427 Shares 1128 views

Gotowanie sałatkę „francuski” z jabłkiem, kurczaka i cebuli

Służy francuskiej kuchni jest wyrafinowany, delikatny styl i zwięzłości. Przysmaki z kraju wielokrotnie uhonorowany nagroda Michelin. Nie będziemy notować całą gamę produktów tradycyjnych potraw, powiedzieć o świetle i niskokaloryczne sałatki „francuskiej”.

Z jabłkiem, mięso i warzywa przetworzone gotować zimną przekąskę. Punktem kulminacyjnym danie jest jego uniwersalność i łatwość przygotowania. Jako składniki mogą służyć kurczaka, owoce morza, marchew, ser, pieczarki – składniki niezbędne uzupełnione przez Apple, który daje przyjemne kwasowość i pikantnych. Oferujemy zanurzyć się w atmosferze autentycznej kuchni francuskiej i przeżyć samemu.

Sałatka „francuski” z jabłek i marchwi

Niezależnie od nawyków żywieniowych, smak przekąski będzie odwoływać się do wszystkich bez wyjątku. Przez sposób mówienia, sałatki serwowane w dni postu, bez majonezu i dodając różne zioła. Wymaga to zestaw składników:

 • Dwa duże „Simirenko” jabłko;
 • marchew w ilości dwóch części;
 • ser – 150 g;
 • dwa jajka.

Do napełniania 50 ml kwaśnej śmietany i majonezu. Jasność może dać zielone według własnego uznania. Niektóre dodać orzechy włoskie.

stopniowo technologia

Ugotować jajka na twardo. Więc są one łatwiejsze do czyszczenia, trochę potrząsnąć gotowego produktu na patelni, następnie zalać zimną wodą. Metoda ta pozwala na szybkie oddzielenie się powłoki od białka. W głębokim zbiorniku rozcierać na grubej jaj trących. Istnieje również dodać ser i marchew, rozciera.

Oczyścić jabłka, usunąć rdzeń i kolidować z resztą produktów. Pozostaje wypełnić sałatki „francuski” z jabłkiem i marchewką z mieszaniną kwaśnej śmietany i majonezu. Można prisolit i wymieszać w razie potrzeby. Przysmaki ma specyficzny smak, więc wskazane jest zastosowanie jako samodzielna przekąska.

Sałatka „francuski” z jabłkami i cebulą

Druga metoda różni się bardziej delikatny smak, a rozprzestrzeniania warstw. Będziemy potrzebować:

 • trzy jaja;
 • Ser – 150 g;
 • kwaśne słodkie jabłka; – 2 szt.
 • łuk pióro – belki;
 • majonez.

proces organizacyjny

W przygotowanym naczyniu (płaski), rozłożone starte jabłka. Top jest pokryty posiekane zielone cebuli, a następnie natrzeć sery i jaja. Każda warstwa promazyvayut majonezu. Jeśli chcesz uzyskać więcej głośności „roślinny pie”, a następnie na przemian warstwy kilkakrotnie. Ozdobić sałatkę „French” (z jabłkiem i cebulą), gałązkę koperku.

Możesz dodać pomidorki pomiędzy warstwami lub plasterki szynki. Zamiast majonezu, dodać śmietanę. Aby zwiększyć poczucie atmosfery kuchni francuskiej, pisać na przekąskę tradycyjnej żywności „potrawka” lub komórki.

„Francuski” Sałatka z kurczakiem

Chcesz coś bardziej satysfakcjonujące? Dodaj kurczaka. Danie iskierka z nowymi kolorami i długiego głodu chłodzącej. Potrzebne składniki:

 • trzy jaja;
 • Filety kurczaka – 300 g;
 • Ser – 200 g;
 • jabłka – 2 szt.;
 • tłuszczu śmietana i majonez – 60 ml;
 • 10 gramów soku z cytryny i gałązki pietruszki.

zasady gotowania

W ciągu 15 minut, ochłodzono gotować zaokrąglenia pocięto na cienkie paski. Skórka z jabłek, pocierać. Aby nie zaciemnione owoców, posypane soku z cytryny. W osobnej tablicy Trzy sera. Podobnie postępujemy z jajami.

Zaczynamy tworząc sałatkę „francuski” z jabłkiem: w środku płaskiego naczynia lub zainstalować specjalną formę plastikowym pojemniku z majonezem. Pierwszy wiersz będzie kurczak, spróbuj położyć grubą warstwę, obejmujące sos. Powinny być rozłożone owoce jabłoni umieścić ser.

Ostateczna składnik być jaja. Obficie wypełnienie smarem. Ostrożnie wyjąć pietruszki gałąź postać dekoracji i usunąć z komory chłodzenia w ciągu 2 godzin. Przekąska okazuje się bardzo kruchy i soczysty. Jeśli gotowanie danie na świątecznym stole, ozdobić go z czerwonym kawiorem – dostać reprezentacyjny i piękne.