623 Shares 2129 views

Tiger cat – że takiego zwierzęcia?

Koty są od dawna uważane za najbardziej zagadkowe i tajemnicze stworzenia na Ziemi. Miękkie cichy chód, fascynujący plastik, nietypowe dźwięki gardłowe, zwany mruczenie, połyskujące w ciemnych oczach … Te piękne i wdzięczne zwierzęta są nadal setki tysięcy lat temu i zostały poddane gwałtownej nienawiści i uwielbienia. W mrocznych czasach średniowiecza, kiedy każdy człowiek, który różni się od innych piękno lub brzydota, wiedzy lub ignorancji, kolor skóry lub oczu może być oskarżonych o czary, szczególną uwagę zwrócono również na zwierzętach. Tak więc „poplecznicy diabła” The Crows zostały ogłoszone, węże, żaby i koty są nieszkodliwe. Jeśli krewny węże, żaby i wrony (węże od średniowiecznych duchownych zostały uznane być może potomków samego węża, który kiedyś skusił Ewę, złowrogie wrony, ich zdaniem, to nie wróży dobrze, a ropuchy tylko nieprzyjemne), co twierdzi, może być dla kotów?


obskurantyzm

Generalnie, średniowieczne duchowni straszy wszystkich zwierząt z czarnym kolorze. W ramach dystrybucji spadły i czarne psy i czarne ptaki, które do kotów … Uważa się, że kiedyś pewien mnich miał sen, że diabeł, z którym walczył, zamienił czarnego kota i zniknął w ogniu. Budząc się, bojownik przeciwko zła myśl, że sen może być prorocze. Cokolwiek uczucia spowodował go hodować pręgowane koty, łatwe do odgadnięcia.

Ale w starożytnym Egipcie koty są bardzo cenione. Istnieje nawet legenda, która mówi, że Syryjczycy postanowił zaatakować Egipcjanie uciekają się do podstępu – przód muszle one poprivyazyvali koty … i odważnych obrońców ojczyzny nie mógł podnieść rękę przeciw bezbronnych zwierząt. Miasto upadło.

Elegancja i piękno

Zdjęcie tygrys kot widać, nie tylko w naszym artykule, wiele z nich teraz dowolnego zasobu. Jest to doskonały i prawie nieodkryte drapieżnik. Tygrys kot mieszka w subtropikalnych lasach Ameryki Południowej. Często można je znaleźć w Panamie, Brazylii i Kostaryce, a także w północnej Argentynie. Podróżnicy i naukowcy twierdzą, że widzieli to piękno, a w tych miejscach, gdzie las jest wyciąć wirtualnie lub w Wenezueli Sukhov.

funkcje rodzaj

Tygrys kot lub Oncilla, bardzo podobna do jaguara, dlatego wielu z jego tzw – „mały jaguar” Kolor, skład i zachowanie zwierzęcia, aw rzeczywistości bardzo podobna do jaguary sprawia, że turyści, którzy wierzą, że natknęli jaguar cub, w panice, aby zawrócić. W zasadzie, strach ludzi jest zrozumiałe, zwłaszcza, że kota tygrysa, którego wielkość wynosi zaledwie 65 centymetrów, jest drapieżnikiem i doskonały myśliwy, w stanie radzić sobie sami. Nie należy dotykać końcówek i duże oczka, które sprawiają, że zwierzę słodkie i wzruszające, i starają się go pogłaskać, też nie powinien – tygrys kot nie stać znajomości. Podobnie jak wielu innych członków kot, zwierzę – nocny łowca. Jego dieta zawiera ptaki, gryzonie, naczelne i nawet małe. Kot zabija ofiary z jednym bite – ona nawet nie mają czasu, aby zrozumieć, co się właściwie stało. Jako wykwalifikowanych i potężnego wojownika, Oncilla często przychodzi zmierzyć się z wrogiem znacznie większego niż oni sami, a co najciekawsze, często wychodzi zwycięzcę. Ciekawą cechą tych drapieżników jest to, że nie tylko nie boją się wody, ale również bardzo dobrze pływać. Jednak, aby dostać się do wody, ale nie naprawdę po raz kolejny chcą, ale jeśli gra jest warta świeczki, to znaczy, jeśli planowane wydobycie ciekawe czy ona jest w niebezpieczeństwie, kot raczej wolą mokre ich luksusowe futro.

Słodki i delikatny Beast

Współczesny człowiek lubi angażować się w udomowienia dzikich zwierząt. Co jakiś czas w telewizji lub w gazecie, wyjaśnia, że w tym lub tamtym domu, razem z właścicielami, ich dzieci i zwierzęta żyją wilka lub niedźwiedzia lub tygrysa lub krokodyla. Są tacy, którzy chcą, by oswoić bestię jak tygrys kot. Kot domowy, będzie prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości, kiedy kupić drapieżnika w przystępnej cenie może spaść do tyłu. Ale teraz, ludzie podziwiali i zaczarowany egzotycznego drapieżnika, starając się w miarę możliwości do tworzenia, by tak rzec, jego udomowione wariant. Wiele domu mieszka Maine coon, którego zachowanie jest nieco różni się od Sweet Home „podgrzewacze” i wiele fabryk obecnie kotów syberyjskich tygrysów. To samo wyjście.

Home „tygrys”

Rasa ta jest szeroko rozpowszechniona w Rosji. Jej członkowie są odróżniane od innych Sybiraków, chyba tygrysa kolor, ale poza tym są one tego samego rodzaju i miękkie wewnątrz ciężką Milczy, pies jest przywiązany tylko do jednego członka rodziny. Zdrowie oni naprawdę syberyjski, a te koty żyją dłużej niż „szlachcianki”, perskich lub podobnych obcych istot sfinksów. Wielu właścicieli żartują, że koty syberyjskie można nauczyć przynieść pantofle i terytorium strzegą dobrze. Skromny jedzenie, jedyną rzeczą, której wymaga od właściciela – miłości i uwagi. Ale to jest uważane za „cecha” wszystkich żyjących istot bez wyjątku.