595 Shares 8942 views

Najlepsze ćwiczenia na mięśnie piersiowe: przegląd, opis i skuteczności

Wybierz ćwiczenia na klatkę piersiową jest niezwykle trudne. Jest to związane z ich wielką różnorodność. Nieprawidłowo opracowano skomplikowane nie daje pożądanych wyników. Rozważmy najlepsze ćwiczenia na mięśnie piersiowe. Są one bardzo skuteczne, ponieważ obejmują one wszystkie niezbędne obszary. Również wszechstronny zakres: nadaje się zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.


Od czego zacząć?

Pierwszy trening jest zalecane, aby spędzić w domu. Na początkowym etapie, wystarczy małe ciężary hantle. Dla większej wydajności, można podłączyć ekspander. Nie zapomnij przed wykonaniem podstawowych ćwiczeń zrobić trening aby rozgrzać mięśnie. To uchroni je od skręcenia i przygotować do pracy intensywnie. Wybierz z proponowanego zestawu najlepszych ćwiczeń dla mięśni piersiowych (kilka wystarczą), a następnie tylko je. Stopniowo zwiększać obciążenia zestawów i powtórzeń.

Kiedy czujesz się gotowy do bardziej intensywnej pracy, może być podłączony do sprzętu fitness zatrudnienie. Nie jest konieczne, aby przejść do klubu fitness. Aby nie stać w kolejkach, można kupić sprzęt do ćwiczeń i zrobić w domu. Ale bądź cierpliwy, nawet nie dadzą szybkie rezultaty.

Zalecenia dotyczące wykonywania

W każdym ważnym intensywności i częstotliwości wykonywania treningu. Ale oni nie stoją na pierwszym miejscu. Najważniejsze – aby prawidłowo wykonać wszystkie ruchy i dać mięśniom odpocząć. Oznacza to, że szkolenie nie powinno być codziennie, ale jakość. Jeśli to zaniedbamy, to nawet najlepsze ćwiczenie na mięśnie klatki piersiowej nie będzie skuteczna. Co niuanse należy również wziąć pod uwagę?

  • Przeszkolonych ludzi, aby lepiej skupić się na kompleksie dwudniowej w tygodniu. To stworzy optymalne obciążenie i przywrócić równowagę mięśni piersiowych.

  • Ćwiczenia dadzą rezultaty w rozwoju masy mięśniowej. W związku z tym dać pierwszeństwo klasycznych pompek. Przeszkoleni ludzie mogą zawierać w swoim programie izolowania ćwiczeń. Dla początkujących, byliby zbyt traumatyczne.
  • Do wykonywania mięśni piersiowych optymalnie 5-6 różnych ćwiczeń dla 5 zestawów. Jeśli twoim celem – aby zwiększyć siłę, wystarczy do 6 powtórzeń ruchów. Jeśli chcesz, aby bardziej obszernych mięśnie klatki piersiowej, a następnie wykonywać je 10 razy. Dla początkujących warto kwota spadku w 2 razy.
  • Nawet najlepsze ćwiczenia na pompowanie mięśni klatki piersiowej muszą być oddzielone przez tydzień. Konieczne jest, aby równomiernie rozłożyć obciążenie. Jednocześnie nie jest to zalecane, aby wpłynąć na klatce piersiowej i triceps mięśnie. Lepiej jest zrobić je w różnych dniach. Więc reszta ciała i dostosowuje się do obciążenia. W przeciwnym razie energia zostanie zmarnowany.

Skuteczność treningu na klatkę piersiową

Ten kompleks ćwiczenia kiedy wykonano prawidłowo, daje bardzo dobre rezultaty. Jakie są przyczyny jego skuteczność?

1. Ćwiczenia są zróżnicowane, więc pracują mięśni piersiowych w różnych kierunkach.

2. Kompleks składa się w taki sposób, że obejmuje kilka obszarów problemowych. Wynika to z naturalnego zasięgu ruchu.

3. Wykonaj ćwiczenia niezbędne do ścisłego przestrzegania techniki. Ze względu na stabilizujące mięśnie są wykorzystywane, które są odpowiedzialne za utrzymanie równowagi i kontroli ruchu.

To właśnie z tych powodów, można mieć pewność, że oferowane są tylko najlepsze ćwiczenia na mięśnie klatki piersiowej. Dla kobiet i mężczyzn skuteczność absolutnie identyczne.

Klasyczne pompek

Być może, pompek jest najważniejszym anatomiczny ćwiczenia na mięśnie klatki piersiowej. Mimo, że został uruchomiony również trzeba umieścić swoje ręce i unieś pośladki w górę. Ważne jest, aby poczuć mięśnie pracują. Jeśli czujesz napięcie w klatce piersiowej, po czym wszystko odbywa się prawidłowo. Pomoże to zwiększyć efekt dodatkowej komplikacji pręta z tyłu naleśników. To ćwiczenie działa na niemal wszystkie obszary ciała.

wyciskaniu

Zazwyczaj wykonuje się to ćwiczenie na ławce leżąc na plecach z hantlami lub sztangą w ręku. Powinny one być utrzymana równolegle do ciała. Nie dotykaj wagi piersi i wyprostuj łokcie. Mięśnie klatki piersiowej powinno być zawsze rozciągnięty na dole i górze ruchu. Na 1-2 ważenia podnieść 3-4 i 5-6 – Linger – spada.

Na specjalnym stanowisku symulator może się nieznacznie zmienić, zmieniając dla siebie najlepsze ćwiczenia. Na górze mięśniach piersiowych załaduje jeśli ława w głowę podniósł wyżej nogi. Jeśli spadła, a następnie pompowana do dolnej sekcji. niezwykle trudne, ponieważ brak odpowiedniego sprzętu do przeprowadzenia takiego szkolenia w domu. Ale tylko przechylić ławka można znaleźć w prawie każdej dziedzinie sportu.

dipów

Jest to kolejny klasyczny ćwiczenia na piękny biust. To działa dobrze w kompleksie górnej części ciała. Ale przede wszystkim napompowane niższą dział w klatce piersiowej, triceps i obręczy barkowej. Ręce trzeba chwycić deski i podnoszenia i opuszczania ciała. Podczas podnoszenia ruchu powinny być gwałtowne i nagłe, a jeśli są cięcia coś zwymiotować. Obniżenie ciała należy przeprowadzić gładko i powoli. Ważne jest również, że odległość między belkami wynosiła około 70 cm. W przeciwnym razie, nie pompować piersi i triceps mięśnie.

Trening ten jest prosty, łatwy do zrozumienia i bardzo skuteczne. Z tych powodów jest klasyfikowany w kategorii „najlepsze ćwiczenie dla mięśni klatki piersiowej.” W przypadku mężczyzn, a nawet młodych chłopców spadki bardzo znane, więc nie będzie powodować trudności. I można wykonać ćwiczenia na każdej dziedzinie sportu.

Ćwiczenia z hantlami

Można nawet utworzyć oddzielny zestaw różnorodnych opcji treningowych. To może być wyciskaniu z klatki piersiowej i rąk hodowli. I w obu przypadkach, ćwiczenia mogą być wykonane w różnych kierunkach. Wszystkie ruchy z ważeniem musi odbywać się płynnie i bez szarpnięć. W przeciwnym razie efekt nie jest w stu procentach. Również obserwować swój oddech. Kiedy wydech stres i wypracować oddech na chwilę relaksu.

Zauważ, że naciska z hantlami dać objętość i ruch hodowców zrobić pierś szeroka. Ćwiczenia mogą być wykonywane w domu na podłodze (mat) lub w siłowni na ławce. Tylko nie przesadzaj z czynnika korygującego. Wybierz dla siebie wygodną wagi.

Następujące rodzaje szkoleń nie są bardzo popularne w salach gimnastycznych. I na próżno, ponieważ jest to również najlepsze ćwiczenia na mięśnie piersiowe.

rozjazdy

Te ćwiczenia są redukcja broni przez blok symulatora. Mięśnie pracował przez rozciąganie i ważenia. Jeśli zmieniać kierunek, możliwe jest, aby podkręcić różne części mięśni klatki piersiowej. Jeśli jesteś zainteresowany w centrum – ciągnąć ćwicząca obsługiwać prosto. Badać górną część klatki piersiowej zrobić rozjazd do góry. Aby zwiększyć powierzchnię dna wykonać ćwiczenie przeciwnie – od góry do dołu.

Nie zapomnij, aby ustawić właściwą wagę, w której cały ruch zostanie wykonany bez szarpnięć. Powinien on być taki sam dla obu uchwytów. Obudowa jest zwykle nieco nachylona do przodu i lewe ramię szerokość stopy od siebie. Dla większej stabilności stóp może być podniesiony. Ale w następnym podejściu jest to konieczne, aby zmienić na inny. Jeśli zrobisz to dobrze, a następnie upewnij się, że jest to najlepsze ćwiczenia na mięśnie waga piersiowych.

pulower

Idealnie, to ćwiczenie wykonuje się w siłowni na specjalnym symulatorze. Ale można go zastąpić. Chodzi o to, że trzeba się oprzeć lub położyć się na ławce i wziąć w ręce agenta ważenia. Następnie go odebrać przed nim, a następnie podjąć głową prawie do podłogi. Na mięśnie klatki piersiowej i triceps ćwiczenia jest lepsze ręce zgięte w łokciu. Z prostymi dodatkowo zaangażowanych spin.

Jako środek ważenie może wziąć sztangę, hantle lub naleśnik. Ale z pierwszego przykładu nie można osiągnąć precyzyjną technikę. I to jest bardzo ważne dla organizmu piękny nadmuchany. Będzie to szkoda tracić energię i czas zmarnowany, bo z pomocą pulower jest aktywna niemal wszystkich mięśni piersiowych.

Oprócz szkolenia

Nawet dobrze wykonany kompleks nie będzie wystarczające, jeśli szkolenie nie obsługuje. Co jeszcze jest potrzebne do pięknych piersi?

1. Prawidłowe odżywianie. Żywność powinna być spożywane często, ale w małych porcjach. Dieta jest tak dominują pokarmy białkowe, włókno roślinne, tłuszcze i węglowodany złożone. To świeże warzywa, rośliny strączkowe, chude ryby, drób, różnych zbóż i produktów mlecznych.

2. Kompletna reszta. Nawet najlepsze ćwiczenia na mięśnie klatki piersiowej, tak jak każde ćwiczenie, zużywających dużo energii. Dlatego, aby odzyskać energię i ważną długi głęboki sen.

Postępując zgodnie z tymi wskazówkami, a obserwując sprzęt do ćwiczeń, będzie w stanie zwiększyć ulgę piersi i dokręcać swoje ciało.