475 Shares 2575 views

Głosy w mojej głowie: Co to jest?

Głosy w mojej głowie – oznaką zaburzeń psychicznych ludzkiego umysłu. W psychiatrii, objaw ten jest zwiastunem pewnych zaburzeń świadomości. Jednak nie wszystkie głosy w mojej głowie może być uważana za chorobę, czasami jest to normalny stan ludzkiej psychiki.


Powszechnie uważa się, że gdy człowiek słyszy i mówi różne głosy w mojej głowie, to albo on jest chory psychicznie, albo jest psychiczny. Tylko druga opcja i odnosi się do stanu psychiki ludzkiej, która jest charakterystyczna tylko dla niewielkiej grupy ludzi.

Głosy w mojej głowie może być inny, a zidentyfikowano nieprzytomnego mężczyznę, również można na wiele sposobów. Na przykład, nie jest głosem zniżkowe, który pytać, jak się zachować w danej sytuacji. Często te głosy zapisać ich właścicieli z katastrof, wypadków i pochopnych decyzji. Często te głosy w głowie ludzi nazywamy intuicją lub siódmy zmysł, a można nazwać trzecie oko. W każdym razie, lubię ich nazywać – przynoszą dobre.

W przeciwieństwie do tego w swoim rodzaju głosem, istnieje zło, które mają na celu zaszkodzić ludziom. Bardzo interesujący jest fakt, że tak szybko, jak „zło” i zaczynają dominować osoba powoduje zranienia do siebie, więc gdy pacjent wpada w szpitalu psychiatrycznym. Można powiedzieć, że obecność złego głosu w głowie pewna kryterium hospitalizacji pacjenta. Po tym wszystkim, nie tylko staje się niebezpieczne dla siebie, ale także dla ludzi wokół niego.

Czasami ludzie słyszą dziwne głosy w jego głowie. Ci ludzie nazywają siebie medium szamani, magowie i czarnoksiężnicy. W tej sytuacji, głosy są martwe dusze lub zjawy ludzi, którzy mogą powiedzieć tej osobie, że są zainteresowani informacjami. Normalne, czy nie, z punktu widzenia psychiatrii, nikt nie może twierdzić. Wiemy tylko jedno, że psychika, którzy nie mogą w pełni kontrolować proces dialogu z głosami, wkrótce znaleźć się w pokoju obok z właścicielami zła. W rzeczywistości, zdolność psychiczna jest nie tylko darem, ale także wielki stres psychiczny, który nie każdy może sobie z tym poradzić.

Czasami można spotkać ludzi, którzy słyszą głosy w mojej głowie przed pójściem do łóżka. To nie jest patologia jak długo ten proces nie zakłóca normalnego stanu psychicznego danej osoby. Jeśli głosy snem słuchowe ludzi, z którymi rozmawiałem w ciągu dnia, raz po raz przewija niektóre dialogi żyli dni mogą pamiętać negatywnego rozmowę z szefem lub współpracowników – to nazywa się reakcja na stres organizmu. Takie głosy są całkowicie bezpieczne dla ludzi, a kilka dni później mógł o nich nie pamięta. Ale sytuacja, gdy osoba słyszy z zewnątrz do głosowania przed snem codziennie, jest już mówić o konieczności skonsultować się z psychiatrą.

Każdy z nas, przynajmniej raz w życiu doświadczył silnych emocji i stresu, a następnie rozmowy snem usłyszeć. My toczymy w wydarzeniach głowy i terminów, słów i wyrażeń, ale to nie znaczy, że jesteśmy szaleni.

Często ludzie słyszą szum w głowie. To jak zbiór niespójnych dźwięki, które są losowo rozmieszczone w głowie. Szum w głowie może być konsekwencją patologii naczyniowej mózgu, zapalenia ucha wewnętrznego lub urazu. Czasami szum w głowie słychać w samolocie lub w bardzo hałaśliwym miejscu, ale zawsze jest człowiek rozumie, że jest to tylko dźwięk.

W psychiatrii, opisuje stan, w którym pacjenci czują się w głowie zestaw dźwięków, które nie są związane ze zmianami organicznymi. Czasami takie osoby traktować jako szum muzyki lub rozmawiać z innego świata , czy UFO. To już jest choroba psychiczna i wymaga obserwacji i leczenia.

Wszystkie głosy, dźwięki i rozmowy w naszej głowie – podświadomość zabaw i iluzji. Trzeba odpowiednio je leczyć, nie dają chwycić umysł i rozwijać chorobę psychiczną.