535 Shares 7867 views

Jak zrobić fajne selfie 11 sztuczek

Pojęcie „autoportretów” został uwzględniony w słowniku niedawno, ale koncepcja autoportret nie jest niczym nowym. Artyści stworzyli własną autoportretów w wieki zanim były nowoczesne smartfony, jednak dzisiejsze zdjęcia nie udawać, że to dzieło sztuki. Ale jeszcze zrobić idealne zdjęcie? Spotkać się z kilku praktycznych wskazówek dla doskonałego selfie!


Utrzymanie brody powyżej i poniżej komory

Można go kochać lub nienawidzić, chociaż Kim Kardashian wie, jak sprawić, by autoportretów. Jest nawet figura woskowa Kim bezpośrednio w realizację takiego obrazu, jest on wystawiony w muzeum Madame Tussauds. W rozmowie z Kim przyznała, że zawsze stara się utrzymać dolną szczękę, a aparat odbiera. Jeśli trzymasz aparat jest zbyt niska, wydaje się, że masz podwójny podbródek. Jeśli podnieść podbródek, nos, jasne jest, że nie jest zbyt zdobi autoportretów. Ale należy pamiętać, że ten kąt dla Kim Kardashian, bo ma dość szczupłą twarz. Twój idealny kąt zależy od kształtu twarzy. Wypróbuj różne kąty, aby wybrać najlepszy produkt.

Koncentrować się nie tylko na twarzy

Pamiętaj, że jesteś – to nie tylko twarz. Można udostępniać i innych części ciała. Kupił nowe buty? Pokaż swoje nogi! Minęły dwadzieścia tysięcy kroków? Pokaż biznesowe tracker na nadgarstku! Można opowiedzieć historię obrazu, nawet jeśli twoja twarz nie ma. Jeśli relaks na plaży, pokryte piaskiem stóp hamak tworzy lepszą historię niż osoba w wodzie. Kiedy patrzysz w kamerę, jesteś oderwany od tego, co dzieje się dookoła, tak że pojawienie demonstracja – nie jest najlepszym sposobem, aby pokazać, co się z tobą dzieje. Selfie – nie tylko twarz, selfie – to ty. Spróbuj dostrzec i małe części!

Tworzenie właściwej ramki

Jeśli chcesz przekazać swoje uczucia za pomocą mimiki, starają się strzelać, umieszczając smartfon bliżej. Pozbyć się rozpraszających tle, koncentrują się na oczy. Ale nie powiększać zbyt blisko, jak aparat ustawi ostrość na najbliższym obiekcie i to będzie twój nos. Powiększyć wystarczy być na zdjęciu, ale nie za blisko, tak aby nie zepsuć jakości zdjęcia. Smartfon nie działa jak dobry aparat, więc trzeba poprawnie wykadrować obraz. Jeśli jesteś nieśmiały o jego ciała, można skupić się na twarzy i postawy, które będą dobrze wyglądać.

Dziel i rządź

Jeżeli masz swoją twarz w środku kadru, obraz wygląda jak zdjęcie paszportu. Jeśli nie wyznacza cele do osiągnięcia właśnie takich wrażeń, podstawową zasadę, użyj zdjęcia z trzecią. Dzielenia ramki na trzy równe części wzdłuż pionowo i poziomo. Umieścić osobę po lewej lub po prawej stronie w ramce, tak aby oczy były jedną trzecią niższe niż na ekranie, a nie w sercu. Taka kompozycja sprawia, że jest to możliwe, aby pokazać i ich twarzy, a co Cię otacza. Zasada trójpodziału tworzy bardziej atrakcyjnych zdjęć, ponieważ pozwala na oko, aby przenieść zdjęcie i powrócić do obiektu.

Zdjęcia podczas tworzenia zdjęcie

Czasami sam fakt tworzenia autoportretów można opowiedzieć. Ktoś z was robić zdjęcia podczas kręcenia. Gwiazdy często publikować takie zdjęcia, które przedstawiają ze smartfonów.

Prawidłowo przycinać zdjęcie

Tło powinno być ciekawe, ale nie kompromisu. Zawsze myślę o tym, co cię otacza. Nikt nie będzie zainteresowany w was, jeśli jesteś za śmietnika. Lepiej wyciąć takie fragmenty.

Czy warto trzymać się usta?

Tzw „twarz kaczka” nadaje się tylko prawdziwe kaczki. Reszta jest lepiej stanowić naturalnie!

Dodaj dźwięk

Zamiast cierpieć, próbując wcisnąć prawy przycisk i zapisać pozycję, wystarczy użyć przycisków do regulacji dźwięku, ale również pozwala na wykonanie zdjęcia.

Bądź ostrożny z filtrami

Istnieje wiele filtrów i aplikacje, ale nie bądź zbyt gorliwy. Jeśli zdjęcia są zbyt wiele filtrów, wygląda nienaturalnie. Nie starają się ukryć swój naturalny wygląd!

dobre oświetlenie

Właściwe światło – jest to klucz do dobrej fotografii. Wady oświetlenia może zrujnować autoportretów. Zawsze staram się zrobić zdjęcie w naturalnym świetle jak świetlówki nie ozdobić kolor. Jednak bezpośrednie światło słoneczne jest również nie pasuje. Musimy jednolite światło, nie mające na ciebie prosto.

Czy użyć selfie-stick?

Selfie-stick – to świetny sposób, aby zrobić zdjęcie i swoją twarz i swoją okolicę. Używaj go ostrożnie, bez naruszania tych wokół ciebie, zwłaszcza jeśli jesteś w każdym turystycznym.

Zrób zdjęcie z przyjemności

Proces wykonywania selfie wypełniona narcyzm. Chcesz, żeby ludzie cię zobaczyć i poznać. Zastanów się, co chcesz powiedzieć do autoportretów, wykorzystywać zdjęcia w celu dzielenia się trochę historii. Jeśli kochasz wszystkie zdjęcia, selfie – jest to dobry sposób, aby być na zdjęciu, a nie tylko poza nim.