam „ więc kontynuować To było słychać mnie?”.

Spójrz nieco niższa, gdy mówi się „dodatkowe urządzenie.” To pole ma listę rozwijaną, kliknij go. W nim należy znaleźć nazwę swojego mikrofonu, jeśli nie znasz nazwy, można patrzeć przez Menedżera urządzeń lub odczytać z opakowania.

Po tym, zachęcamy do nacisnąć przycisk „OK”. Dobrze, że to wszystko, teraz masz odpowiedź na pytanie: „W jaki sposób skonfigurować Bandikam że mógł mnie usłyszeć?”

Skonfigurować system nagrywania dźwięku

Ale jeśli nie wiesz jak skonfigurować „Bandikam”, aby usłyszeć siebie, nie spiesz się z okna „Ustawienia nagrywania”, jak to ustawienie odbywa się w nim.

Tak, teraz masz zaznaczone pole obok „nagrywania dźwięku” i wybierz mikrofon do nagrywania. Aby nagrać głos przyjaciela, trzeba w „jednostce głównej” z listy rozwijanej wybierz nazwę głośników. Jeśli nie wiedzą, co nazywa, można pozostawić domyślne urządzenie Win7 Dźwięk (WASAPI).

Poprawa jakości nagrywania dźwięku

Jeśli po wykonaniu wszystkich ustawień, które są niezadowoleni z jakości nagrania, nie spieszą się denerwować, ten problem jest łatwy do naprawienia.

W zakładce „Filmy”, kliknąć na „Ustawienia” w przycisk „Format”. Tam ustawić maksymalne wartości przepływności i częstotliwości. Oczywiście, to ustawienie będzie poprawić jakość nagrywanego dźwięku, ale mogą znacznie obniżyć wydajność komputera, więc postępować z jego cech.