356 Shares 3120 views

Gra „Lego City” – przechodząc

Po uruchomieniu gry LEGO City, przed wami włączy ciekawą scenę, w której Cheyz Makkeyn powraca i udaje się do ważnego spotkania z Gleason. Burmistrz trzeba powiedzieć, że bohater uciekł z więzienia niebezpiecznego przestępczej o nazwie Mad Rex. Po pewnym czasie znowu zaczął specjalne zbrodnie wokół „Lego City”. Oczywiście, problem ten powinien być jak możemy rozwiązać szybko, więc burmistrz prosi bohatera znaleźć niebezpiecznego przestępcę, po której będzie on ponownie za kratkami. Obecnie do gry „LEGO City” fragmencie nie rosyjski, a dziś można dowiedzieć się o przezwyciężenie niektórych misjach, ale najpierw opiszemy trochę historię. Jeśli nasz bohater będzie mógł złapać sprawcę, w tym przypadku, może on otrzymać liczbę Natalia.


początek


Więc przejdźmy do pierwszej części gry „LEGO City”. Przejście powinno rozpocząć się w tym miejscu. Na początku, po rozmowie z burmistrzem, trzeba wziąć samochód policyjny i udać się do stacji. Podczas jazdy, należy zwrócić szczególną uwagę na zielonych scalonych. To dla nich i powinny poruszać. Po pomyślnym dotrzeć na posterunek policji, będzie można zauważyć podświetlonej strefy. Musisz zostawić samochód i iść do niej. Up obok jest ważnym spotkaniu z Frankiem Medoc, który został wielokrotnie słyszał o swoich osiągnięciach i exploitów. On wie, że stanowią bardzo prawdziwe legendy. Przejście gry „Lego City” w rzeczywistości nie jest bardzo trudne. Najważniejszą rzeczą – aby pokazać jak najwięcej opieki, ale jeśli chcesz poznać historię, możemy polecić Ci przeczytać ten artykuł do końca.

komputer


Po zbliżyć się do połyskującego strony, automatycznie otrzymasz prosto na komisariat. Teraz nie będzie to łatwe zadanie, gdzie trzeba pomóc Frankowi, aby naprawić uszkodzony komputer przed sobą. Gdy praca jest wykonywana, można przejść do innego pokoju, gdzie będzie szef policji w imieniu Danby. Wiele niespodzianek czeka na nas w „Lego City”. Przejście to dopiero początek. Danby powie Ci, aby przejść do dolnej części komisariat aby wysłać formularz. W dolnej części głównego bohatera będzie spodziewać się Chuck. On oprócz postaci policji poprosi wziąć jeden samochód, ale jeśli są w porządku, aby wykazać swoje umiejętności w komunikacji, można uzyskać dowolny samochód na własną rękę.

policja


Więc przenieśliśmy się do kolejnego etapu „Lego City”. Przejście jeszcze prosty i składa się głównie z prostych zadań, które powinny być wykonywane w określonej kolejności. Idąc do końca schodów, zauważysz skrzynkę, która powinna być podzielona, i stworzyć nową szafkę. Wielu graczy w tym miejscu utknąć, więc zainteresowani w przejściu misji. policjant – kiedy nowy rząd jest gotowy, to niezwykła skóra zostanie otwarty przed sobą. W celu zmiany, wystarczy otworzyć taśmie swoją postać i wybrać odpowiednią opcję. Teraz, gdy wiesz, jak przezwyciężyć trudnych poziomów „Lego City”. Przejście misji opisaliśmy bardzo szczegółowo.