754 Shares 4883 views

Spinning "Daiva". Serial „Heartland”

Spinning sprzedawane pod znaną marką „Daiva”, zawsze był ceniony za jakość i przyjazny dla użytkownika design. Ale deweloperzy nie stoją jeszcze: nowa seria wędek został wydany w 2003 roku, otrzymał „Heartland” nazwę. Spinning „Daiva” ta linia jest specjalnie zaprojektowane do „łowienia światowej” spółki rosyjskiej. Ten wytrzymały uniwersalny drążek kategoria średnia cena, zdolny do czułości i zakresu odlewania konkurować z droższymi modelami firm konkurencyjnych.

Podstawa została podjęta bardzo popularny Spinning na trolling modelu HL-X SS. Oczywiście, twórcy „Daiva” spółki znacząco modyfikować według swoich wymagań dla przyszłej serii. W krótkim czasie zostały wyprodukowane prototypy. W rezultacie, obrotówki „Daiva” odbiera wrażliwość i sztywne. Okazały się zarówno podczas łowienia z brzegu, a gdy trolling z łodzi. Jeśli robimy krótkie podsumowanie, pręty mają następujące cechy:

– stosowane jako materiał o wysokim module sprężystości – grafit HSD;

– zbudować szybki przędzenie;

– ringi na pręcie SIC koreańskiego producenta;

– kołowrotek – FUJI.

Oczywiście, wszystkie modele z serii „Heartland” otrzymał najwyższą ocenę, zwłaszcza wśród zwykłych miłośników wędkowania. Mimo to, warto wspomnieć kilka błystki „Daiva” są najbardziej popularne. Pierwszym krokiem jest oczywiście wspomnieć o modelu HL-X902MFS. Ten rekord do odlewu na odległość. Wielu wierzy, że ten pręt jest bardzo podobny do innego popularnego modelu – HL-X802MFS. Ale w rzeczywistości, dwa są identyczne przędzenia tylko na teście, ale poza tym jest to zupełnie inny wzór. 902-I WZÓR pręty o długości 2,75 metra pozwala na wykonywanie dalekich rzutów absolutnie żadnych przynęt z brzegu lub z łodzi. Dlatego możemy powiedzieć z pewnością, że to przędzenie „Daiva” jest uniwersalnym biegów. Ponadto, jego wolniejsze działanie w porównaniu do innych modeli jest idealna na lekki uchwycie. Jednocześnie należy zauważyć, że jego czułość nie jest gorsza niż innych prętów.

Pokrótce opisać wspomniane powyżej przędzenie „Daiva” HL-X802MFS, cechuje przede wszystkim udany rzut na średnich i krótkich dystansach. Najlepszy ze wszystkich, ten model jest odpowiedni do trollingu z Crankbaits średniej wagi. Ze względu na swoisty system i wysoki moduł grafitu, najlżejszym dotyku do przynęty także wokół pręta, nawet w porywistych wiatrów bocznych. To sprawia, że można złapać nie tylko dzień, ale również jasne noc.

Dla tych, którzy wolą używać ciężkich krótki pręt, firma opracowała unikalny w swoim rodzaju modelu – HL-X862HFS. Te błystki „Daiva” otrzymali najbardziej pochlebne opinie. Są one w stanie skutecznie pracować z przynętami o wadze do 60 gramów. Zostały one uzyskiwane przy użyciu przechwyconych kopie takich gigantów morze jak sum, okonie, szczupaki, jesiotry. Szczególne cechy tego modelu to doskonałą czułość nawet podczas łowienia z głową jig, o wadze 15 gramów. Odlewania odległość w danym pręta – średnią masę przynęty w ilości 10 do 15 gramów.